Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Haha.
Czyli prawie jednak aż tak źle. :D

Z moich dzisiejeszych tragedii, to tylko o mały wlos mnie nie zeżarł robal w kochanych fabryczkach.
Ale i te prawie-tragedię idealnie koi ciepła kawka. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 01:02, meryphillia napisał:

Ale i te prawie-tragedię idealnie koi ciepła kawka. :3


Mmm kawka... Narobiłeś mi ochoty - idę sobie zrobić :) w co by tu dzisiaj pograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 01:02, meryphillia napisał:

Haha.
Czyli prawie jednak aż tak źle. :D

Mówcie co chceta, ale ja tam wierzę w równowagę we wszechświecie. Zawsze jak jest gitowo, to można się spodziewać, że coś się spieprzy :P

Dnia 24.10.2014 o 01:02, meryphillia napisał:

Z moich dzisiejeszych tragedii, to tylko o mały wlos mnie nie zeżarł robal w kochanych
fabryczkach.

A gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 01:09, Kirabaxior napisał:

A gdzie pracujesz?


Na jakimś wygwizdowie, cholera wie nawet gdzie to jakas Proxima Cenaturi czy inna Alfa Centauri...
Kolonizacji się zachciało i mnie jednego wysłali, psia ich mać...

O grze mówiłem.
Takie mam życiowe tragedie. ;D

Piciambeer >>> Smakosz kawy pewnie by mnie na stosie rozpalił za nazywanie tego kawą co ja piję, więc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, sam mam zainstalowany Free Ride mod, dzięki któremu mam wszystkie pojazdy w garażu i nie ma wyznaczonych celów, tak więc dzięki temu gra staje się o wiele bardziej sandboxowa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 00:58, Ecko09 napisał:

Dobry hardkor, na zajęcia przyszły 4 osoby tylko i się wkurzyła facetka i robi kolokwium
z całej książki xD RIP


To się mści na tych co przyszli? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 01:34, meryphillia napisał:

Piciambeer >>> Smakosz kawy pewnie by mnie na stosie rozpalił za nazywanie
tego kawą co ja piję, więc... ;)


Mam wrażenie, że właśnie smakosz miałby większe szanse na zrozumienie tego co z kawy tworzysz.;p

Ja tam nie silę się na jakieś wielkie szaleństwa, ot kafeterka wypełniona maksymalnie kawą, esencja do kubka, trochę wrzątku(bo kubek duży), odrobina mleka i tyle. Kiedyś zrezygnowałem z cukru(i w sumie nie używam już od dawna we wszystkim) i teraz nie jestem wstanie tknąć słodkiej kawy.xD Za to fajnie, jak jest mocno aromatyczna i mocna.
No i mam też swoisty efekt uzależnienia chyba, śpiąc po 5 godzin dziennie już dobry rok-półtora muszę sobie rano kawę wypić, żeby nie czuć potrzeby snu przez pewien czas(i tylko w zajęciach siedzących). Potem jakoś to samo ustępuje, a wątpię żeby kofeina z kawy przez tyle godzin działała(a może i działa).


A poza tym, to zagrałbym sobie w jakiegoś rts-a, który dzieje się w jakimś średniowiecznym-fantasy świecie. A nie ma, buuuuu.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 01:09, Nephren-Ka napisał:

A poza tym, to zagrałbym sobie w jakiegoś rts-a, który dzieje się w jakimś średniowiecznym-fantasy
świecie. A nie ma, buuuuu.:/


Zawsze zostają fabryczki. :3
Właśnie czituję w plikach DyTech Warfare, by fabryczki stały się znowu grywalne. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 01:09, Nephren-Ka napisał:

A poza tym, to zagrałbym sobie w jakiegoś rts-a, który dzieje się w jakimś średniowiecznym-fantasy
świecie. A nie ma, buuuuu.:/


http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5764 Polecam ;)

Ostatnimi czasy też często piję kawę, ale raczej tylko dla pobudzenia i tylko z mlekiem ;) Smakować - jakoś smakuje, ale to nic rewelacyjnego. Raz dodałem cukru do kawci - fuj ! Nie dobrze mi się robi na samą myśl...

Tak sobie oglądam kolejny już raz początek 35 miutowego gameplay''u Wiedźmia 3 i... ale to wszystko ładne :3 Tu jakiś pasterz, tu jakieś dzieci - pewnie mają jakieś questy dla mnie :D Hehe. Potem dociera do mnie, że mój pecet ledwie dyszy na myśl o Skyrim :( Chyba nadszedł czas, by spytać rodziców po tych "kilku" latach - https://www.facebook.com/pages/Gdzie-jest-m%C3%B3j-hajs-z-komunii/275295932681332
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 01:36, Kadaj napisał:

Gdyby nikt nie przyszedł, miałaby wolne. ;p

No dokładnie, a teraz można tylko koledze współczuć [*] xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 01:20, meryphillia napisał:

Zawsze zostają fabryczki. :3
Właśnie czituję w plikach DyTech Warfare, by fabryczki stały się znowu grywalne. :F


Że też nikt nie zrobi gry na zasadzie fabryczek, ale w takim starym klimacie, jak stareńki Tzar chociażby.
Ech, chyba trzeba będzie znowu H3 odpalić, w turach bo w turach, ale zabawa przednia jak zawsze.

Albo nie, odcinek X-Files przed spaniem, a co. Dobrze że sobie zaznaczyłem gdzie oglądałem ostatnio. Sezon piąty, poza dwoma pierwszymi odcinkami które kończyły wątek z końca czwórki, zaczyna się wybornie. Najpierw fajny flashback 'Unusual Suspects', potem jeden z moich ulubionych odcinków, czyli 'Detour'(las!!!), teraz pora na kolejny.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 01:00, Isildur napisał:

> Dobry hardkor, na zajęcia przyszły 4 osoby tylko i się wkurzyła facetka i robi kolokwium

> z całej książki xD RIP

To się mści na tych co przyszli? oO


Mści się na całej grupie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luuuudzie!!!
Czemu wy nie śpita!!!???

Ta, dobry żart w tym miejscu opuszczonym przez ostatnich niedzielnych bezsennych. :3
Opowiem wesołą "niesamowicie" historyjkę na rozruszanie sztywniaków śpiących po katach.


Właśnie co o mało, a bym sę zbłaźnił przed fabrykantami na oficjalnym forume kochanej gierki...

Już zakładałem watek, bo od dwóch dni nie mogłem ogarnąć czemu nie moge wyedytowac sobie granatu w grze.
Wszystkie inne bronie na luzaku sobie mieszałem w kodzie i cacy, a tu nic nie skutkowało.
Wzdłuż i wszerz oglądałem kod, literka po literce stukałem z milion razy, różne kombinacje kodu, by zmusić dziada do działania i nic...

Napisałem już wątek, ale przed publikacją (na szczęście) myślę sobie by ostatni raz dokładnie obejrzeć kod by na durnia nie wyjść... hehe
A tu okazało się że od dwóch dni ślepy fabrykant modderwannabe nie zwrócił uwagi, że odnosi się w kodzie do nieistniejącego "granade" zamiast "grenade". :D

Morał historyjki jest taki mianowicie, iż praca wklepywacza kodu musi być zaiste ciekawa. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie spie, ja nie spie!!! Chodz oczy juz na zapałkach :) Siedze w pracy na 12 godzinnej zmianie i trzeba wytrwac do 7. A ciezko jest wytrzymac jak sie wczoraj popiło:) Kawa nie pomaga i co robic mocium panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować