Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2010 o 01:51, Rincewind napisał:

> A ja sobie czekam na VGA, jeszcze tylko jedyne 21 minut

Ojj nie tylko ty czekasz ;p Ciekawe czy pokażą jakąś nową markę

I ja również :)
nie wiecie czy na spike.com można będzie obejrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 01:54, Rincewind napisał:

> > > A ja sobie czekam na VGA, jeszcze tylko jedyne 21 minut
> >
> > Ojj nie tylko ty czekasz ;p Ciekawe czy pokażą jakąś nową markę
> I ja również :)
> nie wiecie czy na spike.com można będzie obejrzeć?

podobno tutaj też będzie ---> http://www.boxlive.tv/channels/spiketv

"uwidzimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah, po tygodniu przeziębienie(czyli ból gardła i katar) przechodzi do defensywy.:D
Zawsze dokładnie o tej porze roku się przeziębiam, i seria 6-7 takich lat bez żadnych antybiotyków w użyciu zostaje podtrzymana.:>
Połażę jeszcze chwilkę po dzielnicy targowej we Wrotach Baldura i idę sobie pospać, w końcu bez żadnych ''rozgrzanych gwoździ'' wbitych w gardło.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten weekend czerstwy... Próbowałem go sobie urozmaicić trochę założeniem gramsajta, pograniem w StarCrafta II z cheatami na brutalu (:P), słuchaniem muzyki w rodzaju Erasure, Tears for Fears, Crystal Castles, Johanna Haake i Fredrik Thordendal''s Special Defects i próbą rozgryzienia, czym do cholery jest ten breath controller i najlepsze było chyba demo "33" Freda zagrane właśnie z breath controllerem.
http://www.youtube.com/watch?v=aYkSb7wtj0E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie bawię się w coś takiego jak "to nie w moim stylu", bo słucham praktycznie wszystkiego ;). A to akurat pasuje klimatycznie do rzeczy, jakich słucham i lubię. A że mimo wszystko to w jakichś 60% ciężko rock/heavy metal to już inna sprawa :P. Chociaż... z metalu to i tak przeważnie słucham kilku wykonawców, nie widzę sensu w "ogarnianiu" całej masy złomu, bo wielu wykonawców w poszczególnych podgatunkach gra tak samo. A i sporej ich ilości nie lubię, to jeszcze bardziej zawęża krąg ulubionych wykonawców ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować