Zaloguj się, aby obserwować  
nero117

Co robic

52 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2008 o 13:26, SaraterWarrior napisał:

A ja sobie czytam "Generał cesarza". Też dajna książka.


A co daje :) Nie, no dobra wiem że to literówka :)
Ja często y z u mylę. Ale żeby nie było offtopa - nauka pisania na klawiaturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 13:52, SaraterWarrior napisał:

Ależ ta książka też daje. Daje jakieś pojęcie o zdobywaniu Filipin przez amerykanów w
czasie 2 wojny światowej, a także o arogancji i impertynencji Douglasa MacArthura.


Więcej takich oczytanych gramowiczów proszę !!!

Dzisiaj mało komu chce się czytać książki o tak poważnat tematyce, brawo ten pan!!!
Większość młodych ludzi woli sięgnąć po Bravo, Bravo sport i inne czasopisma młodzieżowe.
Ale żeby offtopa nie było - czytanie książek w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iiii tam ja wole Giganty i Kaczory Donaldy:) Bravo to kicz.A książek nie czytam.Kaczor Donald Rulez!:D

Jedyne książki jakie czytam to lektury szkolne;)

Co robić?Hmm...chodź grać w piłkę,koszykówkę,siatkówkę,pojeździj na rowerze,pobaw się ze swoimi zwierzętami jak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci jeszcze polecam dwa zajęcia a mianowicie : Strzelanie gumki z majtek , no a także gra w tenisa ( zawsze możesz pograć z kimś znajomym , jak nie możesz pograć z Federerem lub Nadalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włącz TV i oglądaj olimpiadę. U mnie cały czas leci lekka atletyka, wydaje się nudne, ale jak się przed biegiem obstawi w myślach konkretnego sportowca, to jest nawet niezły zabijacz czasu.

@ pan m.
Jedyne książki jakich NIGDY nie czytam to lektury szkolne. Poza tym lubię czytać wszystko.
Aha ostatnio miałem Quo Vadis. Ja pi*rdolę, jak ktoś dotarł do końca to wielki szacun i zajdziecie bardzo daleko w życiu z takim samozaparciem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 14:04, pan m. napisał:

Iiii tam ja wole Giganty i Kaczory Donaldy:) Bravo to kicz.A książek nie czytam.Kaczor
Donald Rulez!:D

Jedyne książki jakie czytam to lektury szkolne;)

Co robić?Hmm...chodź grać w piłkę,koszykówkę,siatkówkę,pojeździj na rowerze,pobaw się
ze swoimi zwierzętami jak masz.


Giganty zbierałem w podstawówce :P Ale jak na tamte czasy to była to spoko lektura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 14:18, misiuna1 napisał:

Giganty zbierałem w podstawówce :P Ale jak na tamte czasy to była to spoko lektura :)


W podstawóce na początku kupowałem Komputer Świat, ale coś około czwartej klasy stwierdziłem, że to lamerskie i przerzuciłem się na Eksperta, który wtedy powstał, czytałem do końca szóstej klasy. Od gimnazjum uznaję, że czasopisma komputerowe są do d*py.

Dziwne, ale jak byłem w podstawówce, to myślałem, że Kaczor Donald jest dla starszych:P A szkoda, bo niektóre komiksy były ciekawe, jak sie później dowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 14:23, Ranthar napisał:

> Giganty zbierałem w podstawówce :P Ale jak na tamte czasy to była to spoko lektura
:)

W podstawóce na początku kupowałem Komputer Świat, ale coś około czwartej klasy stwierdziłem,
że to lamerskie i przerzuciłem się na Eksperta, który wtedy powstał, czytałem do końca
szóstej klasy. Od gimnazjum uznaję, że czasopisma komputerowe są do d*py.

Dziwne, ale jak byłem w podstawówce, to myślałem, że Kaczor Donald jest dla starszych:P
A szkoda, bo niektóre komiksy były ciekawe, jak sie później dowiedziałem.


No człowiecze, nie wiesz co straciłeś. Szczególnie te ze sknerusem były boskie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 15:16, Menisk napisał:

Udawanie kogoś w grze, a ty nim nie jesteś np. udawanie, że jesteś szatanistą(ja tak
robię na D2)


A jakie szaty nosisz :P
Ludzie, nauczcie się. Nie ma szatanistów, jak już to sataniści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 15:45, misiuna1 napisał:

> Udawanie kogoś w grze, a ty nim nie jesteś np. udawanie, że jesteś szatanistą(ja
tak
> robię na D2)

A jakie szaty nosisz :P
Ludzie, nauczcie się. Nie ma szatanistów, jak już to sataniści.

Ale ludzie dalej się na to nabierają. Warto czasami z nimi się pobawić, choćby dla zobaczenia jaka reakcja będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 11:18, neo117 napisał:

Macie pomysł co robic w necie oprócz grania i na forum pisania

Możesz wyjść na dwór...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 19:42, Seqiu napisał:

> Macie pomysł co robic w necie oprócz grania i na forum pisania
Możesz wyjść na dwór...;)


I do domu nieszczęśliwie nie wrócić :)
Zawsze możesz z myszką pogadać. Jak mieliśmy kulkową przez 2 dni bo si optyk spalił, to brat często z nią rozmawiał. Ale cytować nie będę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować