Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

No, Marki!
Nie próżnować, spam... opowiadać!
W co gracie, czego ostatnio słuchacie?
Ja w Ojca Chrzestnego 2, a słucham Daughtry''ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 00:04, Harrolfo napisał:

/ciach/


Ja ostatnio zapadłem na Machine Head "Unto the Locust". Płyta po prostu świetna :)

A nie gram w nic specjalnego, ot kończę ME2 po raz szósty, żeby sobie wszystko przypomnieć przed ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 00:10, Phobos_s napisał:

Ja ostatnio zapadłem na Machine Head "Unto the Locust". Płyta po prostu świetna :)


''Burn My Eyes'' i tyle w temacie, jeśli chodzi o MH.:P

Dnia 25.02.2012 o 00:10, Phobos_s napisał:

A nie gram w nic specjalnego, ot kończę ME2 po raz szósty, żeby sobie wszystko przypomnieć
przed ME3.


O, a ja mam od długiego czasu na półce.xD Jedynkę skończyłem kiedyś i nawet mam jeszcze zapisy(tru dobra postać). Ale jakoś mnie się nie chce grać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 00:10, Phobos_s napisał:

Ja ostatnio zapadłem na Machine Head "Unto the Locust". Płyta po prostu świetna :)

Nie słyszałem o zespole ani tym bardziej o albumie, ale grunt, że Ty lubisz :)

Dnia 25.02.2012 o 00:10, Phobos_s napisał:

A nie gram w nic specjalnego, ot kończę ME2 po raz szósty, żeby sobie wszystko przypomnieć
przed ME3.

Ja dostałem wczoraj nówkę ME2 (35 z wysyłką) i czeka, żebym przeszedł Ojca Chrzestnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też katuję ME 2. Aktualnie 10 godzin na liczniku i mam wyjątkowo dziwne odczucia, ale o tym napiszę jak już skończę grę. Swoją drogą to dość ciekawa sprawa - część pierwszą ukończyłem jakieś 4 lata temu i od tamtej pory miałem przerwę w kontakcie z tym uniwersum. Fajnie spotkać znajome twarze i wrócić ratować galaktykę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 00:13, Nephren-Ka napisał:

''Burn My Eyes'' i tyle w temacie, jeśli chodzi o MH.:P


Heh :) To były czasy :)
Davidian pamiętam rozwalało :) Ale mnie zawsze najbardziej podobał się Real Eyes, Realize, Real Lies :) No i Blood for Blood :)

Dnia 25.02.2012 o 00:13, Nephren-Ka napisał:

O, a ja mam od długiego czasu na półce.xD Jedynkę skończyłem kiedyś i nawet mam jeszcze
zapisy(tru dobra postać). Ale jakoś mnie się nie chce grać.:P


Ja tak specjalnie żeby sobie przypomnieć. Jakoś to uniwersum mnie wciągnęło :)
Ale i tak w kolejce mam lepsiejsze tytuły :)

@Harrolfo

To poznaj MH :) YouTube stoi otworem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 00:37, Phobos_s napisał:

Heh :) To były czasy :)
Davidian pamiętam rozwalało :) Ale mnie zawsze najbardziej podobał się Real Eyes, Realize,
Real Lies :) No i Blood for Blood :)


Mnie się tam cały album podoba. Flynn zrobił tam świetne riffy, plus ten ''charyzmatyczny'' wokal.

Dnia 25.02.2012 o 00:37, Phobos_s napisał:

Ja tak specjalnie żeby sobie przypomnieć. Jakoś to uniwersum mnie wciągnęło :)
Ale i tak w kolejce mam lepsiejsze tytuły :)


Ha, mnie też w sumie się świat ME podoba, inaczej pewnie nigdy nie skończyłbym pierwszej części. Zwyczajnie, przychodzi moment, kiedy grać się już nie chce.:P No chyba, że ze znajomymi po sieci, ale to już co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nocnych frustratów (przynajmniej niektórych) :D.

Widzę, że rozmawiacie o ME2. Jakiś czas temu nie mogłem znaleźć zapisów z gry i już myślałem, że będę musiał się po raz czwarty (a właściwie to 3,5 xD) męczyć z dwójką. Ta gra to jeden z najlepszych przykładów bezczelnego CTRL+C, CTRL+V i zmarnowania potencjału całkiem dobrych pomysłów (beznadziejnie zrealizowane zadania poboczne), a o DLC już nie będę wspominał. Mimo to na trójkę czekam i jest to w sumie czołówka najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier, ale jak wyjdzie Heart of the Swarm, to ME3 będzie miało pozamiatane xD.

Swoją drogą to dane mi już było w Mass Effecta 3 pograć i jest fajnie. Wreszcie jest nieograniczony sprint, ale konia z rzędem temu, kto będzie w stanie płynnie i sprawnie manewrować Shepardem. Ten pan może też wspinać się na drabiny (!) i turlać się, czyste szaleństwo! To już prawie że Uncharted!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 00:16, Demagol napisał:

Witam nocnych frustratów (przynajmniej niektórych) :D.

A Witaj i Ty :D jak i reszta nieśpiących marków i innych
Frustratem to teraz z deczka jest każdy bo działanie i funkcjonowanie forum frustruje każdego. =.= [lub może]
Ale nawet w tym łajnie kondycyjnym forum jest + ten topic ma trochę inny "czas pracy". ^^ Wieczorami forum lepiej chodzi. :)
A co do grania hmmmm. Trochę pocinam po BN w Diablo ][ [Ehh a już byłem na emeryturze drugiej części] ale jednak musiałem chociaż jedną postać PvP zrobić ^^. Dobrze, że niektórzy znajomi starzy jeszcze grają i bocą aż miło więc odrobinkę pomogli finansowo :P
Choć Lineage ][ GoD odrobinkę pochłonął i nawet się przyzwoicie gra

@Nephren-Ka
Ohohohohoh kogo moje oczy widzą. A Ty gdzie byłeś jak Cię tutaj nie było. ? Co w trumnie spałes z jakiś miesiąć bo Ci się znudziło czy na samotną wędrówkę rodem z filmu "Sędzia Dredd" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda to, strona działa fatalnie i wkurza mnie to niezmiernie, zwłaszcza, że okresy "niedziałania" są bardzo losowe. Gram.pl ma fatalnych informatyków (mam nadzieję, że Vilmar już tutaj nie pracuje, bo akurat jego lubię :D), jak widać, bo problem trwa już od kilku tygodni ;/

Z gier to gram ostatnio po sieci w Star Wars: Battlefront II. Przez pierwsze 30 h była to świetna gra, później w pewnym momencie mi się przejadła strasznie (a nowe mapy mogą ważyć i po ok. 300 MB :P), ale ostatnio do tego wróciłem i do pocinania od czasu do czasu nadaje się idealnie. Pół- lub godzinne partyjki - w sam raz! Chciałbym trójkę, która wprowadziłaby sporo nowych, ciekawych rozwiązań i porządną grafikę (widziałem kiedyś jakiś filmik, wyglądał super), bo jednak BFII to taka jedynka deluxe bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Co dobrego?
Ja słucham "Dreamers" Scorpionsów, zaraz obejrzę odcinek "Spadkobierców", a około 12 wyjeżdżam po wpis z Ekonometrii, yeah. Tylko jeszcze czekać na wyniki egzaminu z tego przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez tę 12 myślałem, że jedziesz już teraz (w sumie to już pierwsza dochodzi, ale i tak można to uznać za około 12 xD) xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, oczywiście, że bez przesady, to nie wymaga komentarza.

Myślałem, że jak sobie w ramach posesyjnego wypoczynku zainstaluję parę gier to będzie fajnie, ale chyba sobie złe produkcje wybrałem, a później to już trzeba się będzie nauką zająć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Co u Was dobrego?
Ja już jestem do przodu ze wszystkimi zaliczeniami, wczoraj okazało się, że zaliczyłem egzamin z Ekonometrii (załapałem się do 54% osób, które zdały...) i dziś zanoszę do dziekanatu podanie o przedłużenie sesji - wpis w środę. Chyba, że Pani z Dziekanatu powiedzą, że nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem w Załobie po Afterfall... gra jest tak nudna, i tak dala cialqa na marketingu - ehhh nawet fakt ze kupilem ja pewnie nie uchroni faktu że juz pewnie nie ujżymy następnej gry nawet w swiecie Afterfall...

Jedyna nadzieje a RPG papierowych albo fanowskiej gierki na Enginie F2...

;( łezka się w oku kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po Oskarach. Rozczarował mnie nieco, że Clooney nie dostał za Spadkobierców nagrody. Cóż, ale trzeba przyznać, jak na te czasy Artysta to wyjątkowy filmy i nie mam żadnego Oskara mu do zarzucenia ;). Niewiele ciekawego, mało zaskoczeń. Może być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U, zastój tutaj od kilku dni, tragedia!
Co u Was? Ja wreszcie mogę zajrzeć, bo czwartki mam wolne :)
Wszystkie egzaminy i zaliczenia z głowy, więc można popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 00:05, Harrolfo napisał:

U, zastój tutaj od kilku dni, tragedia!

Może dlatego, że forum ma problemy z funkcjonowaniem i aż się nie chce tutaj siedzieć ? :>
Anyway: Witam i witam wszystkich Nocnych Marków i innych szczurów lądowych :D nie śpiących i cierpiących na bezsenność

Dnia 01.03.2012 o 00:05, Harrolfo napisał:

Co u Was? Ja wreszcie mogę zajrzeć, bo czwartki mam wolne :)

U mnie. Stan wegetatywno egzystencjalny xD. Nic mi się nie chcę... to chyba dobrze ? :D. Bo na ten moment nic nie muszę i jestem zadowolony. :] Dzieci nie mam. A i od kilku dni zacząłem grać w Lineage ][. Nawet fajne Truly Free [od pewnego czasu] MMO :). Choć nie powiem, że do Diablo ][ na duele również powracam.

Dnia 01.03.2012 o 00:05, Harrolfo napisał:

Wszystkie egzaminy i zaliczenia z głowy, więc można popisać.

WoW to gratuluję. Pewnie teraz piszesz z jakiegoś rynsztoku ?? :D
Coś ala jak [pamietasz tą scenę] z pierwszej części Piratów z Karaibów jak Gibbs leżał sobie słodko w towarzystwie świnek/prosiąt :D ? Dla mnie kozak scenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 00:48, Braveheart napisał:

Może dlatego, że forum ma problemy z funkcjonowaniem i aż się nie chce tutaj siedzieć
? :>

A, możliwe, możliwe...

Dnia 01.03.2012 o 00:48, Braveheart napisał:

Anyway: Witam i witam wszystkich Nocnych Marków i innych szczurów lądowych :D nie śpiących
i cierpiących na bezsenność

No i ja również.

Dnia 01.03.2012 o 00:48, Braveheart napisał:

U mnie. Stan wegetatywno egzystencjalny xD. Nic mi się nie chcę... to chyba dobrze ?
:D.

I tak i nie - tak, bo nic nie zepsujesz, nie - nic nie zdziałasz ;)

Dnia 01.03.2012 o 00:48, Braveheart napisał:

WoW to gratuluję. Pewnie teraz piszesz z jakiegoś rynsztoku ?? :D

Dzięki. Nie, nie w takim sensie zaliczone ;P

Dnia 01.03.2012 o 00:48, Braveheart napisał:

Coś ala jak [pamietasz tą scenę] z pierwszej części Piratów z Karaibów jak Gibbs leżał
sobie słodko w towarzystwie świnek/prosiąt :D ? Dla mnie kozak scenka

<obraża się i wylogowuje> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować