Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2011 o 01:29, Harrolfo napisał:

A kto tu śpi?
Po prostu nie miałem na co odpowiedzieć, chlip...


Właśnie :D. A sam Procentowo już jest OFF :D mistrz delikatnego spamu. Machnąć i zniknąć :P
Chlip :D
I jak tam poprawka ''poprawka'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 01:20, Procentowo napisał:

Siemanko ziomy, nie spać! Pić herbatę, palić vicki i spamować!

Vicki są niedobre lepsze L&M. Lub Marlborasy. Chociaż i dobrymi Davidoffami nie pogardzę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 01:30, Braveheart napisał:

I jak tam poprawka ''poprawka'' ?

Nie dało rady, będę pisał po 25-tym września :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 01:18, Braveheart napisał:

HAHAHAHA :D Teraz to żeś wywołał grymas sporego uśmiechu na mych ustach :D

Nie ma wątpliwości, ten tekst jest cudny. Jeszcze tylko trafić na dziewczynę która go zrozumie ;P

Dnia 04.07.2011 o 01:18, Braveheart napisał:

Hyhy. Pierwsza runda moja :D.

Nie, to normalne ;] posiłkuję się odsłuchiwaniem cudzych tworów i jakoś idzie :P

Dnia 04.07.2011 o 01:18, Braveheart napisał:

No ja myślę, że pewnie pod ten koncept też żeś myślał :P.

Tu akurat błąd. Wszystko wychodzi samo z siebie, nie myślę raczej ''teraz zagram to to i to''. Po prostu gram, wychodzi coś co brzmi jako tako. Teraz kolejne pytanie - co mogę z tym zrobić, do czego się nadaje, ewentualnie po jakimś czasie wyłapać elementy, które można zmienić żeby doprawić brzmienie.
Gorzej jak coś się zagra a godzinę później nie można sobie już tego przypomnieć. ;]

Dnia 04.07.2011 o 01:18, Braveheart napisał:

Co do gitary.

Nie, po prostu lubię widok gitary w rękach ładnej pani, dobre połączenie - of kors przydałoby się żeby potrafiła grać xD

Dnia 04.07.2011 o 01:18, Braveheart napisał:

To też robię, a żeby nie było zostawiam coś u Ciebie po sobie :P

Jak tam chcesz, gs odwiedzam od święta. A co do imienia, wielkiej tajemnicy nie odkryłem, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że poprzedni nick był odimienny :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 01:32, Harrolfo napisał:

> I jak tam poprawka ''poprawka'' ?
Nie dało rady, będę pisał po 25-tym września :(

Uuu to masz lipę :D aż tak Ciężko było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 01:33, Adjatha napisał:

Nie ma wątpliwości, ten tekst jest cudny. Jeszcze tylko trafić na dziewczynę która go
zrozumie ;P

Taa fajnie by było. Przydałaby się jeszcze taka co lubi rpgi jest ładna i świat Fantasy a jeje ulubionym cRPGem jest saga Baldur''s Gate :P

Dnia 04.07.2011 o 01:33, Adjatha napisał:


> Hyhy. Pierwsza runda moja :D.
Nie, to normalne ;] posiłkuję się odsłuchiwaniem cudzych tworów i jakoś idzie :P

Trzeba się czymś karmić :D. Nie ma to jak inspirować się czymś

Dnia 04.07.2011 o 01:33, Adjatha napisał:

Tu akurat błąd. Wszystko wychodzi samo z siebie, nie myślę raczej ''teraz zagram to to
i to''. Po prostu gram, wychodzi coś co brzmi jako tako.
Gorzej jak coś się zagra a godzinę później nie można sobie już tego przypomnieć. ;]

Ha czyli rozumiem całe życie JamSession ful spontan. Krótko mówiąc. Całe życie improwizacja, a jak rzeczywiście coś fajnego naszarpiesz to się bijesz w czerep "Czemu tego nie nagrałem/zapisałem" :D. Może przydało by się spontanicznie jakiś dyktafon odpalać czy cuś :)

Dnia 04.07.2011 o 01:33, Adjatha napisał:


> Co do gitary.
Nie, po prostu lubię widok gitary w rękach ładnej pani, dobre połączenie - of kors przydałoby
się żeby potrafiła grać xD

Aha. No to fakt :D. To miły widok.

Dnia 04.07.2011 o 01:33, Adjatha napisał:


Jak tam chcesz, gs odwiedzam od święta. A co do imienia, wielkiej tajemnicy nie odkryłem,
szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że poprzedni nick był odimienny :>

Hmmmm Adam. Czekaj teraz mi żes odgrzebał coś z pamięci. Chyba kiedyś już Cie widziałem pod tym nickiem właśnie tutaj. Bo byłeś chyba jedyną osobą na forum, która się nazwała swoim własnym imieniem czyż nie ?.. Hmm jaki miałeś poprzedni avek zanim ustawiłeś sobie ten z Dragon Age ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 01:44, Harrolfo napisał:

Nie mogłem pisać po prostu, a chciałem :(

Uuu czyli total Fail ;/ Ehhh. Powinieneś zabić tych sku*****w :D. Wypruć im parszywe flaczki i zjeść mózgi i spytać się ich już dawno zmasakrowanych ciał z sarkastycznym akcentem "A Czy teraz zdałem ??!!!!" :D xDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, sorry ziom. Ale ja tu sobie bujam garba do dubstepów i delektuję się klimatem. Ahahaha. Nie mam czasu na takie klikanie z jakimś wampirem klasy a, jestem zajętym człowiekiem, pracującym po nocach nad dobrym klimatem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 02:08, Procentowo napisał:

Ej, sorry ziom. Ale ja tu sobie bujam garba do dubstepów i delektuję się klimatem. Ahahaha.
Nie mam czasu na takie klikanie z jakimś wampirem klasy a, jestem zajętym człowiekiem,
pracującym po nocach nad dobrym klimatem. :D

No to nie klikaj :D i nie rozmawiaj :P. Tylko bujaj garba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 01:44, Braveheart napisał:

Taa fajnie by było.

W cuda nie wierzę ;] Zresztą jak będzie szanowała moje hobby w postaci grania to będzie ok. A najlepiej jak będzie znała Hirołsów, a o taką wbrew pozorom nie trudno nawet ;>

Dnia 04.07.2011 o 01:44, Braveheart napisał:

Trzeba się czymś karmić :D. Nie ma to jak inspirować się czymś

Ciężko gdzieś dojść bez żadnych inspiracji, niezależnie od obranej ścieżki. Ok, wszelkie teorie na pewno się sprawdzają, ale jeśli słyszysz swojego ulubionego grajka - wyłapywanie w ten sposób jest jednak przyjemniejsze.

Dnia 04.07.2011 o 01:44, Braveheart napisał:

Ha czyli rozumiem całe życie JamSession ful spontan.

Nie całe, najpierw trzeba było zrozumieć działanie improwizacji, tłuczenie na oślep po progach też się nie sprawdzi. ;]

Dnia 04.07.2011 o 01:44, Braveheart napisał:

:D. Może przydało by się spontanicznie jakiś dyktafon odpalać czy cuś :)

Kwestia jakości. Nie widzę sensu w wydawaniu kasy na granie w domu. Zazwyczaj kończy się na orientacyjnych notkach na kartce. Ale pamięć mam chyba jeszcze nie najgorszą też ;>

Dnia 04.07.2011 o 01:44, Braveheart napisał:

Bo byłeś chyba jedyną osobą na forum, która się nazwała swoim własnym imieniem czyż nie ?..

Nie. Adham. Potem zacząłem używać tego, ale ostatnio wracam do pierwszego - chyba, że coś mnie najdzie i wtedy zmieniam całkowicie - i w ten sposób w LoLu na US stałem się Faolitiarną ;>

Dnia 04.07.2011 o 01:44, Braveheart napisał:

ten z Dragon Age ? ;>

To nie żaden dragon ejdż (ble), tylko Guild Wars 2.
Poprzedni? Elfka z L2 ( http://4.bp.blogspot.com/_x1c5kZ4gMWU/SZaMxoGdv7I/AAAAAAAAAOk/d0lCFJJb0es/s1600-h/L2+kiki+3rd.jpg), wcześniej krótko Fire Warrior z WH40k, a pierwszy był Raelag z artbooka do EK HoMM5.
Dużo tego nie było ;> Wyszedłem z założenia, że awatar to też jakiś element charakterystyczny - dało się to zauważyć, gdy dwóch gramowiczów zamieniło się awkami i zaczęli coś tam postować w tym samym temacie - wyszło, że ludzie nie patrzą na nicki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów się zastój zrobił...

Widzieliście ostatnio jakieś ciekawe filmy? Ja wczoraj byłem na Transformersach, szczerze polecam. Jak chcecie, to się mogę coś więcej rozpisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 02:28, Harrolfo napisał:

I znów się zastój zrobił...

Widzieliście ostatnio jakieś ciekawe filmy? Ja wczoraj byłem na Transformersach, szczerze
polecam. Jak chcecie, to się mogę coś więcej rozpisać ;)


A pisz coś o nowych Transformerach jestem bardzo ciekawy ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 02:12, Adjatha napisał:

ok. A najlepiej jak będzie znała Hirołsów, a o taką wbrew pozorom nie trudno nawet ;>

Hirołsem III też bym nie wzgardził. A najlepiej jakby była największą fanką HIII

Dnia 04.07.2011 o 02:12, Adjatha napisał:

Ciężko gdzieś dojść bez żadnych inspiracji, niezależnie od obranej ścieżki. Ok, wszelkie
teorie na pewno się sprawdzają, ale jeśli słyszysz swojego ulubionego grajka - wyłapywanie
w ten sposób jest jednak przyjemniejsze.

O taak święte słowa.

Dnia 04.07.2011 o 02:12, Adjatha napisał:

Nie całe, najpierw trzeba było zrozumieć działanie improwizacji, tłuczenie na oślep po
progach też się nie sprawdzi. ;]

Hmmmmm tu bym powiedział tak :D,że czasem z bezmyślnego walenia po progach coś by się znalazło sensownego :D. Tak jak szaleństwo z geniuszem jest podobne do siebie
"– Jedno jest zdumiewająco bliskie drugiemu..."
"– Jedno jest zdumiewająco bliskie drugiemu..."

Dnia 04.07.2011 o 02:12, Adjatha napisał:

Zazwyczaj kończy się na orientacyjnych notkach na kartce. Ale pamięć mam chyba jeszcze nie najgorszą też
;>

Też zawsze jakaś opcja.

Dnia 04.07.2011 o 02:12, Adjatha napisał:

> ten z Dragon Age ? ;>
To nie żaden dragon ejdż (ble), tylko Guild Wars 2.

Hmmm teraz tak patrząc na Trailer GW ][ to rzeczywiście to stamtąd ten avek, lecz całkiem pdobny do DA :P jeśli chodzi o styl i barwę

Dnia 04.07.2011 o 02:12, Adjatha napisał:

Dlatego mówię że coś mi się pamięta :P

Dnia 04.07.2011 o 02:12, Adjatha napisał:

wcześniej krótko Fire Warrior z WH40k, a pierwszy był Raelag z artbooka do EK HoMM5.
Dużo tego nie było ;> Wyszedłem z założenia, że awatar to też jakiś element charakterystyczny
- dało się to zauważyć, gdy dwóch gramowiczów zamieniło się awkami i zaczęli coś tam
postować w tym samym temacie - wyszło, że ludzie nie patrzą na nicki ;]

Co do avatarów, to jest w tym coś. Może pokazać jakąs elementarną cząstkę danego usera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 02:28, Harrolfo napisał:

Widzieliście ostatnio jakieś ciekawe filmy?

V for Vendetta leciało niedawno w tv. Całkiem całkiem.

Dnia 04.07.2011 o 02:28, Harrolfo napisał:

Jak chcecie, to się mogę coś więcej rozpisać ;)

Nadal wszystko wybucha przy niezbyt skomplikowanej fabule? Jak tak to mi pasuje, ten film taki ma być ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 02:28, Harrolfo napisał:

I znów się zastój zrobił...

Jaki znowu zastój. Ja odpisywałem na posta Adjathy :D żebyś za te pół godziny wrotki zawinął. To już nie to co kiedyś że się nie wiedziało, na które posty odpisywać. Bo co minute tu coś ktoś dodawał. I tak dziw że to forum jeszcze żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 02:31, Adjatha napisał:

> Jak chcecie, to się mogę coś więcej rozpisać ;)
Nadal wszystko wybucha przy niezbyt skomplikowanej fabule? Jak tak to mi pasuje, ten
film taki ma być ;>

Ten film na to został zrobiony :D. A trójka w szczególności :P. Z resztą efekty w 2 i 1 były już wypaśne :) i robiły wrażenie. Ma być bum i roz****l. Ludzie lubią paść oczy czasem takimi filmami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 02:28, Harrolfo napisał:

I znów się zastój zrobił...

Widzieliście ostatnio jakieś ciekawe filmy? Ja wczoraj byłem na Transformersach, szczerze
polecam. Jak chcecie, to się mogę coś więcej rozpisać ;)

Co do Ciekawych filmów - ostatnio w łapska wpadł mi remake Koszmaru z Ulicy Wiązów i... podobał mi się...
Ludzie wrzucają na ten film wiadra gnoju, kiedy tak na prawdę nie jest źle - a uwierzcie mi - jako fan oryginalnego "Koszmaru" (i ogólnie starszych horrorów) miałem straszne obawy co do tego filmu, a wyszło... dobrze. Nie "świetnie", ale też nie "tragicznie". Pomijając oczywiście samego Freddy''ego, który nawet nie dorasta do pięt temu oryginalnemu granemu przez Roberta Englunda ;]

Dodatkowo, obejrzałem sobie dzisiaj "Dzień Świstaka" i co tu dużo mówić - prawdopodobnie dalej jedna z moich najulubieńszych komedii - gorąco polecam.

Transformersy przemilczę, bo... cóż - pamiętasz moją opinię dotyczącą najnowszych piratów?

W takim razie pomnóż to razy 5 ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować