Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszystko co warto wiedzieć o grze Wiedźmin Edycja Rozszerzona oraz Wiedźmin: Update - odpowiadamy na pytania!

31 postów w tym temacie

CD Projekt

W związku z pojawiającymi się licznymi zapytaniami dotyczącymi gry Wiedźmin Edycja Rozszerzona, CD projekt postanowił rozwiać wątpliwości oraz przedstawić odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, w formie FAQ. Wszelkie wątpliwości powinny zostać rozwiane po lekturze wyjaśnień na stronie http://www.thewitcher.com/community/pl/www/ee_faq.html.

Przeczytaj cały tekst "Wszystko co warto wiedzieć o grze Wiedźmin Edycja Rozszerzona oraz Wiedźmin: Update - odpowiadamy na pytania!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"CD Projekt postanowił dać graczom możliwość aktualizacji wszystkich elementów pakietu, a nie tylko samej gry."

ekhem .. a nowa instrukcja :]? poradnik przeredagowany jest. a instrukcja ? tym bardziej ze jest to "Nowa instrukcja opisująca dokładnie wszystkie zagadnienia techniczne i funkcje gry, wraz z tymi, które pojawiły się w edycji rozszerzonej.".

wiec nie bardzo jest mozliwosc aktualizacji WSZYSTKICH elementow pakietu .. ;)
cos przegapilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle zamiast poczytac narzekasz, zeby tylko ponarzekac. Przeczytaj FAQ, szczegolnie odpowiedz do pytania "Dlaczego aktualizacja Wiedźmina do Edycji Rozszerzonej jest dostępna w dwóch wersjach: pudełkowej i cyfrowej?"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle odpowiadasz nie na temat :]

cytuje to gdzie mnie skierowałeś: "Wiedźmin Update jest dostępny w dwóch wersjach na życzenie graczy. Część z nich chciała mieć możliwość pełnego fizycznego update’u gry (włącznie z elementami typu pudełko czy instrukcja), zaś innym zależało wyłącznie na elektronicznej aktualizacji. Chcąc spełnić życzenia obu grup, CD Projekt zdecydował się na stworzenie dwóch wersji."

a teraz w takim razie powiedz mi JAK to sie ma do tego że "CD Projekt postanowił dać graczom możliwość aktualizacji wszystkich elementów pakietu" co jest wierutną bzdurą, bo w ten niby pełny skład pakietu NIE wchodzi "Nowa instrukcja opisująca dokładnie wszystkie zagadnienia techniczne i funkcje gry, wraz z tymi, które pojawiły się w edycji rozszerzonej.".

no i co?
moze wiec to nie ja narzekam zeby tylko ponarzekac ale Ty sie czepiasz zeby tylko do kogoś sie przyczepić.
teraz mi pewnie napiszesz ''na co komu ta nowa instrukcja z kilkoma poprawkami skoro ma starą''.
co też by było z resztą nei na temat :]

ja-chce-uaktualniona-o-nowe-opcje-instrukcję-do-gry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wskaz mi prosze dokladnie miejsce w FAQu, w ktorym jest mowa, ze w sklad update nie wchodzi instrukcja. Jak mowilem najpierw czytaj, dopiero potem narzekaj, bo to co jest napisane w FAQu sugeruje, ze instrukcja jednak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 00:07, Camelowaty napisał:

Ja bym chciał dostać możliwość pobrania muzyki inspirowanej grą, która jest w pakiecie
ed. rozszerzonej..


A w FAQu jest wtraznie napisane, ze bedzie mozna pobrac muzyke, ale komu by tam sie chcialo to czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy update do Wiedźmina będzie dostępny w sklepach we wrześniu i czy będzie dostępny w sklepachtypu Auchan itp . czy tylko w Empiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 12:08, Tieru napisał:

Witam. Czy update do Wiedźmina będzie dostępny w sklepach we wrześniu i czy będzie dostępny
w sklepachtypu Auchan itp . czy tylko w Empiku?


Cytujac FAQ, ktorego jak zwykle sie nie chce przeczytac, a w ktorym jest to wyraznie powiedziane:

W jakich sklepach będzie dostępny Wiedźmin Update?
Wiedźmin Update będzie dostępny we wszystkich sklepach, w którym można kupić gry komputerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego wydania Wiedźmina nie kupiłem mimo, ze gra zapowiadała się interesująco, chyba kupię Edycje Rozszerzoną bo trzeba by w końcu zobaczyć dobrą polska grę, która dostała tyle wyróżnień.

A tak przy okazji: planowana jest ER 2, czy coś w tym rodzaju? Czy może CDP pracuje juz nad dodatkiem/drugą częścią gry, a nie postawką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 13:44, Revan17 napisał:

A tak przy okazji: planowana jest ER 2, czy coś w tym rodzaju? Czy może CDP pracuje juz
nad dodatkiem/drugą częścią gry, a nie postawką?

ER 2 to już chyba byłoby przegięcie :P
Druga część - ponoć 18 miesięcy po premierze pierwszego Wieśka miała się ukazać. Tak się wygadał Tomek Bagiński. Czyli - jeśli nie ma opóźnień - Wiedźmin 2 będzie za jakieś 14 - 15 miesięcy.
Dodatek? - Na razie ani widu ani słychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 01:11, Wojman napisał:

Wskaz mi prosze dokladnie miejsce w FAQu, w ktorym jest mowa, ze w sklad update nie wchodzi
instrukcja. Jak mowilem najpierw czytaj, dopiero potem narzekaj, bo to co jest napisane
w FAQu sugeruje, ze instrukcja jednak jest.


Wskaz mi prosze dokładnie miejsce, w ktorym jest mowa ze w skład update wchodzi instrukcja. Jak mówiłem nie mądrzyj się a potem czepiaj bo to co jest napisane na oficjalnej stronie z okazji podania pełnego składu update sugeruje ze jest tam uaktualniony poradnik - ale nie instrukcja o ktorej nie ma ani słowa ! no ile mozna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS.

http://www.gram.pl/sk7_9wnfGu0_Wiedzmin_Update.html?utm_source=sklep_gram&utm _medium=link&utm_content=Wiedmin_Update&utm_campaign=top10

widzisz tu gdzieś instrukcję ? że tak się mądrzysz i na siłę próbujesz postawić na swoim? Myslisz że jak jesteś moderatorem to nie popełniasz błędów? że korona Ci z głowy spadnie jak się przyznasz do pomyłki?
Myslisz że mozesz robić co Ci sie podoba i każdego kto obstaje uparcie przy swoim ''karac'' degradami a w końcu banem bo nie umiesz przyznać sie do błędu?
no dalej, tak mnie tu ''ośmieszasz'' pisząc żebym najpierw nauczył sie czytać a potem marudził - prosze bardzo. czekam. pokaż mi tam gdzie jest wzmianaka o uaktualnionej instrukcji dołączonej do pakietu. TEGO pakietu (update), bo w ER jest jak najbardziej.
i wklej mi też to co w/g Ciebie w FAQ sugerowało ze owa instrukcja sie tam znajduje. jedyne co to sugerowało to zdanie które już przytaczałem. że "CD Projekt postanowił dać graczom możliwość aktualizacji WSZYSTKICH elementów pakietu". i patrząc na te zdanie można odniesc wrazenie ze tak - jak wszystkie to wszystkie. czyli instrukcja tez. wiec nie odsyłaj mnie do rzecz, ktore napisalem tu juz wczesniej.
jestes modem.
nie dosc ze nie masz prawa ''karać'' ludzi tylko dlatego ze nie masz racji i nie podoba Ci sie ze ci nie ustępuja to w dodatku grzecznie i uprzejmie masz nam wyjasniac wszelkie nieścisłości jesli sie mylimy.
więc zacznij sie moze w koncu zachowywać jak na moda przystało bo poki co to wytknales mi ze czepiam sie braku instrukcji ktora w zestawie bedzie.
jesli to dla ciebie za mało to ''najpierw czytaj, dopiero potem'' na mnie naskakuj ze nie mam racji.
pomoge Ci:

"W skład Wiedźmina Update wchodzi:

1. patch do gry
2. muzyka inspirowana grą
3. płyta DVD z materiałami filmowymi
4. płyta DVD z materiałami dodatkowymi
5. nowy poradnik do gry
6. dwie "wiedźmińskie" naklejki"

wizualizacja update:
http://www.gram.pl/upl/artykul/120080808160513.jpg

pokaż no mi palcem punkt w którym widnieje ''nowa,uaktualniona instrukcja do gry'' cobym uwierzył że snię.

przez moment nawet pomyślałem że jest ona zawarta już w poradniku - ale skoro została od nowa wydrukowana i dodana do ER to by sie mijało z celem dawać ją dwa razy do zestawu pełnego (osobno i w poradniku).
obrazasz mnie stary, robiac ze mnie jakiegos idiote ktory nie potrafi czytac, i odsyłając do FAQ w ktorym nic konkretnego na ten temat nie ma.
niestety - mod też człowiek - i tez moze sie pomylic - i tez moze być głupi. ale to drugie tylko w przypadku gdy nie ma racji i korzystając z większych przywilejów za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie bo tam nie jest wyjaśnione.

Czy będzie można ER zainstalować tak jak Mass Effect że gra była np. z angielskimi dialogami i polskimi napisami oraz na odwrót? czy jednak wszędzie będzie w całości po języku?

Bo chcę się trochę poduczyć w języku a jak będę grał w pełnej angielskiej to niezbyt mi to na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 17:04, Meykan napisał:

A ja mam pytanie bo tam nie jest wyjaśnione.

^&*@**!!!
jest wyjaśnione, jak się nie umie czytać, to twój pech.
tak, można sobie ustawić rumuńskie dialogi i napisy arabskimi maczkami... (jest taka możliwość, ale ani maczków, ani rumuńskiej wersji nie ma)

edit: w pierwszym podpunkcie jest to nawet napisane, nie załamuj mnie nawet
-Możliwość wyboru innej wersji językowej niż polska, głosy w dialogach niezależne od napisów (można np. ustawić polskie napisy i czeskie dialogi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiem czytać no ale nie zauważyłem.

Nie wiem czemu od razu się denerwujesz. Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź ;)

Edit. tak więc wg mnie dobrze że CDP tak zrobił bo wiadomo że młodzież chcę się uczyć języka.

Skoro grali w wersję Polską to zapamiętają ją w pewny sposób i będą wiedzieli już co to znaczy a języków jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować