Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2009 o 01:27, Jaki Ganh1 napisał:

Czyżby już wszyscy spali? Nie, niemożliwe! Ludzie, w tak piękną noc nie można spać!

Spokojnie, ja czuwam :) Uczę się jakichś megapierdół z "Zarządzania wiedzą". Nie wiem kto wymyślił taki przedmiot, ale żałuję szczerze, że go wybrałem :/ Jutro o 15 zalka.
Tak poza tym, to właśnie ściągnąłem demko Mount&Blade, ale non stop się zawiesza po minucie gry :/ Może z Vistą się gryzie?
U Was też pogoda taka kaprawa? Mokro, zimno, do dupy... umyłem dziś auto sobie i tacie, a już znowu całe usmarowane tym paskudztwem drogowym :/ A jak myłem samochód taty, to wdepnąłem w dog shit (mojego własnego psa) i zanim się zorientowałem, to pół podwórka już było usmarowane :) Dobrze, że śniegu jeszcze sporo leżało, to przynajmniej but szybko wyczyszczony ^_^ Tak to już jest, że jak śnieg topnieje, to miny wyłażą spod niego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem obudzić się o 19stej, ale się nie udało. :D

Cholerka. Chciałem dzisiejszą noc przespać w spokoju, ale widzę że to już niemożliwe, trzeba więc wymyślić jakiś ambitny plan na spędzenie nocy przed komputerem. :]

Quatre >>> Dlatego przy takiej zmianie aury trzeba zabunkrować się w domu i nie wychodzić przez kilka dni, by ktoś uprzątnął niebezpieczne "miny".
Po drugie wtedy tez przy takiej aurze najgorsze wirusy ganiają w powietrzu, jest ślisko i sami możemy na coś wpaść albo coś na nas, więc lepiej nie ryzykować i błogo lenić się w domu . ]:>

Milva Woedd >>> Czy taki "dobry" to się dopiero okaże.
Jak na razie nie mam koncepcji, jak go uczynić dobrym. Obecnie Klaus Schulze stara się mnie odpowiednio wprowadzić w nastrój. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 01:41, zamber1 napisał:

Quatre >>> Dlatego przy takiej zmianie aury trzeba zabunkrować się w
domu i nie wychodzić przez kilka dni, by ktoś uprzątnął niebezpieczne "miny".
Po drugie wtedy tez przy takiej aurze najgorsze wirusy ganiają w powietrzu, jest ślisko
i sami możemy na coś wpaść albo coś na nas, więc lepiej nie ryzykować i błogo lenić się
w domu . ]:>

Nie każdy może sobie pozwolić na luksus siedzenia w domu podczas niepogody :P Wiem, ze takie chwilowe ocieplenie jest zdradliwe, ale nie mogłem się oprzeć przed oczyszczeniem mego pojazdu :] Wstyd mi już było jeździć, bo samochód ma granatowy lakier, a był już prawie biały od tych kilogramów soli na karoserii ^_^
Btw nudzisz się? Chciałbym mieć takie problemy :) Szkoda, że doba nie ma 40 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaśpiewał bym "wesołe jest życie staruszka", no ale ściemniałbym i fałszował, bo dopiero trzydziecha na karku. :D
No ale fakt, nie każdy może sobie pozwolić na błogie "nicnierobienie". ]:>

Dlatego popijając winko, łącze się z Wami w bólu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 01:58, zamber1 napisał:

Zaśpiewał bym "wesołe jest życie staruszka", no ale ściemniałbym i fałszował, bo dopiero
trzydziecha na karku. :D

Oj dziadku, a gdzież się dziadek tyle czasu uchował? :P Jesteś tylko 7 lat (a od czwartku tylko 6 lat) starszy ode mnie :P Ja też się czasem na tym forum czuję jak jakiś senior :]

Dnia 21.01.2009 o 01:58, zamber1 napisał:

No ale fakt, nie każdy może sobie pozwolić na błogie "nicnierobienie". ]:>

Urlopik? :)

Dnia 21.01.2009 o 01:58, zamber1 napisał:

Dlatego popijając winko, łącze się z Wami w bólu. ;)

Ból egzystencji, życie potrafi przywalić... zwłaszcza jak się jest leniem jak ja ^_^

Pfe, nie lubię wina. Podobnie piwa, whisky, szampana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 01:35, Quatre napisał:

> Czyżby już wszyscy spali? Nie, niemożliwe! Ludzie, w tak piękną noc nie można spać!

Spokojnie, ja czuwam :) Uczę się jakichś megapierdół z "Zarządzania wiedzą". Nie wiem
kto wymyślił taki przedmiot, ale żałuję szczerze, że go wybrałem :/ Jutro o 15 zalka.


Ja właśnie od 21 czytam Psychologie Społeczną. Mam plan skończyć tak do 4 a potem o 11 spróbować zaliczyć.
Nie jest wesoło jak na studiach przez głupie zmienianie terminów, zaliczenia decydujące o całym semestrze są dzień po dniu. Jutro nawet dwa, ale cudów nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 02:05, ostry3000 napisał:

Ja właśnie od 21 czytam Psychologie Społeczną. Mam plan skończyć tak do 4 a potem o 11
spróbować zaliczyć.
Nie jest wesoło jak na studiach przez głupie zmienianie terminów, zaliczenia decydujące
o całym semestrze są dzień po dniu. Jutro nawet dwa, ale cudów nie ma :/

Ze społecznych to miałem tylko politykę społeczną, w sumie łatwo było zaliczyć :) Nieźle już nad tym siedzisz :/ Ja zamierzałem też trochę wcześniej przysiąść, ale zacząłem grać w Europę Universalis 3 i jakoś tak się zapomniałem, dopiero o 23 się ocknąłem :] Diablo wciągająca giera!
Kiedy sesję zaczynasz? Ja od 2 lutego, aż strach się bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 02:02, Quatre napisał:

Oj dziadku, a gdzież się dziadek tyle czasu uchował? :P Jesteś tylko 7 lat (a od czwartku
tylko 6 lat) starszy ode mnie :P Ja też się czasem na tym forum czuję jak jakiś senior
:]


]:>

Dnia 21.01.2009 o 02:02, Quatre napisał:

> No ale fakt, nie każdy może sobie pozwolić na błogie "nicnierobienie". ]:>
Urlopik? :)
Ból egzystencji, życie potrafi przywalić... zwłaszcza jak się jest leniem jak ja ^_^
Pfe, nie lubię wina. Podobnie piwa, whisky, szampana :)


Urlop? o_O
A co to?
Ja po prostu jestem Intergalaktycznym Cesarzem Imperium Nicnierobienia. :D

Lenistwo to nie ułomność... To największy dar od losu! :D
No ale z tym alkoholem, a raczej brakiem jego akceptacji, Twój obraz ulega nieco pogorszeniu. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 02:12, Quatre napisał:

Ze społecznych to miałem tylko politykę społeczną, w sumie łatwo było zaliczyć :) Nieźle
już nad tym siedzisz :/ Ja zamierzałem też trochę wcześniej przysiąść, ale zacząłem grać
w Europę Universalis 3 i jakoś tak się zapomniałem, dopiero o 23 się ocknąłem :] Diablo
wciągająca giera!
Kiedy sesję zaczynasz? Ja od 2 lutego, aż strach się bać :)


Sesja się teoretycznie zaczyna 29 stycznia. To w takim razie na to co teraz się dzieje też powinna być masakryczna nazwa. Ale trzeba czytać po nocach jeśli zaliczenie ustne będzie w cztery oczy z psychologiem więziennym, który chłopców nie lubi. A dziewczynki pożera wzrokiem.
Ja aż się bałem dziś grać w coś wciągającego, bo też bym się za późno zorientował w czasie :p

EDIT: Nie wiem jaki będzie to miało wpływ na moją wiedzę, ale w sprawie alkoholu to tej nocy pomagają mi drinki białe winko + mountain dew czy cuś takiego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 02:12, zamber1 napisał:

Urlop? o_O
A co to?
Ja po prostu jestem Intergalaktycznym Cesarzem Imperium Nicnierobienia. :D

Mogę zostać jakimś ministrem w rządzie tego Imperium? ^^

Dnia 21.01.2009 o 02:12, zamber1 napisał:

Lenistwo to nie ułomność... To największy dar od losu! :D

Podzielam Twoje zdanie w pełni :) Szkoda tylko, że niemożliwe jest, aby się wszyscy tym darem mogli równocześnie cieszyć :/ A niesprawiedliwe jest to, że ja nie mogę tego robić non stop! :D

Dnia 21.01.2009 o 02:12, zamber1 napisał:

No ale z tym alkoholem, a raczej brakiem jego akceptacji, Twój obraz ulega nieco pogorszeniu. ]:>

Hola, hola! A widziałeś Waćpan w tej wyliczance wódki, wódki smakowe, likiery, śliwowicę etc? :P No, to proszę czytać ze zrozumieniem :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 02:16, ostry3000 napisał:

EDIT: Nie wiem jaki będzie to miało wpływ na moją wiedzę, ale w sprawie alkoholu to tej
nocy pomagają mi drinki białe winko + mountain dew czy cuś takiego :p

Ja by sobie chętnie chlapnął Żubróweczkę z sokiem jabłkowym, ale soku brak... :/ Samą Żubrówę to chyba nie wypada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 02:19, Quatre napisał:

> EDIT: Nie wiem jaki będzie to miało wpływ na moją wiedzę, ale w sprawie alkoholu
to tej
> nocy pomagają mi drinki białe winko + mountain dew czy cuś takiego :p
Ja by sobie chętnie chlapnął Żubróweczkę z sokiem jabłkowym, ale soku brak... :/ Samą
Żubrówę to chyba nie wypada :D


Takiej nocy to można przymknąć oko :) Choć zapić by się przydało.
Popieram to, że wódki i wódki smakowe, są lepsze niż szampan czy wino, ale jak się nie ma co się lubi...
...to trzeba sobie czymś osłodzić to, iż reszta znajomych właśnie wraca do domu z lokalu, a ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 02:18, Quatre napisał:

Mogę zostać jakimś ministrem w rządzie tego Imperium? ^^


Ależ oczywiście. Mamy nieograniczoną ilość stanowisk.
Wystarczy tylko... nic nie robić. :D

Dnia 21.01.2009 o 02:18, Quatre napisał:

Hola, hola! A widziałeś Waćpan w tej wyliczance wódki, wódki smakowe, likiery, śliwowicę
etc? :P No, to proszę czytać ze zrozumieniem :-]


Od samej wódki, to można oślepnąć, albo umrzeć z przepicia.
Trzeba sobie repertuar urozmaicać, a nie tak jeden rodzaj tylko... To już zakrawa na alkoholizm. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 02:26, zamber1 napisał:

Od samej wódki, to można oślepnąć, albo umrzeć z przepicia.

Lol :) Dlatego właśnie staram się nie pić metanolu :P A przynajmniej nie za często ^_^

Dnia 21.01.2009 o 02:26, zamber1 napisał:

Trzeba sobie repertuar urozmaicać, a nie tak jeden rodzaj tylko... To już zakrawa na
alkoholizm. :D

Jak już sobie golnę gorzałki, to wszystko mi smakuje - i piwo, i wino, i nawet szampan :) Zdarzyło mi się nawet zapijać wódkę piwem, bo soczki się skończyły.
A do alkoholizmu to mi duuużo brakuje :P Ostatnio piłem w Sylwestra, a wcześniej to coś chyba w październiku jak sziszę paliliśmy z kumplami. A właśnie - trzeba zwołać na czwartek jakieś towarzystwo do fajki, bo dawno już nie była w użyciu. Akurat wypali się urodzinowego dymka :D Jak ktoś mieszka w okolicy Sosnowca, to zapraszam na popalawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 02:25, ostry3000 napisał:

Takiej nocy to można przymknąć oko :) Choć zapić by się przydało.
Popieram to, że wódki i wódki smakowe, są lepsze niż szampan czy wino, ale jak się nie
ma co się lubi...

A najfajniejsze to są proste drineczki, czyli wódzia i soczki. Doskonałość w prostocie :)

Dnia 21.01.2009 o 02:25, ostry3000 napisał:

...to trzeba sobie czymś osłodzić to, iż reszta znajomych właśnie wraca do domu z lokalu,
a ja nie.

Ja nie lubię po lokalach pijać, bo po pierwsze - drogo, a po drugie - nie ma jak wrócić do domu :/ Jakoś autobusy, tramwaje i inne środki komunikacji masowej nie bardzo mi się uśmiechają. Ostatnio to z nich korzystałem w liceum - na całe szczęście! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 03:06, Quatre napisał:

A najfajniejsze to są proste drineczki, czyli wódzia i soczki. Doskonałość w prostocie
:)


No i wkład finansowy w przełożeniu na efekt jest dobry :)

Dnia 21.01.2009 o 03:06, Quatre napisał:

Ja nie lubię po lokalach pijać, bo po pierwsze - drogo, a po drugie - nie ma jak wrócić
do domu :/ Jakoś autobusy, tramwaje i inne środki komunikacji masowej nie bardzo mi się
uśmiechają. Ostatnio to z nich korzystałem w liceum - na całe szczęście! :)


Moje miasto jest takie że z każdego lokalu w centrum, gdy ktoś ma najdalej do domu to to i tak jest góra pół godziny drogi. Bo wiadomo, iż w lokalu człowiek nie doprowadzi się do zbyt ciężkiego stanu (choć różnie bywa).
U mnie to jedyna możliwość oprócz Taxi bo o autobusy nocne spory trwają już dwa lata i wciąż ich nie widać.

Ja właśnie skończyłem moją lekturę na dziś, więc czas na 5 godzin snu, a później zaliczenie.

Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 03:04, Quatre napisał:

Jak już sobie golnę gorzałki, to wszystko mi smakuje - i piwo, i wino, i nawet szampan
:) Zdarzyło mi się nawet zapijać wódkę piwem, bo soczki się skończyły.


No w takim przypadku, to już praktycznie wszystko "wchodzi". :D

W końcu znalazłem sobie jakieś ambitne zajęcie twórcze...
Skanuję czasopismo na wypadek gdybym materialną kolekcję utracił jakimś cudem. :]
Próbuje się do tego zabrać porządnie już od roku chyba, bo mam 104 numery do zeskanowania, a z takim zapałem jaki mam do tego, to chyba z 5 lat będę to skanował. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 03:18, ostry3000 napisał:

Moje miasto jest takie że z każdego lokalu w centrum, gdy ktoś ma najdalej do domu to
to i tak jest góra pół godziny drogi. Bo wiadomo, iż w lokalu człowiek nie doprowadzi
się do zbyt ciężkiego stanu (choć różnie bywa).
U mnie to jedyna możliwość oprócz Taxi bo o autobusy nocne spory trwają już dwa lata
i wciąż ich nie widać.

Z Sylwestra wracałem prawie 2 godziny (na miejsce szedłem 30 minut) i przyszedłem z zupełnie innego kierunku. Najlepsze jest to, że mnie nawigacja GPS prowadziła takimi dziwnymi drogami ^_^ Tak więc lepiej nie chodzić po pijaku po meście :D

Dnia 21.01.2009 o 03:18, ostry3000 napisał:

Ja właśnie skończyłem moją lekturę na dziś, więc czas na 5 godzin snu, a później zaliczenie.

Powodzenia jutro!

Dnia 21.01.2009 o 03:18, ostry3000 napisał:

Dobranoc ;)

Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 03:20, zamber1 napisał:

W końcu znalazłem sobie jakieś ambitne zajęcie twórcze...
Skanuję czasopismo na wypadek gdybym materialną kolekcję utracił jakimś cudem. :]
Próbuje się do tego zabrać porządnie już od roku chyba, bo mam 104 numery do zeskanowania,
a z takim zapałem jaki mam do tego, to chyba z 5 lat będę to skanował. :D

Można wiedzieć co skanujesz?
Ja sobie chyba obejrzę fragment Tenacious D and the Pick of Destiny ^^ Tak na poprawę humoru, bo materiał za Chiny Ludowe nie chce wchodzić do głowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować