Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Witam zacnych panów Wąpierzy ;)
Ja tak dzisiaj późno, bo za 2 godzinki ruszam pod szkołę, bo wycieczka ;)
Akurat fajnie, bo na cały dzień jedziemy do Stolicy i wracamy w nocy z powrotem ;]
Jak się położę to nie wstanę potem, ale idę się wykąpać i poczytam jeszcze książkę.
Miłej nocy życzę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich tych co spać nie mogą ;)
Ja właśnie skończyłem grać w Obliviona wykonałem jakiegoś questa i starczy, chociaż muszę przyznać, że żałuję że tej gry wcześniej nie kupiłem, bo naprawdę jest dość ciekawa, może dlatego że Morrowind mnie trochę zraził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zacnych wąpierzy ;)
Wycieczka była najlepsiejsza ze wszystkich.
Nie ma szans, żebym zapomniał, jak kolega z 3 gim. postawił stopę na wielkiej kamiennej kuli stojącej przy zamku królewskim w Stolicy, która zaczęła się turlać po dziedzińcu :)
@Patryk_R1

Oj bo się pogniewamy ;C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 00:42, Bezi_113 napisał:

@Patryk_R1

Oj bo się pogniewamy ;C


Akurat bardzo dobrze mówi, polać mu :P
Dla mnie osobiście Morrowind jest jedną z najlepszych gier w jakie grałem. A gram w nią od wielu lat i cały czas znajduję w niej coś nowego i ciekawego czego wcześniej nie dostrzegałem. To w żadnym wypadku nie jest gra na kilka dni. Szkoda tylko że Oblivion już tak dobry nie był. A tak swoją drogą to już chyba najwyższy czas na TES V, wszak od premiery Obka minęły już ponad 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 00:39, Izrafel92 napisał:

Mnie tam jakos Oblivion nie przekonal. To samo z Morrowindem. Probowalem podchodzic do
obu gier raz czy dwa ale nic z tego. Gothic FTW :D.


Wiesz ja również wolę Gothika, ale Oblivion nie jest zły też wciąga, w Morrowinda zagram jak ukończę Obliviona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry noc.:)
Dzisiejszy tydzień sponsoruję literki: P jak pic i S jak szpital. Powrót do porannego wstawania przebiega spokojnie, ale potem witają mnie 2-4 stopnie plus jeszcze zimniejszy, silny wiatr, brrrrr...
Hospitalizuję się za to babcia(z zapalenie płuc), a pies(starszy, jest jeszcze młodszy) zaliczył druga operację w życiu, tym razem usuwanie krwiaka z lewego ucha, brrrr...

Warto napisać, że jak najbardziej nowa Fifa 11(ta z pc) jest genialna, oraz to że jak najbardziej stary Baldur''s Gate w dalszym ciągu jest również genialny.

Posłuchamy jeszcze norweskiego Airbag(swoją drogą dobra pozycja dla fanów Floydów chyba:>) i można iść poczytać nieco("Oko Jelenia", jak zawsze ciekawa lektura od Pilipiuka) i śpimy.

Airbag - "Colours": http://www.youtube.com/watch?v=dvX7Bwga9Cc

O, widzę że Oblivion się pojawił w rozmowach - ciekawa gra, ale całkowicie zirytowała mnie sprawa zadań związanych z areną - nie da się tego zadania zakończyć i dalej wisi sobie w dzienniku, nawet jak jesteśmy już czempionem.:( Za to questy dla gildii zabójców to jeden z najlepszych etapów w grach, z jakim się spotkałem.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No udalo sie zdobyc wszystkie achievmenty z kategorii Challenges w StarCraft II to mozna isc spac. :) Nie ma to jak urlop. :) Swoja droga uwazam, ze StarCraft II to znakimita gra. A swiadczy o tym fakt, ze kolejna noc z rzedu chce mi sie przy niej siedziec. Tak pewnie bedzie az do konca trwania mojego okresu urlopowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zacnych panów ;)
Dziś wolne od szkoły, to można troszkę sobie posiedzieć w nocy :>
Gram sobie w CoDa 4, i myślę co będę robił przez cały dzień :P
Ktoś jest w ogóle, czy wszyscy pozasypiali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 01:34, Bezi_113 napisał:

Witam zacnych panów ;)
Dziś wolne od szkoły, to można troszkę sobie posiedzieć w nocy :>
Gram sobie w CoDa 4, i myślę co będę robił przez cały dzień :P
Ktoś jest w ogóle, czy wszyscy pozasypiali ?


Niektórzy nie śpią mimo że powinni bo o 6 trzeba z domu wyjść, chyba znowu się położę i spróbuje zasnąć. Niestety bezsenność + bezkres internetu = jeszcze większa bezsenność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozpocząłem swoją przygodę z Gothic 3 wraz z Quest Pack 4, ale nie wiem jakim cudem tyle wczytywania tyle walki i zapomniałem wypić miksturę i poległem w pierwszym zadaniu...

Poza tym coś mnie wzięło by odpalić sobie Gladiatora, tylko brak jakiegoś trunku i popcornu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi tydzień sobie minął, i był rano zdecydowanie mroźniejszy niż pierwszy - nawet zacząłem rękawiczki zabierać ze sobą.:>
Przy okazji też wróciłem do słuchania porannych(a czasami przedpołudniowych) audycji na Trójce, dzięki czemu znów rozwijam się nieco szybciej w muzycznej wiedzy. Większość utworów mnie nie interesuje na dłużej, ale ~10 ciekawych i nowych wykonawców w 10 dni udało się wyłapać.
Gierkowo dalej zachwycam się Baldur''s Gate, czasu akurat starcza mi na godzinkę m/w co dzień i to się świetnie sprawdza.:)
Skorzystam jeszcze dobrodziejstwa Picasy i wyeksportuje część kolekcji fotek do sieci, po czym można udać się na spoczynek.:)
Edit - oczywiście przed snem kolejna dawka "Oka Jelenia"(tym razem początek tomu IV), także zamiast pójść spać po pierwszej, pójdę koło trzeciej.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mineeeeeeeeeecraft! :3
Boszeee.... Na cholerę ja to kupowałem?? :D

Wkręciłem się w te kaszankę na tyle, że zapomniałem co to Moszik, Combat Mission, w ogóle inne gry jak i w ogóle co to jest muzyka.
Niech mnie ktoś uratuje!! :D

Nawet teraz zamiast ściągać z jakichś netlabeli muzyczkę, to oglądam filmiki jak grają inni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 01:42, meryphillia napisał:

Wkręciłem się w te kaszankę na tyle, że zapomniałem co to Moszik, Combat Mission, w ogóle
inne gry jak i w ogóle co to jest muzyka.


To nie można grać/oglądać i jednocześnie słuchać? Buuuuuuuuuuuuuuu.:P

Nie wiem, czy to Cię uratuje, ale mnie właśnie sen zaskoczył. Byłem sobie właśnie w szesnastowiecznej Norwegii, a ten wyciągnął noktowizor i pistolet z tłumikiem i papa...:D

BTW - radio zaczyna mnie elektroniką co nieco interesować, póki co Michał Margański zaciekawił mnie mashupem, coś w ten deseń:
2 Many DJ''s - Peter Gunn (Live)-Where''s Your Head At (Head-A-Pella): http://www.youtube.com/watch?v=cadxHrMpoBg + cała składanka Radio Soulwax pt.2
Jak na mnie dziwne, ale ciekawe jednocześnie... (plasnęło coś)... /sen wykonał headshot/:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 02:22, meryphillia napisał:

Oczywiście że można słuchać, ale wtedy nie usłyszymy zapewne tuptania Creepers''a za
plecami i... po jabłkach. :D

A ja sobie wybudowałem domek na klifie, z balkonem i tarasem na dachu :D
Po co zaczynałem rozmowę - teraz temat zostanie z0wn0wany przez dwóch minecraftowych no-life''ów ;d

A tak w ogóle - wróciłem właśnie z koncertu Kim Nowak i jestem kompletnie wykończony - rozumiecie ; ]
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, że polska ma takie zespoły, które z chęcią posłucha fan chaotycznych pisków na gitarach i ogólnie czegoś "Sonic Youth like" ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 00:01, wsaadman napisał:

Po co zaczynałem rozmowę - teraz temat zostanie z0wn0wany przez dwóch minecraftowych
no-life''ów ;d


Masz na myśli mnie?? :P
Chyba będzie trzeba zrobi dzisiaj podejście numer dwa do Gothica 3 na poziomi trudnym, wczoraj porażka to może dzisiaj nie zapomnę użyć mikstury w odpowiednim momencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować