Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2007 o 01:08, Graffis napisał:

Meh, ja sie znudizłem i z kina wyszedłem, podobnie jak na Titanicu ;P

Titanica to wogóle mi sie nie chciało oglądać jak był w TV:P Ale na Blair Witch to sie bardzo bałem:P Na drugiej częsci już nie, bo to był w miare normalny film, ale pierwsza część zawsze będzie mnie straszyć, niby kręcili to amatorzy itp. ale wyszło im to całkiem całkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem The Blair Witch Project na DVD, ponieważ dali kiedyś w CDAction. Pamiętam, że jeszcze napisali: "Nie oglądaj, gdy jesteś sam w domu!" :D hehe... Film był naprawdę straszny i niesamowity... Zwłaszcza druga połowa. I to zakończenie... niedopowiedzane... Brr... aż teraz mi ciarki przechodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku, a przynajmniej coś na ich wzór. Wiadomo, dali troche plastiku, częściowo przysypali ziemia, w dodatku ciemność i straszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 01:11, CzystyZysk napisał:

Ja oglądałem The Blair Witch Project na DVD, ponieważ dali kiedyś w CDAction. Pamiętam, że
jeszcze napisali: "Nie oglądaj, gdy jesteś sam w domu!" :D hehe... Film był naprawdę straszny
i niesamowity... Zwłaszcza druga połowa. I to zakończenie... niedopowiedzane... Brr... aż teraz
mi ciarki przechodzą :D

Zawsze, ale to zawsze najbardziej bałem się momentu gdy słychać było śmiech dzieci a potem bagle zerwało im namiot, albo na koncu, jak zabiło tą dziewczynę, widać było że jak upadła, to coś stało w koncie (kącie?:P)... Brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak, to zakończenie. Upadła kamera, jakieś odgłosy... ten stary dom... :O. I jeszcze wcześniej to, że niemogli znaleźć rogi którą by ucielki z lasu.. Na prawdę film trzyma w napięciu jak mało który..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może nie bałem sie tego filmu,bo oglądałem go z kumplem i gadalismy o róznych rzeczach
ale teraz nie chciałbym go oglądac sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 01:15, ŁukiPluta napisał:

To mnie zmotywowaliście to obejrzenia xD, niech no ja tylko ten film dostanę =]


Tak obejrzyj o 2:00 w nocy i jak nikogo nie będzie w domu. Aha - i nie zapomnij zgasić świateł wszędzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 01:15, ŁukiPluta napisał:

To mnie zmotywowaliście to obejrzenia xD, niech no ja tylko ten film dostanę =]

Teraz chyba nawet w MM możesz go dostać za 10 złotych:) Ale jeśli będziesz go oglądał pierwszy raz, i to sam, to radze Ci, zaopatrz się w pampersy i leki nasercowe:) Za pierwszym razem film nie straszy, on przeraża, to wszystko wygląda jak zwykła relacja, nie film... zresztą, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 01:12, reykan napisał:

Na początku, a przynajmniej coś na ich wzór. Wiadomo, dali troche plastiku, częściowo przysypali
ziemia, w dodatku ciemność i straszą:)

E tam, zabaweczka. Wiecie, że jeśli chcecie sfilmować ufo nocą to wystarczy w ciemności filmować z bliska lampkę rowerową, korzystając z zielonego filtra (noktowizor dla naiwnych ;P )
A BWP uważam, że było słabe, a nawet bardzo słabe. I raczej nie straszne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:56, NuGGet napisał:

Dzisiaj sobie dłużej posiedze, bo ściągam trochę bitów:) (bez obwa, robie to legalnie, bity
umieścił ich twórca w sieci do pobrania za darmo:))

Też ściągasz PoP:SoT/Far Cry/Rayman: Raving rabbits (czy jakoś tak)?

Bo ja ściągam ten pierwszy tytuł, i już mam 66% :) .

Z tymi filmikami to polecam... nie, bo mi tu na zawał padniecie, zresztą nie chcę mi się szukać :P Wiecie o co chodzi, gracie w rozbierz [nazwisko sławnej piosenkarki/aktorki] i nagle w któreś rundzie atakuje was potwór na cały ekran :d
Ja już to w sumie mam opanowane, tylko mnie czasami odrzuca od monitora, ale ogólnie się nie boje. :P Dużo horrorów robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 01:16, CzystyZysk napisał:

Tak obejrzyj o 2:00 w nocy i jak nikogo nie będzie w domu. Aha - i nie zapomnij zgasić świateł
wszędzie xD


I co jeszcze :) ? Może zapalić kadzidełka ;P ? hehe... tyle się filmów naoglądałem, że prawdopodobnie marny skutek będzie miało to straszenie, ale zobaczę =]

A właśnie nie wie ktoś czy można to legalnie zassać, etc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Yy... wiesz, że za piractwo grozi ban? :-) Nie wiem, czy on umieścił te gry w internecie 100% legalnie... :-/

Ps. Otrzymałeś to na GG?

"Gra Far Cry za darmo do sciagniecia na CENTRUM4.WEBD.PL- LEGALNIE!

Wszystko odbywa sie legalnie, gra jest sponsorowana przez reklamodawców (w grze sa reklamy). Można też pobrac: Rayman Raving Rabbids i Prince of Persia: Sands of Time + Tom Clancy''s Ghost Recon."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 01:18, patrYX93 napisał:

Też ściągasz PoP:SoT/Far Cry/Rayman: Raving rabbits (czy jakoś tak)?

Żeby to ściągać to ja nie mam siły:P Zresztą, PoP i FC mam z KK, a Rayman mnie nie interesuje, ale coś mnie korci żeby go ściągnąć, te kÓrliki zawsze mnie rozśmieszają:P

Dnia 02.09.2007 o 01:18, patrYX93 napisał:

Dużo horrorów robi swoje.

Ja tak samo, za dużo horrorów sie naoglądałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 01:21, CzystyZysk napisał:

10zł żałujesz?

Jak pisałem posta, to jeszcze tamtych nie było :P

Dnia 02.09.2007 o 01:21, CzystyZysk napisał:

A legalnie zassać to sobie możesz... co innego pedałku.

A co, polecasz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 01:24, ŁukiPluta napisał:

> 10zł żałujesz?
Jak pisałem posta, to jeszcze tamtych nie było :P

Aha, to ok :)

Dnia 02.09.2007 o 01:24, ŁukiPluta napisał:

> A legalnie zassać to sobie możesz... co innego pedałku.
A co, polecasz ? :P


Nieee... w żadnym wypadku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować