• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Grzesiek_gracz

Jak odpalić edytor gry Gears of War? [rozwiązano]

Pytanie

Witam wszystkich. Mój problem wygląda tak, że niemam pojęcia jak odpalić edytor gry Gearsa, przeszukałem wszystkie foldery w zainstalowanej grze i płyte, ale nie znalazłem nic co miało związek z edytorem, może coś przeoczyłem? Dodaje, że płyta jest orginalna i zakupiona niedawno. Z góry wiewlkie ddzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.08.2008 o 03:04, Grzesiek gracz napisał:

Witam wszystkich. Mój problem wygląda tak, że niemam pojęcia jak odpalić edytor gry Gearsa,
przeszukałem wszystkie foldery w zainstalowanej grze i płyte, ale nie znalazłem nic co
miało związek z edytorem, może coś przeoczyłem? Dodaje, że płyta jest orginalna i zakupiona
niedawno. Z góry wiewlkie ddzięki i pozdrawiam.

A to nie idzie tak? Start -> Programy -> Gears of War -> edytor Gears of War? Jak nie to masz coś przyjechane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.08.2008 o 18:37, Grzesiek gracz napisał:

Pruóbowałem, ale było Start-Wszystkie programy- Microsoft Games-Gears of War i koniec.


A Edytor w ogóle zainstalowałeś? Przy instalacji gry trza było wybrać jakieś jakby dodatkowe opcje zeby zmienić katalog instalacji itepe, i tam było pytanie czy zainstalować edytor, domyślnie instalacja jest wyłączona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Odinstalowałem gre i rozpoczełem na nowo instalacje, wybrałem więcej opcji, a tam... rzeczywiście był nie zachaczony kwadracik z napisem zainstaluj edytor. Logika, że tym razem go zachaczyłem. Dzięki za pomoc Pernia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.08.2008 o 23:22, Grzesiek gracz napisał:

Odinstalowałem gre i rozpoczełem na nowo instalacje, wybrałem więcej opcji, a tam...
rzeczywiście był nie zachaczony kwadracik z napisem zainstaluj edytor. Logika, że tym
razem go zachaczyłem. Dzięki za pomoc Pernia.

skoro już działa to kłódeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować