Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2013 o 00:27, meryphillia napisał:

Nie ma muzyki bez scrobelków. :3

Czasem to nie jest takie proste, zwłaszcza jak sprzęt / soft odmawia posłuszeństwa. Będę dopiero instalował scrobblera i chyba jednak zostanę przy starej wersji [ całe szczęście, że mam instalkę, w sieci już chyba nie ma tego downloadu ], jakaś taka bardziej przystępna i przejrzysta była imo.

Dnia 06.05.2013 o 00:27, meryphillia napisał:

Nawet aktualnie męcząc się z makakami w WoT słucham i scrobluję.

A ja się zastanawiam coby tu sobie zainstalować by mieć w co pograć w wolnej chwili. Jakąś strzelawę bo to mnie zawsze dobrze nastraja i relaksuje. Tylko co ... MW? Bordery? Ależ dylemat, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 04:06, meryphillia napisał:

Mi dzisiaj na laścikqu nowy acziwek wyskoczył.
25k przescroblowanych wykonawców. :3


Ja powoli zaczynam odliczanie do 200k odsłuchanych utworów(193826 odtworzeń aktualnie).:P

Btw, jak już jestem tutaj, i byłem na 1 bitwę w czołgach - po której to odblokowałem ostatnie działo na IS-ie - zapytam, cze ''dwa niemal identyczne działa''(to dalsze niby minimalnie częściej strzela) się czymś różnią? Głównie chodzi mi o to, czy się będzie lepiej celowało. A pytam, bo więcej tych 10 minut obecności w jakiejkolwiek grze raczej nie zniosę dziś.

Niedziela dziś(była), czyli tradycyjnie jakbym miał kata w okolicy, to sam podłożyłbym głowę na pieńku.

Muzyka, tym razem klasyczna(tylko fortepian się pojawia), stonowana i bardzo klimatyczna: http://youtu.be/tyPEC_MJLCc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 00:35, Nephren-Ka napisał:

Niedziela dziś(była), czyli tradycyjnie jakbym miał kata w okolicy, to sam podłożyłbym
głowę na pieńku.

Nie rozumieju, czemu tak uważasz? Niedziela to jakiś wybitnie depresyjny dzień czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 00:37, Tyler_D napisał:

Nie rozumieju, czemu tak uważasz? Niedziela to jakiś wybitnie depresyjny dzień czy co?


Z mojego punktu widzenia najgorszy jaki może być. Jak wiadomo jest wolny i totalnie nie mam co robić(od dłuższego czasu ''granie w grę'' nie jest dla mnie niczym sensownym), a przy czekaniu aż dorwę kolejną cześć Game of Thrones, zostaje mi tylko gapienie się w ekran/niebo/ziemię odkąd wstanę dopóki nie pójdę spać. Nieco słaba perspektywa.:/

Edit - jak na kolejny post przystało, kolejna piękność muzyczna(tym razem głównie skrzypki): http://youtu.be/5gsbmmIdcwg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O panie a filmy to pies? A jak nie filmy to ... kuchnia. Pichcenie zajedwabiście zajmuje czas i odstresowuje, trust me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 00:48, Tyler_D napisał:

O panie a filmy to pies? A jak nie filmy to ... kuchnia. Pichcenie zajedwabiście zajmuje
czas i odstresowuje, trust me.


Nienawidzę oglądać filmów sam. Od czasu do czasu zobaczę kolejny odcinek X-Files(od kilku miesięcy utknąłem tak w drugim sezonie) i tyle.
Pichcenie pewnie że fajna zabawa, sam lubię i nawet umiem piec ciasta. Z tym że primo ostatnio sporo było z tym roboty(na 90-ty dzień imienia mojej babci) i jeszcze sporo zostało. Secundo, to ''nie chce mi się bo po co'' która to kwestia działa praktycznie na większość spraw ostatnimi czasy.

Tym razem muzycznie miks elektroniki, jazzu i fajnego klimatu: http://youtu.be/lTQvF5tzw_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa te różnią się tylko szybkostrzelnością.
Pozostałe cechy mają identyczne.

Ja tam nołlajfuję do rana. :3
Choc dzisiaj od 16 dość leniwie sobie gram i słabawo nawet:

Wins/Battles: 18-1 (35) (51.43%)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo kombinujesz, marudzisz i narzekasz a za mało robisz. Idź na pokój to będziesz miał co robić. ;-P

A tak to po prostu życie ci mija, po co tak to ciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 00:57, meryphillia napisał:

Działa te różnią się tylko szybkostrzelnością.
Pozostałe cechy mają identyczne.


Ale oszukują.:/ Przy moim tempie grania dojście do is-a trzeciego oddala się pewnie do przyszłego roku.;p

Dnia 06.05.2013 o 00:57, meryphillia napisał:

Ja tam nołlajfuję do rana. :3
Choc dzisiaj od 16 dość leniwie sobie gram i słabawo nawet:


Pewnie im później będzie, tym szanse na winy wzrosną(wotowe prawo nocy czy coś tam).xD

Muzyka cały czas ofc gra, tym razem klimatyczny hip hop z jednym najlepszych tekstów jakie znam: http://youtu.be/Wt67Rt93AHI

@Tyler_D - to tak jak z Brazylią w piłce nożnej - jak odpadli w półfinale, to mecz o 3 miejsce już im zwisał i powiewał.
Btw, ogółem to ja w ogóle nie marudzę tak normalnie, a sieci po prostu nie mam nic innego do roboty(w sumie i tak znam takich, co marudzą bardziej, chociaż nie bardzo powinni xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 01:07, meryphillia napisał:

Ojtam ojtam...

Trzeba grać zatem cześciej, a nie marudzić. ;)


Mam blokadę psychiczną(poza ogólnym znudzeniem), zdobyłem 1,8k expa(na x2 ofc) za bitwę, więc następna przy moim skillu już taka nie będzie, więc nie gram.:P
Ale za to wpisałem w osiągnięcie dnia zdanie ''zdążyłem użyć gaśnicy w czołgu IS zanim się spaliłem''. So pathetic.xD

Ostatni track na dziś(i tak już za dużo ich), klimatyczny post rock rodem ze Szwecji: http://youtu.be/Q16nNCIe_jc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2013 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

Pewnie im później będzie, tym szanse na winy wzrosną(wotowe prawo nocy czy coś tam).xD


Najłatwiej jest wygrać w godzinach 13-16 bo dzieci kończą szkołę i biegną do komputera natomiast w nocy siedzą osoby starsze i bardziej ogarnięte które nie mają czasu na grę z dzień.
Teoria potwierdzona empirycznie w dzień jest więcej lolów. Przynajmniej na VII i XIII tierach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dzień niegrywalny właśnie z powodu małoletniego makactwa na serwerze.
W nocy 50/50 zazywczaj jest.

Wczoraj miałem 58% WR przy 87 bitwach chyba.
Dzisiaj tylko jakos nędznie idzie:

Wins/Battles: 19-1 (42) (45.24%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora rozpocząć standardowy wieczór nudzenia się przez kilka godzin. W sumie była szansa na ciekawy dzień, jako że pierwsza burza w tym roku się pojawiła...ale ofc przeszła bokiem i tylko deszcz był z niej duży.
O dziwo też pojawiłem się w grach dziś, szybko wygrałem jeden lolowy aram, a chwilę potem w drugiej bitwie na iszaku skasowałem znowu 1,8k expa(rzuciło mnie na samą górę, na której tym pojazdem nawet ja mam szanse coś ugrać) i nie było już co robić.xD

Muzycznie zacznę od sprawdzenia nowej produkcji Kurta Vile''a, a potem jedziem z dwoma pierwszymi Aphex Twin - http://youtu.be/R1W46TKrLd8 < 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nephren-Ka, tyś chyba z tego samego rocznika co ja a strasznieś depresyjny chop, co z tobą jest?

A poza tym zapowiada się bliżej nieokreślony yyy wieczór/noc. Obejrzawszy Russia 88 jestem trochę pobudzony ale to trochę za mało. Jakieś żarcie by się przydało [ makaron <3 ]. I jakoś tak ostatnio oglądane filmy przeze mnie średnie są. I Rusije i Chłopca w pasiastej piżamie a nawet i Drogówkę oceniłbym gdzieś tak w okolicach 7/10 tak po obejrzanym jakieś dni temu Law Abiding Citizen jestem trochę może nie zniesmaczony ale dość mocno rozczarowany. Zwłaszcza końcówką choć nie tylko nią. A zapowiadało się całkiem ciekawie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tej nocy bliżej nieokreślony...

Aktualnie smaczne książka, muzyka i rozgryzana marchewka :D w oczekiwaniu na rówie smaczną kawkę i właśnie nie mam koncepcji co później...

Chyba jednak mięciutka podusia, bo jeszcze porządnie nie wyspałem się po ostatnim tankietkowym grindzie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 00:03, Tyler_D napisał:

Nephren-Ka, tyś chyba z tego samego rocznika co ja a strasznieś depresyjny chop, co z
tobą jest?


Jak 87, to tak, ten sam.xD
Czemu tak? Efekt kilku dziwnych zbiegów okoliczność, które jakoś strasznie na samopoczucie nie wpływają, ale w końcu pojawia się coś nieprzewidzianego i się okazuje że nagle wiele rzeczy nabiera znaczeń, a wiele innych je zupełnie traci.

Dnia 09.05.2013 o 00:03, Tyler_D napisał:

A poza tym zapowiada się bliżej nieokreślony yyy wieczór/noc. Obejrzawszy Russia 88 jestem
trochę pobudzony ale to trochę za mało. Jakieś żarcie by się przydało [ makaron <3
]. I jakoś tak ostatnio oglądane filmy przeze mnie średnie są. I Rusije i Chłopca w pasiastej
piżamie a nawet i Drogówkę oceniłbym gdzieś tak w okolicach 7/10 tak po obejrzanym jakieś
dni temu Law Abiding Citizen jestem trochę może nie zniesmaczony ale dość mocno rozczarowany.
Zwłaszcza końcówką choć nie tylko nią. A zapowiadało się całkiem ciekawie ...


Zobacz sobie coś psychodelicznego: http://www.imdb.com/title/tt0113429/ ;p Jak już kiedyś wspominałem, bardzo niewiele filmów oglądam, ale ten akurat widziałem i polecam.:>


Dziś standard, ale ofc muzyka się zmieniła(choć styl w dalszym ciągu oparty na elektronice) - na rozkład pójdą dzieła Autechre i Can, przeplatane minimalizmem pod którym podpisał się Colin Stetson. Linki sobie daruję, jak ktoś to w ogóle zna, to i tak wie o co chodzi.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować