Zaloguj się, aby obserwować  
francez

Zniesmaczony

10 postów w tym temacie

Nie wiem czy ta strona powstała w przypływie złośliwości czy też innej intencji, w przyszłości mającej nie mniej irrrytować użytkownika, ale moim zdaniem jak się zakłada portal, który chce epatować chodź odrbiną profesjonalizmu, to wynajmuje się porządny serwer, który świadczy właśnie usługi na rzeczonym poziomie. Co to ma być do cholery!?! Tranasfer osiąga antyastromiczne wartości, rzędu 2 kb/s i w porównaniu do późniejszej stałej z jaką plik jest zasysany, to jest to prędkość iście wariacka, wręcz brawurowo-widowiskowa. Ale gdyby ta tacheonowa prędkość, lecąc na łeb na szyje, uwzlędniała ściągnięcie pliku w stanie nieuszkodzonym, albo po prostu nie dochodziłoby do nagłej aborcji połączenia z serwerem, wszystko byłoby jeszcze umiarkowanie klawo i nie musiałbym pisać tego posta. Moje sugestie są następujące (jest to w zasadzie tylko jedna) zamknąc te, /stronę - m/, z biznesplanem zrobienia forum dla graczy, bo się po prostu nie dajecie do tego!

Z całkowitym brakiem poważania Francez
Ps prosze mnie zbanować bo i tak tu więcej nie wejde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 16:28, francez napisał:

Nie wiem czy ta strona powstała w przypływie złośliwości czy też innej intencji, w przyszłości
mającej nie mniej irrrytować użytkownika, ale moim zdaniem jak się zakłada portal, który
chce epatować chodź odrbiną profesjonalizmu, to wynajmuje się porządny serwer, który
świadczy właśnie usługi na rzeczonym poziomie. Co to ma być do cholery!?! Tranasfer osiąga
antyastromiczne wartości, rzędu 2 kb/s i w porównaniu do późniejszej stałej z jaką plik
jest zasysany, to jest to prędkość iście wariacka, wręcz brawurowo-widowiskowa. Ale gdyby
ta tacheonowa prędkość, lecąc na łeb na szyje, uwzlędniała ściągnięcie pliku w stanie
nieuszkodzonym, albo po prostu nie dochodziłoby do nagłej aborcji połączenia z serwerem,
wszystko byłoby jeszcze umiarkowanie klawo i nie musiałbym pisać tego posta. Moje sugestie
są następujące (jest to w zasadzie tylko jedna) zamknąc te, kurwa, shithole portalisko
i więcej nie wyjeżdżać, w obrębie układu słonecznego, z kurwa biznesplanem zrobienia
forum dla graczy, bo się po prostu nie dajecie do tego!

Z całkowitym brakiem poważania Francez
Ps prosze mnie zbanować bo i tak tu więcej nie wejde!


Już widac jak bardzo się znasz i jakiego masz neta. Jak się chce żeby strony szybko wchodziły to się kupuje lepszego neta niż 2kb/s... To twój net bo mi wszystko działa pięknie! P.S jestes ******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2008 o 16:34, Nevrac napisał:

Już widac jak bardzo się znasz i jakiego masz neta. Jak się chce żeby strony szybko wchodziły
to się kupuje lepszego neta niż 2kb/s... To twój net bo mi wszystko działa pięknie! P.S
jestes ******

Nie przesadzajmy przyznać trzeba że serwery gram nie działają doskonale, ale takie spowolnienia nie są nagminne.

Franzez- Sam napisałeś że to ma być forum dla graczy a nie centrum downloadu, więc kosmicznych prędkości się nie spodziewaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już tu więcej nie wejdziesz, to nie wiem po co odpowiadać na tego posta... Mimo wszystko skoro serwery tu tak zamulają to polecam ściągnąć z jakiejś oficjalnej polskiej strony nt. danej gry. Możliwe, że to wina twojego łącza lub twojego dostawcy, ale raczej nieczęsto zdarza się taki transfer. Proponuję ochłonąć, przestać bluzgać (od tego są GSy :>) i pójść wyżalić się dostawcom twojego internetu. Dziękuję, pozdrawiam.

@jaki of blade
Zawsze to mogło być chwilowe załamanie, choć ja siedzę na forum od godziny-dwóch i ani na chwilę nie miałem spowolnień, no - może rano.
Ale nie oszukujmy się - gram.pl ma dobre serwery, to nie jest jakiś last.fm (tuż po wprowadzeniu nowego layoutu) czy też nasza-klasa (choć ta też już działa w miarę porządnie), by spowalniać do dwóch kb na sekundę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Już widac jak bardzo się znasz i jakiego masz neta. Jak się chce żeby strony szybko wchodziły

Dnia 11.08.2008 o 16:34, Nevrac napisał:

to się kupuje lepszego neta niż 2kb/s... To twój net bo mi wszystko działa pięknie! P.S
jestes ******


Zeby mieć taki transfer to chyba neta 64 kb/s trzeba mieć:P Prędkośc neta na tej stronie nie ma znaczenia mistrzu bo ja mam 4 mb i też mi ściaga czasami po kilka kb/s

Zgodze sie znim strona współpracowująca z CDP i są na niej dostępne patche i inne ważne pliki powinna zaopatrzyć w dobry serwer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadziles! Ja mam az 4,5 KB/s... (sciagam pierwszy lepszy plik z downloadu, nie wiem jaki i po co).
Ale jak ktos zauwazyl to jest forum a nie rapidshare... Lepiej sciagac patche z innych serwerow niz gram.pl (o ile jest oczywiscie taka mozliwosc).

Jednak nie przesadziles - teraz mam 1,4 KB/s, plik 140 MB sciagnie mi sie o... 9 rano. Pojutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 16:43, Damian14BO napisał:

Przesadziles! Ja mam az 4,5 KB/s... (sciagam pierwszy lepszy plik z downloadu, nie wiem
jaki i po co).
Ale jak ktos zauwazyl to jest forum a nie rapidshare... Lepiej sciagac patche z innych
serwerow niz gram.pl (o ile jest oczywiscie taka mozliwosc).


forum jest tylko przy okazji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 16:28, francez napisał:

ale moim zdaniem jak się zakłada portal, który
chce epatować chodź odrbiną profesjonalizmu, to wynajmuje się porządny serwer, który
świadczy właśnie usługi na rzeczonym poziomie.


A moim zdaniem, zanim zacznie sie marudzic, trzeba najpierw zaopatrzyc sie w internet dobrej jakosci.
Godzina szczytu 17.14 ---> 180 kb/s
Moze nie jest to rekord swiata, ale daleko od twoich 2kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować