Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Too Human zbyt trudne... do zrozumienia

62 postów w tym temacie

Właśnie też się zdziwiłem że Too Human , gra która zapowiadała się w miarę dobrze , okazała się tytułem który zebrał tak przeciętne oceny. A całe to bezsensowne gadanie Denisa Dyacka , jest dobijające , przecież najważniejsza w grze jest grywalność i widocznie ten aspekt w tej grze mocno kuleje i dlatego też gra nie zachwyciła recenzentów , bardzo wątpię aby „głupota (co po niektórych) graczy'''' miał tu jakieś większe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 19:06, Metalhead86 napisał:

> Gra która zasadza się jedynie na "zabijaniu demonów i zgranianiu lootu" nie ma szans
> na powodzenie (vide Serious Sam który nie jest raczej dzisiaj zaliczany do klasyki gier).
A Diablo to co? Pies? Zbieranie przedmiotów i zabijanie demonów to chleb powszedni -
Blizzard natomiast nigdy nie skarżył się na niską sprzedaż (prawdę mówiąc gra do dziś
sprzedaje się bardzo dobrze).

No właśnie, bo ma klimat i spójny świat.

Dnia 21.08.2008 o 19:06, Metalhead86 napisał:

Icewind Dale... Trudna sprawa. Choć fabuła rzeczywiście jest szczątkowa, to jak najbardziej
MA klimat. Zresztą tak jak wszystkie produkcje z ''Czarnej Wyspy''...

Powiedzmy, że dla mnie klimat gubi się to w przerwach między odpoczynkiem (co 5 min) i zabiciem kolejnego olbrzyma. Mówiąc wprost system D&D słabo nadaje się do H''n''S jest po prostu zbyt mało dynamiczny.

Dnia 21.08.2008 o 19:06, Metalhead86 napisał:

Są wyjątki typu Metal Gear Solid, gdzie historia jest najważniejszą częścią rozgrywki.

To prawda, ale za to rozgrywka odrobinę kuleje momentami tzn. jest dość nierówna (na podstawie 3 to piszę). Z drugiej strony gry idealnej jeszcze nikt nie stworzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować