Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Sprawa twa wyższa niż sen. Na wezwanie się stawiam choć ostrzegam, że usnąć mogę. Czytam Bralczyka, a to nudne jak flaki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Men Of War

Zacny RTS rozrywkowy, choć daleki od specyfiki gier typu Starcraft/C&C itp.

Akoss-94 >>> lepiej jednak podnosić statystyki czytelnictwa w tym smutnym kraju.
Nawet jeśli mają to być pozycje czysto ''szkolne". ;P

Janek_Izdebski >>> Staromodnym powitać: Joł!

Mapotworzenie jakoś idzie.
Może uda się skończyć dzisiaj i zabrać za nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 00:46, meryphillia napisał:

Śpio?

Nie, grajo. ;p

A przynajmniej próbuję obadać czym jest Ragnarok Online 2, który dopiero teraz pozwolił mi się zalogować. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie śpio ino grajo w przaśne Borderlandsy [ pierwsze bo drugie pewnie by mi nie poszły ale ... to się wkrótce zmieni ... I hope so xD ]. Zresztą już idę spać. Tym bardziej jak widzę znów Janka. I to tutaj ...

Branoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 01:48, Tyler_D napisał:

Tym bardziej jak widzę znów Janka. I to tutaj ...


Nie wiem co się Go tak uczepiliście, ale swego czasu działał tu ku potędze Jedynie Słusznego Spamu, gdy Ty nie miałeś nawet najmniejszego zamiaru. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 01:46, meryphillia napisał:

Nie ma nic lepszego od WoW''a jeśli chodzi o klimaty fantasy w MMO.

WoW kosztuje, wszystkie questy w Pandarii zrobiłem i za bardzo nie ma do czego wracać, a poza tym RO2 ma kawaii grafikę. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A bo panie, ja tu nie jestem od spamów tylko od flejmów. :>

A z Jankiem to jest długa historia, mamy długi weekend ergo to nie jest czas na jakieś dłuższe wspominanie takich żenad forumowych. ;-)

No ... się ogarnąłem całkiem przed snem, wyrko jest. Idę kimać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz kolejna postać zacząć robić. :D
Ziom którego zmusiłem można powiedzieć do grania w WoW''a (2006 rok) stworzył ich łącznie przez ten czas z 150.
Ja zrezygnowałem z gry po półtora roku i nigdy tak na prawdę gry nie poznałem, bo wolałem łowić rybki i robic za potentata rybnego na AH niż levelować postać. :D

A te "kawaii" to właśnie co mnie na dzień dobry odrzuciło od owego Ragnaroka.
O ile grałem w parę jRPG, tak w MMO mnie to odrzuca jakoś.

Tyler_D >>> Były w historii gramu większe wrzody, jak chociażby (nie)słynny miłośnik Blog 27 i różowego koloru. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zrobieniu efektownego ogródka odechciało mi się jednak i mapa musi poczekać aż zmęczy mnie pastwienie się nad głupiutkim AI w RoN. ;]

20130503023814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 02:00, meryphillia napisał:

Zawsze możesz kolejna postać zacząć robić. :D

Mam po jednej postaci na rasę i większością nie wyszedłem poza strefę startową. Gildia od 2 lat jest martwa, nie było nawet się do kogo odezwać podczas zbierania roślinek i mój warlock pewnie powróci dopiero na chwile przed nowym dodatkiem, żeby przetestować patche MoPa i nowy content 6.0 ;p

Dnia 03.05.2013 o 02:00, meryphillia napisał:

A te "kawaii" to właśnie co mnie na dzień dobry odrzuciło od owego Ragnaroka.

Dla mnie mangowa i kolorowa grafika to zawsze dodatkowa zachęta. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 02:00, meryphillia napisał:

Tyler_D >>> Były w historii gramu większe wrzody, jak chociażby (nie)słynny
miłośnik Blog 27 i różowego koloru. :D

Czekaj, ja mu tam było ... HiSin? Jakoś tak. Tylko że on z tego co pamiętam namiętnie wzbogacał swojego słit sajcika różnymi duperelami aż po tapetę z własnego [?!] penisa ... Coś tam też chyba na forum skrobał aczkolwiek to nie było w moim odczuciu takie upierdliwe. Ot takie typowe trollostwo niczym się specjalnie nie wyróżniające na tle całego narodu. No może tylko deczko. ;-P

O właśnie, byłbym zapomniał.

Janku Izdebski, mój ty królu złoty, że tak pojadę Dorocińskim - żenady forumowe to było o twojej działalności na forum, nie o tobie. Bądźże poważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tacy użytkownicy są jednak (chociaż pocieszni w swej głupocie), to jednak bardziej irytujący niż osoba o która toczycie taki ból dupy. ;)

Zresztą mi tam rybka.
Nikomu nie rzucam się do gardła, może głównie dlatego że przez 8 lat byłem przyzwyczajony do znacznie bardziej irytujących ludzi (?) swoimi "popisami" na GOLu.
I tak gram jest dość sztywny pod tym względem. ;)

Zresztą 2: Sam przecież byłem akurat w tym temacie atakowany za "spamerskie podejście". ]:>

I co by spamu nigdy nie było mało (obrazkowego w szczególności):
Ostatnie podrygi mistrza Mapoletto na mapie (udało się w końcu oderwać od RoN''a). ;P

20130504004300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie toczę, ja się tylko przyglądam i czasami naśmiewam z co lepszych akcji. ;-)

Rtsy? Eee ... to za trudne dla mnie. ;-D No chyba że HoMM3 ale to z kolei nie rts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 00:43, meryphillia napisał:

Zresztą 2: Sam przecież byłem akurat w tym temacie atakowany za "spamerskie podejście".
]:>


Ten temat ciężko jest określić(w końcu jest o wszystkim), więc jakby nie patrzeć każdy tu w jakiś sposób spamuje.:P
Pewnie można by pogadać o tytułowej nocy(dziś ofc zrobiłem sobie rundkę od 22 do północy przez las), ale długo by to pewnie nie trwało, a i kandydatów do rozmowy nie za wielu pewnie.:/

Anyway, nutka nocna - Kilimanjaro Darkjazz Ensemble: http://youtu.be/uy2DrAOj38M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Soldiers/FoW/MoW jest dla mnie równie rajcowna co Hirołsi III.

To co mi się w niej podoba głównie, to patent z bezpośrednim sterowaniem pojazdem czy ludkiem.
Czasami odchodzą śmiechowę akcje, gdy rozstrzelali nam wszystko i zostało dwóch ostatnich ludków na 3 czołgi przykładowo.
Nie ma to jak wytłuc nimi załogę jakiegoś działa, a później tocząc je przez pół mapy, polować na owe tankietki. :D

Nephren-Ka >>> No bo i o czym można dyskutować o trzeciej nad ranem, jak nie o pierdołach, tym bardziej że specyfika gramu zakłada konkretny temat do konkretnych debat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować