Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Silent Hill na PC bez wersji pudełkowej

77 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Potwierdziło się to, o czym spekulowaliśmy wcześniej - pecetowa wersja gry Silent Hill: Homecoming będzie sprzedawana wyłącznie w internetowym serwisie Steam firmy Valve. Pudełka, płytki i instrukcje będą w tym wypadku wyłącznościami wersji konsolowych.

Przeczytaj cały tekst "Nowy Silent Hill na PC bez wersji pudełkowej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i przez piratów cierpią porządni ludzie :P Ech...
Swoją drogą Konami wersje pudełkowe miało jako takie średniaki, ale i tak nie lubię steamu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W polsce nie jest tak źle :]
Ale to trochę chamskie, kombinowania trochę. Choć z drugiej strony to pewnie przyszłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG! Ta gra wygląda jak na pierwszego Xboxa! Wiem że Konami lubi wydawać gry ze starymi mechanizmami zabawy (choćby Silent Hille i MGS którego kocham, ale pewne archaizmy się jednak pojawiają) ale bez przesady! Ta gra wygląda po prostu okropnie! Chyba jedynym fajnym horrorem będzie Dead Space (przynajmniej tej jesieni w EU).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 20:08, rob300i napisał:

OMG! Ta gra wygląda jak na pierwszego Xboxa! Wiem że Konami lubi wydawać gry ze starymi
mechanizmami zabawy (choćby Silent Hille i MGS którego kocham, ale pewne archaizmy się
jednak pojawiają) ale bez przesady! Ta gra wygląda po prostu okropnie! Chyba jedynym
fajnym horrorem będzie Dead Space (przynajmniej tej jesieni w EU).


Oj może będzie klimat drugiej części :) Ja jestem całkowicie ZA!

@konki69 >> a po co Ci polski?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie te wieczory spędzone przy Silent Hill: Homecoming, kiedy to nagle następuje awaria internetu i nie możesz się połączyć ze Steamem żeby pograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 20:11, Sth`Devilish napisał:

Wyobraźcie sobie te wieczory spędzone przy Silent Hill: Homecoming, kiedy to nagle następuje
awaria internetu i nie możesz się połączyć ze Steamem żeby pograć...


To byłby prawdziwy horror! xD Hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2008 o 20:10, loczyn napisał:

Oj może będzie klimat drugiej części :) Ja jestem całkowicie ZA!


Taa, jasnee. Klimat drugiej częśći... Przecież bohaterem jest weteran wojenny, a w samej grze będzie można robić COMBO!!! Tak, jest to potwierdzone... Ekipa PSX Extreme widziała już grę, i powiedzieli wtedy że jedynym liczącym się horrorem zostaje w tym roku AitD (inna sprawa że z tego drugiego nic nie wyszło :-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 20:11, Sth`Devilish napisał:

Wyobraźcie sobie te wieczory spędzone przy Silent Hill: Homecoming, kiedy to nagle następuje
awaria internetu i nie możesz się połączyć ze Steamem żeby pograć...


Zalaczasz na steamie "offline mode" i grasz dalej.... Net jest potrzebny do kupienia tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jedynym liczącym się horrorem zostaje w tym roku AitD

A Dead Space to pies? ;) Wierzę w tę gierkę, wygląda świetnie i mam na nią ogromna ochotę, bo dawno żaden tytuł mnie porządnie nie przestraszył ;]

A AitD może stać się bardziej grywalny w poprawionej wersji na PS3, albo upatchowanej na X360, ale gra i tak już dużo więcej nie zarobi, niestety. Internet ją skazał na potępienie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sama gra jest najważniejsza,nie pudełko.
Dlatego niespecjalnie mnie rusza fakt że nie będzie wersji pudełkowej.
Jako że bardzo lubię Steama i wiele gier kupiłem dzięki niemu z chęcią kupie też przez nie go Silent Hilla 5. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to jest to ;). Piractwo będzie mniejsze (Chociaż pamiętajmy, że gierki ze steama też ludzie hackować potrafią, epizody do HL2 itd.) a i twórcy zaoszczędzą na tłoczeniu płyt przynajmniej w wersji PC-towej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekają na ten steam... Ja tam jakoś nigdy z nim nie miałem problemów. 5 ostatnich gier jakie kupiłem na PC, kupiłem właśnie przez steam, i jakoś mi nie brakuje pudełek, nawet chętnie bym zamienił te pudełka które już mam za wersję elektroniczną ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 20:24, rob300i napisał:

Ekipa PSX Extreme widziała
już grę, i powiedzieli wtedy że jedynym liczącym się horrorem zostaje w tym roku AitD
(inna sprawa że z tego drugiego nic nie wyszło :-)).


A Siren: Blood Curse to pies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolałbym kupić w sklepie wersję pudełkową, tak żeby jak coś pograć sobie wrazie braku sieci, lub połączenia ze steamem, tak na wszelki wypadek ;) ale napewno wiedzą co robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 20:45, Rumcajs52 napisał:

Wszyscy narzekają na ten steam... Ja tam jakoś nigdy z nim nie miałem problemów. 5 ostatnich
gier jakie kupiłem na PC, kupiłem właśnie przez steam, i jakoś mi nie brakuje pudełek,
nawet chętnie bym zamienił te pudełka które już mam za wersję elektroniczną ;P


A mi najbardziej pasuje podejście Blizzard''a. Kupiłeś grę w pudełku, a pudełko się zgubiło (razem z płytami i cd-keyami)? Nie ma co rozpaczać jeśli uprzednio gry zarejestrowałeś na stronie Blizza. Można je ściągnąć (po polsku!) na swój PC ile razy chcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować