Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano prace nad Divinity 2

27 postów w tym temacie

Divine Divinity to chyba najnudniejsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. Divinity 2 na obrazkach wygląda ładnie i może będzie bardziej dynamiczna, co powinno przyciągnąć więcej graczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyła mnie ta wiadomość. Oczywiście pozytywnie. Cóż, a jeszcze nie tak dawno temu grałem w jedynkę, a tu już dwójka na horyzoncie. Nie wspomnę jeszcze o Beyondzie czekającym na przejście:) Oby tylko zmiany nie były zbyt przesadzone. Nie mam rzecz jasna nic przeciwko nowościom, ale chełpię się nadzieją, że nie będą aż tak drastyczne. Liczę natomiast na dobra fabułę i grywalność jak w poprzednich częściach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być bardzo ciekawą pozycją. DD było swietnym RPG, BD było tylko H''n''S, jakie będzie D2... Jedno wiem - będzie świetnym wypełniaczem czasu w oczekiwaniu na Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 20:21, ja33no napisał:

Super! Na pewno kupię na PCta. Szkoda, że nie na PS3 :(.


No cóż, najwyraźniej producent nie jest chętny do stworzenia wersji na tą platformę.

O Divine Divinity sporo swego czasu słyszałem, chociaż nie ukrywam, że bardziej znana jest mi Beyond Divinity. Jeżeli dobrze pamiętam, to była ona prezentowana w którymś z odcinków GameBoxa - kto jeszcze pamięta ten program o grach, był emitowany na TVP w sobotę albo niedziele? ;-) Sądzę, że część z Was go pamięta. Obrazki z nowego Divinity wyglądają obiecująco. O grafikę raczej nie musimy się martwić, bo ona prezentuje się obecnie bardzo fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować