Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2009 o 02:20, KubooPL napisał:

Żywa dusza jest codziennie, tylko śledzi biernie co tutaj się dzieje. Ja nie zapomniałem.


To, że są jacyś lurkerzy to normalne, bo tak jest na każdym forum czy serwisie, że udzielający się użytkownicy stanowią tylko niewielki procent ludzi odwiedzających dany portal.
W podobnym temacie na GOLu, ekipa stałych użyszkodników w temacie "bezsennych" za mojej dwuletniej kadencji zmieniła się chyba dwukrotnie, ale cały czas trafiał się albo ktoś nowy lub "niedzielny bezsenny", ale nie było dnia, by w temacie nie pojawiło się chociażby paręnaście wpisów.
Fakt, że GOL jest zdecydowanie większy niż gram, ale tak czy siak z pewnością jest tutaj wielu użyszkodników nocami i dziwne że im się po marudzić z innymi nie chce nocami. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żywych duszy widać niewiele na tym forum, które chętnie zajrzałyby do tego tematu. Aczkolwiek pare zawsze czuwa.
Nie wszyscy są aż tak napaleni na marudzenie o wszystkim w godzinach nocnych. Na GOL'u co prawda nie siedziałem, ale niejednokrotnie spoglądałem na forum. Nasi "nocni markowie" chyba nie wyrabiają :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 02:27, Morris12 napisał:

Żywych duszy widać niewiele na tym forum, które chętnie zajrzałyby do tego tematu. Aczkolwiek
pare zawsze czuwa.
Nie wszyscy są aż tak napaleni na marudzenie o wszystkim w godzinach nocnych. Na GOL''u
co prawda nie siedziałem, ale niejednokrotnie spoglądałem na forum. Nasi "nocni markowie"
chyba nie wyrabiają :P.

Bo jakby na tym forum było coś takiego jak lista dostępnych użytkowników, to byś wiedział kto i ilu jest. A bas na początku The God That Failed Metallici jest miażdżący i tyle ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Toć już nie ma sensu. Nie cierpię na bezsenność, a spać jednak trzeba :). Jeszcze nie przerzuciłem się na tryb nocny, więc... idę. Aczkolwiek życzę wszystkim dobrej nocy przy pisaniu, graniu, śpiewaniu i smażeniu karaluszków na patelni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 02:38, GuitarHero napisał:

Bo jakby na tym forum było coś takiego jak lista dostępnych użytkowników, to byś wiedział
kto i ilu jest.


Aktywnych nie jest aż tak dużo niestety...
Tutaj z pomocą przychodzi obserwacja własnych statystyk. ;]

Aktywny jestem tutaj od sierpnia zeszłego roku i według statystyk 7019 "wejść na gram" daje mi 204 pozycję pośród użytkowników.
Czyli tych wchodzących po kilka razy dziennie na gram.pl wcale tak wielu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 02:57, NintendoPassion napisał:

Powinienem częściej zatem tutaj zaglądać. Siedem godzin różnicy czasu jest dla mnie jak
ulał.


Ty w USA...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 03:58, NintendoPassion napisał:

> > Powinienem częściej zatem tutaj zaglądać. Siedem godzin różnicy czasu jest
dla mnie
> jak
> > ulał.
>
> Ty w USA...?

ano. od lat wielu.


aa.
a gdzie dokladnie?
bo ja teraz tez w usa tylko sie wczasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 04:17, nov_pl napisał:

> > > Powinienem częściej zatem tutaj zaglądać. Siedem godzin różnicy czasu
jest
> dla mnie
> > jak
> > > ulał.
> >
> > Ty w USA...?
>
> ano. od lat wielu.

aa.
a gdzie dokladnie?
bo ja teraz tez w usa tylko sie wczasuje :)


Chicago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro idę na wesele. Podobno będzie mnóstwo żarcia i muzyka disco polo. Kto chce iść za mnie? :/

EDIT:
Wam tez gramirc nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 00:05, Grzech napisał:

Jutro idę na wesele. Podobno będzie mnóstwo żarcia i muzyka disco polo. Kto chce iść
za mnie? :/

Tak ,tak kocham muzykę disco .Gdzie to będzie : )? (ehh ,ta ironia przez internet)
A czemu cie to tak odrzuca ?Przy disco polo fajnie się tańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. W celu zagajenia napisze, że dzisiaj po raz drugi przeszedłem Fable: TLC, jako wojak ofkors. A RunDMC wymiata. It''s tricky to rock a rhyme!

@Grzech - Ja w maju byłem u kuzynki fajnie było. Piękne wesele. Chociaż rok temu byłem u wujka to ujnia była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry:)
Na początku pragnę zaznaczyć, ze Prototype rulez i chylę głowę przed Alex''em Mercer''em:]
Co pozatym... Siedzę przy kompie, słucham solowych występów Ozzego Osbourne''a i z narastającym stresem czekam na godzinę 9.30, ponieważ mam jakaś cholerną tomografię z kontrastem...
Jak ktoś z Was to miał to niech napisze jak to wygląda, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 04:49, NintendoPassion napisał:

> > > > ...........


Hejka;) Kozackie te fotki w najnowszym twoim wpisie:) Też bym chciał tam stanąć i podziwiać panoramę z tak wysokiego miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 00:10, Citkowsky napisał:

> > > > > ...........

Hejka;) Kozackie te fotki w najnowszym twoim wpisie:) Też bym chciał tam stanąć i podziwiać
panoramę z tak wysokiego miejsca:)


Na trzecim tam, gdzie się same przełączają jest chyba pajączek^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 00:08, oskiiq napisał:

A czemu cie to tak odrzuca ?Przy disco polo fajnie się tańczy


Problem w tym, że ma być grajek, który gra tylko disco polo.
Eh.. No nic, idę spać, żeby jutro być zdatnym do tej zajebiście zajebistej zabawy %_%

Good night and Good luck :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 00:05, Grzech napisał:

Jutro idę na wesele. Podobno będzie mnóstwo żarcia i muzyka disco polo. Kto chce iść
za mnie? :/

Ja akurat byłem tydzień temu więc jednak podziękuje... na jakiś czas mi wystarczy ;) W sumie było nawet całkiem nieźle i warto było iść, choć początkowo miałem pewne opory. Przed weselem całą sobotę się głodziłem, jedzenia też było całkiem sporo problem jednak w tym że jak to wszystko na tych stołach zobaczyłem to momentalnie odechciało mi się jeść. Teraz oczywiście żałuje że z tego nie skorzystałem, ale tak to już z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chyba miałem kilka lat temu. Nie wiem czy z kontrastem ale coś mi wstrzykiwali więc pewnie to. Nie ma strachu, położą cie na stole, wsuną do maszyny, wstrzykną kontrast zrobią zdjątka i po robocie. pewnie jeszcze przed zdjęciem zainstalują ci w ręce takie plastikowe coś (nie pamiętam nazwy) żebyś nie był kłuty za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować