Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2013 o 00:47, meryphillia napisał:

Połowe dni przespałem, resztę spędziłem na słuchaniu muzyczki, a teraz czas na stworzenie
paru maszkaronów do Spore.


spore... pamietam jak dzis ;) stworzylem kosmite w ksztacie pyty, posmialem sie, a potem mi sie znudzilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 00:35, pawbuk napisał:

Witam wszystkich bardzo serdecznie w kolejny piekny zimowy dzień :D
I pomyśleć, że jutro rano chciałem się na rower wybrać przy pięknym słońcu i 15 stopniach
:D


O ile nie ma chmur i nie pada deszcz ze śniegiem, to w samym słońcu 30 stopni jest. Tylko zamknij się w jakieś kuli czy czymś, żeby inne warunki atmosferyczne na Ciebie nie działały i masz już lato.:P

Dnia 10.04.2013 o 00:35, pawbuk napisał:

Jak tam Wam minął dzień?


Jak zwykle, czyli beznadziejnie.xD

Dnia 10.04.2013 o 00:35, pawbuk napisał:

Ja w sumie cały dzień spędziłem na uczelni, a wieczorem dopingowałem BVB w starciu z
Malagą :D Wspaniały mecz, genialna koncówka, przypomina się rok 1999 :D


Widziałem gole w jakimś serwisie, ludzi krzyczą że spalony po obu stronach był przy bramkach. Jak zwykle zapominają, że spotkania są bardzo dynamiczne(względnie jest taki kocioł w polu karnym) że ciężko ocenić co się dzieje. Fajnie że klub w Polakami gra dalej, ale Malaga też była sympatycznym zespołem.
Poza tym to lepsze gole strzelała dziś Galata - bomba w samo okno Eboue i świetny strzał piętą Drogby.:D


Książka mi się skończyła, a póki co kolejnego tomu wypożyczyć się nie da, więc będzie smutniej niż jest normalnie.:/
Słucham sobie The Drones, następnie przejdę do Thee Oh Sees i może Goat jak wystarczy czasu. Linki sobie daruję, tego akurat na pewno nikt tu nie słucha.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 00:53, Nephren-Ka napisał:

O ile nie ma chmur i nie pada deszcz ze śniegiem, to w samym słońcu 30 stopni jest. Tylko
zamknij się w jakieś kuli czy czymś, żeby inne warunki atmosferyczne na Ciebie nie działały
i masz już lato.:P


U mnie dzisiaj nawet nie było słońca :D Rano Kraków powitał mnie śniegiem ;)

Dnia 10.04.2013 o 00:53, Nephren-Ka napisał:

Jak zwykle, czyli beznadziejnie.xD


Jesli niebo nie spadło Ci na głowę, to nie było źle ;)

Dnia 10.04.2013 o 00:53, Nephren-Ka napisał:

Widziałem gole w jakimś serwisie, ludzi krzyczą że spalony po obu stronach był przy bramkach.
Jak zwykle zapominają, że spotkania są bardzo dynamiczne(względnie jest taki kocioł w
polu karnym) że ciężko ocenić co się dzieje. Fajnie że klub w Polakami gra dalej, ale
Malaga też była sympatycznym zespołem.


Dlatego czas wprowadzić powtórki do użytku przez sędziów :D Piłka robi się coraz szybsza i coraz więcej decyzji sędziowskich jest wątpliwych ;)

Dnia 10.04.2013 o 00:53, Nephren-Ka napisał:

Poza tym to lepsze gole strzelała dziś Galata - bomba w samo okno Eboue i świetny strzał
piętą Drogby.:D

Widziałem, rzeczywiście świetne bramki :D

Dnia 10.04.2013 o 00:53, Nephren-Ka napisał:

Książka mi się skończyła, a póki co kolejnego tomu wypożyczyć się nie da, więc będzie
smutniej niż jest normalnie.:/


Musze w końcu kupić tą książkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 01:02, pawbuk napisał:

U mnie dzisiaj nawet nie było słońca :D Rano Kraków powitał mnie śniegiem ;)


Też nie miałem. Od rana chmury, przed południem sporo śniegu(ale nie tak jak tydzień temu), potem deszcze ze śniegiem.

Dnia 10.04.2013 o 01:02, pawbuk napisał:

Jesli niebo nie spadło Ci na głowę, to nie było źle ;)


Skoro ten śnieg padał, to tak jakby zawalało się cały czas.:P

Dnia 10.04.2013 o 01:02, pawbuk napisał:

Dlatego czas wprowadzić powtórki do użytku przez sędziów :D Piłka robi się coraz szybsza
i coraz więcej decyzji sędziowskich jest wątpliwych ;)


Eee, ja bym tego nie wprowadzał. Pomyłki sędziowskie to też cześć piłki i powinny pozostać.:P

Dnia 10.04.2013 o 01:02, pawbuk napisał:

Musze w końcu kupić tą książkę :)


Tej co czytałem nie kupuj, to 3 tom(w dodatku jego 2 część), nie będziesz wiedział o co chodzi.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 00:53, Nephren-Ka napisał:

Książka mi się skończyła, a póki co kolejnego tomu wypożyczyć się nie da


jaka ?

Dnia 10.04.2013 o 00:53, Nephren-Ka napisał:

Goat


nie wiem czemu, ale kojarzy mi sie z czeskim BMem po czesku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 01:22, EmperorKaligula napisał:

jaka ?


''Nawałnica mieczy'', tomiszcze drugie. ''Taniec ze smokami''(oba tomy) już mam, ale nie będę ich czytał póki nie dorwę gdzieś ''Uczty dla wron''(też w podwójnej formie).
Ogółem to chyba najbardziej złożona powieść jaką czytałem do tej pory, ale i tak bardziej lubię Wiedźmina(który ''niby'' zajmował się bardziej przyziemnymi sprawami).

Dnia 10.04.2013 o 01:22, EmperorKaligula napisał:

nie wiem czemu, ale kojarzy mi sie z czeskim BMem po czesku :D


Psychedelic rock(afrobeat, heavy psych) z mroźnej Szwecji - http://youtu.be/qn9Li6Sh9BU :P Jedna z fajniejszych płyt z zeszłego roku.
Kontynuując ciekawe gatunki, The Drones to punk blues(noise rock, psychedelic rock) z Australii, a pod szyldem Thee Oh Sees ukrywają się Amerykanie grający miks psychedelic rocka i garage punku(obie płyty są z tego roku i będą pewnie dość wysoko w rankingu na jego koniec).:D

@Kardithron - Spore nie jest raczej poryte, sporo dzieciaków koło 10 roku życie pewnie w to grywa.:P Aczkolwiek wygląd stworka determinuje w sporym stopniu Twoja własna wyobraźnia i inwencja twórcza, także kto wie czym się to skończy.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 01:39, Nephren-Ka napisał:

''Nawałnica mieczy'', tomiszcze drugie.


od 3 wyplat przymierzam sie do kupienia calosci w papierze ;) moze sie uda w przyszlym miesiacu ;) Tanca jeszcze nie czytalem, wczesniejsze wszystkie. Do tego lada moment (mam nadzieje) kolejny warhammer od fabryki slow, kolejny Weeks, kolejny Brett, a wyszedl juz nowy Tchaikovsky... zamowilby czlowiek wszystkie raz a dobrze, a nie premiery co 2 tygodnie... wrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rapatatong Puchaty nie uważa, że urodził się w "porytej" grze. ;P

Dziwna gra może i się wydawać, że to gracz ustala pewne rzeczy w grze uzywając wyobraźni.
Niestety większość odbiorców gier jest zwykłymi "użytkownikami", którzy czekają na gotowy produkt i nie mają wyobraźni lub zwyczajnie chęci by samemu cokolwiek wykreować.
Dlatego tez tak wielu burzyło sie na Minecrafta czy własnie Spore i dlatego tak małe stosunkowo do ilości miłośników danej gry, są środowiska korzystające z udostepnionych narzędzi edycyjnych.

Osoba kreatywna na pewno będzie się dłużej bawiła "nudnym" Spore, niż własnie taki przeciętny użytkownik.

20130410015029

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 01:49, EmperorKaligula napisał:

od 3 wyplat przymierzam sie do kupienia calosci w papierze ;) moze sie uda w przyszlym
miesiacu ;) Tanca jeszcze nie czytalem, wczesniejsze wszystkie. Do tego lada moment (mam
nadzieje) kolejny warhammer od fabryki slow, kolejny Weeks, kolejny Brett, a wyszedl
juz nowy Tchaikovsky... zamowilby czlowiek wszystkie raz a dobrze, a nie premiery co
2 tygodnie... wrrrrr.


Tyle bogactwa w bibliotekach, po co się na nowe rzucać.:P
W sumie to w domu mam sporo ''własnych'' książek, ale większość do wszelkie klasyki i jakoś tak od dzieciństwa przywykłem do wypożyczania(może to przez wrażenie ogromnej ilości tomów do ewentualnego przeczytania).xD

2 się zbliża, wiec pora udać się spać(mam co czytać, ale nie będę zaczynał nic nowego chyba na razie). Dobrej nocy wszystkim(stworkom ze Spore też xD).:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 01:56, Nephren-Ka napisał:

Dobrej nocy wszystkim(stworkom ze Spore też xD).:>


Karabanator też życzy dobrej nocy. ;]

Dobra koniec ze spamem screenami.
Poczytać coś trzeba przed snem.

20130410021013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 01:50, meryphillia napisał:

Niestety większość odbiorców gier jest zwykłymi "użytkownikami", którzy czekają na gotowy
produkt i nie mają wyobraźni lub zwyczajnie chęci by samemu cokolwiek wykreować.

Wyobraźnia to moje drugie imię. :> Właśnie dlatego zaintrygował mnie ten edytor.

Każda gra, w której można stworzyć coś oryginalnego i będącego owocem własnej wybujałej wyobraźni zarazem, potrafi mnie mocno zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 02:37, Kardithron napisał:

Każda gra, w której można stworzyć coś oryginalnego i będącego owocem własnej wybujałej
wyobraźni zarazem, potrafi mnie mocno zainteresować.


Mam to samo i wybierając jakąś gre na PC zawsze preferuję tytuł, który pozwala coś samemu stworzyć gdyż w naturalny sposób przedłuży moja fascynację.
Szkoda tylko że słomiany zapał nie pozwala nigdy doprowadzić owego tworzenia do końca i jedynie stare gry z serii Combat Mission mogą się pochwalić moim spełnionym supportem, choć i to przycichnęło na wiele lat. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam opcję jak nie wiem co robić siedząc przed pc(bo nic mi się nie chce). Chyba pora jakąś karierę w FM odpalić, tylko też nie mam jakoś koncepcji ''czym, gdzie i jak''.

Nocna muzyka, znaczy Coil. Ale jak tylko drugi album ''do słuchania w nocy'' się skończy przeskoczę sobie na dwie pierwsze dzieła Black Label Society, a co.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować