• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nevrac

Problemk z podłączaniem PC

Pytanie

Mam problem. Przenosilem swojego PC do nowej obudowy i wszystko szło ok. Przykręciłem płytę główną, wszystko do niej umocowałem. Ale spotkałem problem... Nie wiem gdzie podłączyć POWER i RESET. Jest tam do tego pełno wtyków a nie wiem do którego wsadzić. Proszę o jakieś wskazówki PLZZZ bo zostanę bez kompa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 08.08.2008 o 10:00, Nevrac napisał:

Mam problem. Przenosilem swojego PC do nowej obudowy i wszystko szło ok. Przykręciłem
płytę główną, wszystko do niej umocowałem. Ale spotkałem problem... Nie wiem gdzie podłączyć
POWER i RESET. Jest tam do tego pełno wtyków a nie wiem do którego wsadzić. Proszę o
jakieś wskazówki PLZZZ bo zostanę bez kompa!

Instrukcja do płyty głównej. Tam masz opisaną całą "szynę" styków. Zresztą na samej płycie powinny być opisane również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2008 o 12:21, flymar napisał:

> Mam problem. Przenosilem swojego PC do nowej obudowy i wszystko szło ok. Przykręciłem

> płytę główną, wszystko do niej umocowałem. Ale spotkałem problem... Nie wiem gdzie
podłączyć
> POWER i RESET. Jest tam do tego pełno wtyków a nie wiem do którego wsadzić. Proszę
o
> jakieś wskazówki PLZZZ bo zostanę bez kompa!
Instrukcja do płyty głównej. Tam masz opisaną całą "szynę" styków. Zresztą na samej płycie
powinny być opisane również.

Dobra. Z powerem i resetem sobie poradziłem. Było jakoś zrozumiałe. Co innego USB... Na płycie same cyfry i liczby a na wtykach słowa po angielsku... nad jednym miejscem jest napis USB ale w które co wsadzić nie wiem ;/ trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2008 o 13:37, Nevrac napisał:

> > Mam problem. Przenosilem swojego PC do nowej obudowy i wszystko szło ok. Przykręciłem

>
> > płytę główną, wszystko do niej umocowałem. Ale spotkałem problem... Nie wiem
gdzie
> podłączyć
> > POWER i RESET. Jest tam do tego pełno wtyków a nie wiem do którego wsadzić.
Proszę
> o
> > jakieś wskazówki PLZZZ bo zostanę bez kompa!
> Instrukcja do płyty głównej. Tam masz opisaną całą "szynę" styków. Zresztą na samej
płycie
> powinny być opisane również.
Dobra. Z powerem i resetem sobie poradziłem. Było jakoś zrozumiałe. Co innego USB...
Na płycie same cyfry i liczby a na wtykach słowa po angielsku... nad jednym miejscem
jest napis USB ale w które co wsadzić nie wiem ;/ trudno...

Rozumiem, że podłączasz dodatkowy slot USB z obudowy. Jesli Twoja płyta obsługuje takie sloty, to również powinieneś miec w instrukcji opisane to gniazdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2008 o 13:44, flymar napisał:

> > > Mam problem. Przenosilem swojego PC do nowej obudowy i wszystko szło ok.
Przykręciłem
>
> >
> > > płytę główną, wszystko do niej umocowałem. Ale spotkałem problem... Nie
wiem
> gdzie
> > podłączyć
> > > POWER i RESET. Jest tam do tego pełno wtyków a nie wiem do którego wsadzić.

> Proszę
> > o
> > > jakieś wskazówki PLZZZ bo zostanę bez kompa!
> > Instrukcja do płyty głównej. Tam masz opisaną całą "szynę" styków. Zresztą
na samej
> płycie
> > powinny być opisane również.
> Dobra. Z powerem i resetem sobie poradziłem. Było jakoś zrozumiałe. Co innego USB...

> Na płycie same cyfry i liczby a na wtykach słowa po angielsku... nad jednym miejscem

> jest napis USB ale w które co wsadzić nie wiem ;/ trudno...
Rozumiem, że podłączasz dodatkowy slot USB z obudowy. Jesli Twoja płyta obsługuje takie
sloty, to również powinieneś miec w instrukcji opisane to gniazdo.

nie mam instrukcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2008 o 13:50, Nevrac napisał:

nie mam instrukcji...

To poszukaj jej na stronie producenta płyty, często są tam jako PDF-y bez rysunku z takowej obrazującego rozkład złączy raczej sobie nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2008 o 13:58, sig. napisał:

> nie mam instrukcji...
To poszukaj jej na stronie producenta płyty, często są tam jako PDF-y bez rysunku z takowej
obrazującego rozkład złączy raczej sobie nie poradzisz.

No... Na szczęście podłączyłem go na tyle że wszystko działa oprócz USB. a USB nie jest najważniejsze więc to nie jest poważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować