Zaloguj się, aby obserwować  
tomoliop

The Chronicles of SpellBorn

7 postów w tym temacie

Gra jest obecnie w fazie zamkniętej bety, można zapisywać się na tej stronie: http://www.tcos.com/
Niezwykle mnie zainteresowała na tegorocznym Games Convention, wyróżnia się od setek innych MMO systemem walki, który wymaga od gracza ciągłego zaangażowania, tj. postacią sterujem na WASD, PPM namierzamy, LPM używamy skilla. Wszystko w widoku TPP. Zapowiada się dość ciekawe MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra ktos moze? W gre mozna grac juz normalnie podobno jest tak ze do 8 lvlu jest za darmo i sa dostepne dosyc 2 spore lokacje. Naprawde malo czasu mam ale potestowalem troche teraz niecala godzinke i naprawde przypadlo mi to do gustu. Ladna grafika choc smieszne animacje biegania. Walka tez noo oryginalniejsza niz wow czy l2, klimacik specyficzny jest naprawde jak tak pogralem chwile to odrazu mysle ze pozniej gra moze byc ciekawa. sporo questow zauwazylem narazie malo ludzi spotkalem ale mowie na samym poczatku bylem pobieglem tylko na poczatek zamklu naprawde ladnie to wyglada. Gra ktos moze?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zarejestrowałem, ale na razie nie mam czasu pobrać klienta. Ogólnie to zapowiada się fajnie, zagram i może się wciągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawde moze byc niezle polecam sprobowac. Tylko do animacji mialbym pewne zarzuty jak narazie ale tylko to. Takto miasta walka na + ma to swoj specyficzny klimacik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na główną stronę i faktycznie - jest za darmo. Nie mogę oprzeć się pokusie, bo niegdyś byłem na tę grę niesamowicie napalony:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Otóż podczas instalacji gry (przy pliku by_parliament_night_field.ogg) wyskakuje okienko z informacją "please insert Disk 1 and click ok". Podaję ścieżkę do e:\downloads (bo tam pobrałem grę) klikam ok i widzę "The file "tcos_us_1.0.3.1_setu-1b.bin" could not be located in "E:\Downloads". Please insert the correct disk or Select another folder."

O co chodzi ? W folderze downloads mam tylko trzy pliki:
-spellborn_07-01-2009.exe
-tcos_us_1.0.3.1_setup.exe
-tcos_us_1.0.3.1_setup-1a.bin

Z góry dziękuję za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować