Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2007 o 02:14, reykan napisał:

Ta, tylko ja to na PS 2 oglądam, a to się długo jak wiadomo ładuje


aha:) ja tez mam ps2 ale filmów na nim nawet nie próbowałem włacząc:)
wole na dvd oglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 02:08, reykan napisał:

A skoro jesteśmy przy filmach. Czy Was też to wkurza, że najcześciej gdy kupuje się jakiś tani
film w hipermarkecie to jest on na dwóch płytach i trzeba oglądać na kompie? A w takich sklepach
pokroju MM jest inaczej, czy nie?


Zależy co kupujesz czy VCD czy DVD. To pierwsze jest zazwyczaj sporo tańsze i ma g******ą jakość - rozdzielczość tego standardu do 352x288 a jak jeszcze dołożyć do tego dźwięk tylko stereo i mniej efektywne kodowanie, to wyjdzie Ci dlaczego mieści się to ledwie na dwóch płytkach CD (1,4GB), zamiast na jednej DVD (do 8,5GB w przypadku dysków dwuwarstwowych). Przeglądając kosz z filmami w supermarkecie pierwsza rzecz na jaką zwracam uwagę to czy jest to Video-CD czy DVD. Jeżeli to pierwsze, to choćby nie wiem jaki film tam był i nie wiem jak niska cena by była to i tak bym nie wziąć. Jeżeli coś kupuję do kolekcji, to powinno to mieć porządną jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 02:15, reykan napisał:

A w jakich sklepach najczęściej kupujesz tanie DVD?


To już zależy wyłącznie od tego gdzie jestem: EMPiK (wydania gazet z DVD), Media Markt, Real (kiedyś Geant), Carrefour, Tesco, chyba nawet z raz w Biedronce coś nabyłem. Innych sieci nie kojarzę, żebym miał gdzieś w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już przeżyłem początek 2 klasy i było tak samo jak w 1 :P, tylko nie musieliśmy pisać regulaminu (swoją drogą poco go pisać jak sobie wisi), tylko żebym nie miał w piątek polskiego, albo żeby mi się już 3 raz nauczycielka zmieniła (ta ostatnia strasznie wredna) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 02:14, reykan napisał:

A robicie sobie jakies dni wolne w ciągu roku?

tzn takie że nie idziemy do szkoły i już? O to pytasz?
Ja dni wolne zrobiłam w ostatnim tygodniu. Poszlam tylko na zakończenie xD
a tak to tu się nie poszło na pierwszą a tu na ostatnią (zazwyczaj francuski) tak to nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 02:18, ŁukiPluta napisał:

Już przeżyłem początek 2 klasy i było tak samo jak w 1 :P, tylko nie musieliśmy pisać regulaminu
(swoją drogą poco go pisać jak sobie wisi),

No czyli jednak nie do końca tak samo :P xD

Dnia 02.09.2007 o 02:18, ŁukiPluta napisał:

tylko żebym nie miał w piątek polskiego, albo żeby
mi się już 3 raz nauczycielka zmieniła (ta ostatnia strasznie wredna) :D

Jak była wredna to niech sie zmieni :P ja miałam w 2 klasie w czwartki od 8 do 16. W tym chemia, gegra, dwie matmy... jakiś polak... i pare jeszcze tego typu przedmiotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mraauuu, Ty jeszcze nie śpisz :> Aż się boje s statystyki zajrzeć :P A co do pytania reykan''a.. Ojue, i to ile razy takie "wolne dni" robimy, raz się organizuje innym razem spontanicznie - grunt aby na lekcjach nie być a czas spożytkować... interesująco ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 02:25, Obi-wan Kenobii napisał:

Mraauuu, Ty jeszcze nie śpisz :>

Z miauczeniem to nie do mnie :P

Dnia 02.09.2007 o 02:25, Obi-wan Kenobii napisał:

Aż się boje s statystyki zajrzeć :P

Staty lecą od 0:00 więc wiele nie natrzaskałam

Dnia 02.09.2007 o 02:25, Obi-wan Kenobii napisał:

Ojue, i to ile razy takie "wolne dni" robimy, raz się organizuje innym razem
spontanicznie - grunt aby na lekcjach nie być a czas spożytkować... interesująco ^_^

Ja czasami po prostu urywam się z ostatniej lekcji albo ''zasypiam'' na pierwszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 02:27, mała16 napisał:

Z miauczeniem to nie do mnie :P

Meeeeee... i gdzie w tym kobiecość ;P

Dnia 02.09.2007 o 02:27, mała16 napisał:

Staty lecą od 0:00 więc wiele nie natrzaskałam

Spam to zło! Nie daj się skusić ciemnej stronie!

Dnia 02.09.2007 o 02:27, mała16 napisał:

Ja czasami po prostu urywam się z ostatniej lekcji albo ''zasypiam'' na pierwszą :)

Tak, ja czasem ''zasypiam'' na wszystko ;P I nawet obecności nie sprawdzają, więc o ''senny nastrój'' bardzo łatwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 02:33, Graffis napisał:

Meeeeee... i gdzie w tym kobiecość ;P

Nigdzie xD

Dnia 02.09.2007 o 02:33, Graffis napisał:

Spam to zło! Nie daj się skusić ciemnej stronie!

Spam to zło?! :D Osz kurczę :D

Dnia 02.09.2007 o 02:33, Graffis napisał:

Tak, ja czasem ''zasypiam'' na wszystko ;P I nawet obecności nie sprawdzają, więc o ''senny
nastrój'' bardzo łatwo ;)

W gim jeszcze pilnowali czy ktoś jest czy nie, ale podejrzewam, że w LO się to może zmienić... mnie to tam wszystko jedno, czy będą sprawdzać czy nie. Usprawiedliwienia będą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 02:35, mała16 napisał:

mnie to tam wszystko jedno, czy będą sprawdzać czy nie. Usprawiedliwienia będą ^^


Twojej roboty :P ? Ja sobie zrobiłem czcionkę z pisma mamy i drukuję xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 02:37, ŁukiPluta napisał:

Twojej roboty :P ? Ja sobie zrobiłem czcionkę z pisma mamy i drukuję xD

Nie, ja sie tylko z wfu zwalniam jak tata zapomni napisać :P
A tak to mówię tacie, żeby napisał mi usprawiedliwienie bo mi sie nie chce iść do szkoły. On wie, że jak nie chcę to i tak nie pójdę... albo mówie, że zaspałam na tą i na tą lekcję... a jak uciekamy z ostatniej to usprawiedliwień nie ma bo widać, że to ucieczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 02:35, mała16 napisał:

Spam to zło?! :D Osz kurczę :D

O tak, złem jest spam,go się wystrzegać należy. Do Ciemnej stronu należy on.. Kurka wodna, dawno Star Wars nie ogladałem i stylu mowy Yody zapomniałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 02:52, Obi-wan Kenobii napisał:

O tak, złem jest spam,go się wystrzegać należy. Do Ciemnej stronu należy on.. Kurka wodna,
dawno Star Wars nie ogladałem i stylu mowy Yody zapomniałem ;]

Więc spam to zuooooo?! :D no to sobie obejrzyj :P

Ja już spać idę tak więc... Dobranoc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 02:53, mała16 napisał:

Ja już spać idę tak więc... Dobranoc xD

Niektórzy to dobrze mają. A szare grahamki muszą ciężko pracować na stronami Kolektywu, chlip chlip... Ale jak już ruszy ten dział EvE to z miażdżącą siła ;]
Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 02:37, ŁukiPluta napisał:

Twojej roboty :P ? Ja sobie zrobiłem czcionkę z pisma mamy i drukuję xD


Gdybym mial dziecko i ono by wywinaloby mi taki numer tzn. drukowalo sobie usprawiedliwienia, z czcionka mojego pisma i ja bym sie o tym dowiedzial to mialoby szlaban na kompa do wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 02:57, Graffis napisał:

Niektórzy to dobrze mają. A szare grahamki muszą ciężko pracować na stronami Kolektywu, chlip
chlip... Ale jak już ruszy ten dział EvE to z miażdżącą siła ;]

Hym. Interesujące ;] Wszczerze mówiąc już wczesniej podejrzewałem ale teraz mam pewność.. Powodzenia życzę :) Ja również mam... lol, cofnij :P Do strony o MMO robisz dział o EVE?(Snufol też? ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 03:37, Obi-wan Kenobii napisał:

Hym. Interesujące ;] Wszczerze mówiąc już wczesniej podejrzewałem ale teraz mam pewność.. Powodzenia
życzę :) Ja również mam... lol, cofnij :P Do strony o MMO robisz dział o EVE?(Snufol też? ;])

Dokładnie. Będą filmy, zdjęcia, artykułu itd. Na razie przygotowujemy grunt na forum, pod koniec tygodnia zacznie się kolejna faza operacji a mianowicie umieszczanie artykułów. Zaczniemy od wprowadzenia w świat i mechanikę, potem będzie już poważniej. Z informacji zakulisowych zdradzić mogę, że trwają rozmowy z innymi korporacjami z Polski na temat nawiązania współpracy wokół Kolektywu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 03:56, Graffis napisał:

/ciach/

Widzę, że ostro się do roboty zabieracie :) Cieszy fakt, że ktos się tym zajmuje. Ja osobiście wszystkie on-linowe gierki zarzuciłem (oprócz KwonHo) ale mam nadzieję, że nadrobię straty ;)
Dzisiaj poznałem dziewczynę przez gg i... udało mi się nawiązać bliższy kontakt. Jesteśmy na etapie wymiany fotek :) Życzę miłej nocki. GN&GL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować