Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2010 o 01:41, haderQ napisał:

dziennie mnie nie ma i tak i tak, na dodatek pracy na cmentarzu trochę mam, więc przychodzę

Pracujesz na cmentarzu?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 01:46, mr_chief napisał:

Pracujesz na cmentarzu?:/


No tak, że tak powiem grabarzem jestem. A co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 01:47, wsaadman napisał:

Sorry, ale mi się praca na cmentarzu kojarzy tylko i wyłącznie z "Karierą Nikosia Dyzmy"
;d


Nie takim jak on - nie piję w godzinach pracy :) A tak poważnie, to praktycznie abstynentem jestem, bo piwo po pracy wypić w domku to nie alkoholizm ;)

@mr_chief - po pierwszych 2-3 robotach się przyzwyczaiłem. Nie jest źle, tylko trzeba przywyknąć.

@vale4694 - nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2010 o 01:49, haderQ napisał:

@mr_chief - po pierwszych 2-3 robotach się przyzwyczaiłem. Nie jest źle, tylko
trzeba przywyknąć.


Skoro tak mówisz.
Ja jak za rok będę na studiach i będę miał potrzebę dorabiać, to poszukam milszej pracy.:)
Po wakacjach dam znać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe
,, (...) Plywalem w morzu likieru i lezalem ma plaży z kokainy. Nieby było z LSD... A każde
drzewo było zrobine z Marihuany!!! (...) ". Hehe... Manson ma fajne wprowadzenia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak rozegrałem partyjkę w Shock Force. Celem było zdobycie jakiegoś szpitala na przedmieściach okupowanego przez Talibów. Oczywiście cel osiągnięty, jednak z małymi stratami - 5 żołnierzy KIA, 20 rannych i 50 bez szwanku, za to u npla 8 bez szwanku i prawie cała reszta KIA.

No, to teraz 5 minutek na sprawdzenie mejla i takie tam i lulu. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syryjczyków, a nie "talibów". ;))

Też bym sobie zagrał, ale się wtopiłem w ściąganie releasów z netlabela i idzie jak krew z nosa informując, że jeszcze 45 minut będzie się ściągało... :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 02:40, meryphillia napisał:

Syryjczyków, a nie "talibów". ;))


Ano, w sumie to do teraz nie wiedziałem z kim miałem do czynienia w SF. :P Zawsze w myślach nazywałem ich "czerwonymi" albo "nplem". :>

No i ja lecę, branoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 02:35, Assassin93 napisał:

Jednak rozegrałem partyjkę w Shock Force. Celem było zdobycie jakiegoś szpitala na przedmieściach
okupowanego przez Talibów. Oczywiście cel osiągnięty, jednak z małymi stratami - 5 żołnierzy

Pamietam tą misje. Już nie pamietam jak mi poszła ale napewno zle nie było.:)
Ja tez się zbieram. Dokoncze rodział kryminału który sobie z nudow czytać zacząłem - Zaginiony Symbol. Powiem, ze niezwykle wciagająca lektura.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Przeczytałem dwa rozdziały.:)
A teraz sobie holender przypomnialem, ze muszę rano wstać..:P Cos mi się
wydaje, ze się nie wyspie...:/
Branoc.

BTW. Tak patrzę w kalendarz i zobaczylem fajną rzeczą. Mianowicie zamiast dwóch tygodni ferii, mam prawie miesiąc wolnego przez problem zdrowotny. Hehe...:) Ale w poniedziałek już do szkoły...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie cała noc naparzam w cod4 mp ;)

Od wczoraj popołudnia zbiłem sobie około 20 rang i idzie mi raczej coraz lepiej, choć nie raz dostaję w ostre lanie. Niezrównoważoną formę mam, raz jestem nie do zatrzymania, a na następnej mapce robię już jako tarcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam.:)
Obejrzałem sobie dzisiaj i wczoraj ( :D ) serie Mad Max''ów. Zacne lub jak kto woli swietne filmy.:)
BTW. Muszę sobie MW2 znowu zainstalować, bo mnie kolega Protopllastuss z kolegi prosili.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak zwykle słuchawki na uszach, puste butelki po wodzie na biurku obrośniętym kurzem (który doprowadza moich rodziców do nerwicy, i chyba z tego powodu mama rzadko wchodzi do mnie), a w słuchawkach dzisiaj Blood Stands Still. Świetny zespół, mało znany. Nudzę się i wybieram między surfowaniem po internecie bez celu a oglądaniem kolejnych odcinków South Park (jakby ktoś nie wiedział, to wszystkie odcinki, za darmo, w wersji angielskiej są na stronie twórców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Własnie się pokłóciłem z jakimś gościem na YT na tematy polityczne. Chyba miał dosyć dysksji i sobie skuaniec poszedł... No cóż... Zaloze się, ze rano wróci, to dalej będzemy się kłócić.:)
A ja teraz idę spać bo mnie brzuch boli i chce to przespać.:)
Do jutra.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 03:52, Starscream napisał:

Dopiero 4 rano i juz nikogo w temacie nie ma:D Ciency jestescie. Ja nie ide dzisiaj w
ogole spac, jutro sie wyspie



jestem jestem ale jakos nie ma co pisać to i nie piszę. Dochodzi 4, jeszcze tak do 5 i ide spać bo o 6 trzeba wstawac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować