Zaloguj się, aby obserwować  
FernandoTorres

FERNANDO TORRES

123 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2008 o 17:30, Findan napisał:

> Raul?? - to czemu nie pojechał na EURO
Bo jest za stary... I nie jest zawodnikiem, którego sadza się na ławkach.


PO pierwsze, na Euro bierze sie najlepszych zawodników, nie patrząc na wiek
po drugie, tacy zawodnicy są potrzebni, aby zmotywować młodszych kolegów; wiec był zbyt słaby, aby sie załapac
po trzecie za stary aby go sadzac na ławie!!; a sezon 06/07 wiekszosc meczów grzał ławe!!

Dnia 31.08.2008 o 17:30, Findan napisał:

> v.Nisterlooy- to jest typowy sęp pola karnego; nigdy sie nie cofa po piłke, nie
zrobi
> dryblingu; i tylko czeka az ktos mu poda na 5 metr i wtedy strzela
"napastnik jest od strzelania goli" Torres jest bohaterem, bo mu podali i strzelił, a
Ruud jak to zrobi, to jest sępem...

Chciałbym abyś zauwazył, ze porównałeś bycie bohaterem do stylu gry; wiec to nie madre porównanie

v.Nisterlooy nie był nigdzie bohaterem bo nie strzelił gola(jak ty tyo sugerujesz)

A jesli chodzi ci o to ze Torresowi podali w finale ME08, to akcja nie był taka ze stał na 5 metrze i czekał na podanie(jak to robi Ruud); tylko ze pobiegł 40 metrów(minął obronce w decydujacej fazie i perfekcyjnie ja podciął); I Ruud jest sępem bo czeka tylko na to zeby piłke kopnać do bramki; a Torres sie cofa, ktos mu podaje on mija obronce i pakuje piłke do bramki

Więc przeczytaj mój post i twój i wyciagnij wnioski; ale logiczne!!

Dnia 31.08.2008 o 17:30, Findan napisał:

> Beckham- gra w USA gdzie nie ma za wysokiego poziomu
Po pierwsze jest pomocnikiem, więc nie wiem po co go ktoś wymienił

>
To z rozpędu

Dnia 31.08.2008 o 17:30, Findan napisał:

> Sheva- ile on zagrał meczy w Chelsea 20!!?? A gole..nawet 10 nie strzelił
Sheva jest dobry, ale nie pasuje do stylu gry Chelsea... w Milanie grał świetnie i pewnie
w tym sezonie będzie podobnie

Nie pasuje, a co to za wytłumaczenie!!; jeśli se nie radzi to znaczy ze jest słaby lub głupi -taka jest prawda

Dnia 31.08.2008 o 17:30, Findan napisał:

> Trezeguet- czemu nie było go na Euro jeśli taki świetny
Zakończył karierę reprezentacyjną geniuszu...


Zakonczył tuz po ogłoszeniu powołan; a dlatego ze go nie wybrał, to zrezygnował!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2008 o 17:33, Findan napisał:

Racja, ale te listy trenerów to raczej lista najlepszych w lidze angielskiej...


Co!!?; widać jak sie interesujesz; głosowali trenerzy druzyn z 1/8 LM (czyli 16 najlepszych teamów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 17:42, FernandoTorres napisał:

Oby to nie było nic poważnego!!!


Po pierwsze. Nie spamuj. Edytuj posty. Po drugie. Nie wiem jak inni, ale ja ongiś szanowałem Torresa, uznawałem go za dobrego piłkarza, ale coraz bardziej go nienawidzę... (dzięki Tobie) Po trzecie... Oby to było coś poważnego... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 17:37, FernandoTorres napisał:

v.Nisterlooy nie był nigdzie bohaterem bo nie strzelił gola(jak ty tyo sugerujesz)

Umiejętność dedukcji na poziomie przedszkolaka... nie sugerowałem, że Ruud jest jakimś bohaterem, po prostu sam mówiłeś, że napastnik jest od strzelania bramek.

>A jesli chodzi ci o to ze Torresowi podali w finale ME08, to akcja nie był taka ze stał na 5 metrze i czekał na >podanie(jak to robi Ruud); tylko ze pobiegł 40 metrów(minął obronce w decydujacej fazie i perfekcyjnie ja >podciął); I Ruud jest sępem bo czeka tylko na to zeby piłke kopnać do bramki; a Torres sie cofa, ktos mu >podaje on mija obronce i pakuje piłke do bramki

Każdy ma inny styl... jeden potrafi się kiwać, ale zaraz schodzi z boiska, bo się zmęczy, inny potrafi wykończyć każdą akcję, inny jest specem od strzelania z dystansu...

>Więc przeczytaj mój post i twój i wyciagnij wnioski; ale logiczne!!> Nie pasuje, a co to za wytłumaczenie!!; >jeśli se nie radzi to znaczy ze jest słaby lub głupi -taka jest prawda

Chelsea ma swój styl, w którym Drogba spisuję się doskonale, a inni nie potrafią tak grać... jestem pewny, że Torres grając w Chelsea nie poradziłby sobie, tak samo jak nie poradził sobie Sheva...

EDIT:

Dnia 31.08.2008 o 17:37, FernandoTorres napisał:

Co!!?; widać jak sie interesujesz; głosowali trenerzy druzyn z 1/8 LM (czyli 16 najlepszych teamów)


Zauważyłeś, że jedyną nominacją spośród pomocników i napastników (wcześniej nie oglądałem, przyznaję się) spoza ligi angielskiej był Messi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Mała dziękuję za silne damskie poparcie:P
2)Kolega Rafekx przedstawił swój ranking piłkarzy. F. Torres: "wy macie swoje zdanie super". Ale oczywiście Ty musiałeś to kwestionować.
3) Shevchenko swoje lata złote lata ma za sobą, w Milanie. I do tego jak tak się znasz na futbolu i znasz wszystkie Newsy to powinieneś wiedzieć, że Shevchenko został sprowadzony do Chelsea tylko i wyłaćznie z zachcianki Abramowicza.
4) Z tego co się orientuję R. van Nisterlooy strzela całkiem dożo goli i zostaje dla kibiców nie raz bohaterem meczu (ale przecież to że ktoś zostaje bohaterem meczu i strzela dużo goli liczy się tylko i wyłącznie Torresa)
5)" No a ja nie chciał by ciebie jako fana". No i nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2008 o 17:48, Findan napisał:

Chelsea ma swój styl, w którym Drogba spisuję się doskonale, a inni nie potrafią tak
grać... jestem pewny, że Torres grając w Chelsea nie poradziłby sobie, tak samo jak nie
poradził sobie Sheva...


Sheva jest głupi ze bez żadnej szybkosci i techniki; wybrał se wycieczke o Anglii
W ogóle on zawsze był kaleka;

Torres ma to czego sie oczekuje w Anglii; technike szybkosc strzał

A tak w ogóle w Chelsea Torres grałby w ataku z Drogbą; I mieli by ssietnego szybkiego zwinnego napastnika; ale i także swientego silnego dobrze grającego głową zawodnika; A o takim ataku marzy każdy


Ps: W Anglii trzeba miec dobry: strzał szybkość technike zwinnosć boiskową inteligencje - to dla jednego tpyu napastnika
lub: być silnym rosłym; grającym dobrze głowa z mocnym strzałem- to drugi typ napstnika

Sheva nie ma zadnej z tych umiejetnosći, dlatego se nie radził!! Bo jest słaby; przyznam ze nigdy go nie lubiłem, z jednym wyjatkiem lubiłem go w dniu finał LM LIVERPOOL FC-Milan bo wtedy Liverpool duzo mu zawdzięczał(to że 2razy z pola bramkowego nie strzelił, no i ten karny) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkt 1 weż ja przeleć, jak chcesz (to tylko rada, nie szyderstwo)

Punkt 2 Ranking był jakis taki zryty, jak by go neandertalczyk pisał (nie mam na myśli danego użytkownika)

Punkt 3 i to świadczy o głupocie Romka i Shevy
Romka bo go chciał mimo tego ze Mourinho mu to odradzał
Shevy ze sie zgodził na transfer, mimo tego ze jest kłodą drewna

Punkt 4 masz racje w 100%; ale jesli liczymy mecze ligowe(mi osobisćie chodziło, o wielki mecze w świecie), to TORRES, RUUD, KRYSTYNA są bohaterami w wiekszosci meczów poniewasz strzelaja bramki

Punkt 5 trudno zeby w wieku 14 lat piłkarz(ponieważ zaliczam sie bo gram w klubie) miał juz fanów, bo to troche za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 17:55, FernandoTorres napisał:

A tak w ogóle w Chelsea Torres grałby w ataku z Drogbą; I mieli by ssietnego szybkiego
zwinnego napastnika; ale i także swientego silnego dobrze grającego głową zawodnika;
A o takim ataku marzy każdy


Chelsea gra jednym napastnikiem od zawsze i przyjście Torresa by tego nie zmieniło, Didier potrafi się przepchać i posiada świetny strzał. Widać, że nie znasz się na grze Chelsea...

Dnia 31.08.2008 o 17:55, FernandoTorres napisał:

Ps: W Anglii trzeba miec dobry: strzał szybkość technike zwinnosć boiskową inteligencje
- to dla jednego tpyu napastnika
lub: być silnym rosłym; grającym dobrze głowa z mocnym strzałem- to drugi typ
napstnika


Dlatego idealnie pasuje do Liverpoolu :)

PS. Kontuzja Torresa to nadwyrężenie ścięgna, prawdopodobnie podkolanowego, więc nic mu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 18:00, Findan napisał:

> A tak w ogóle w Chelsea Torres grałby w ataku z Drogbą; I mieli by ssietnego szybkiego

> zwinnego napastnika; ale i także swientego silnego dobrze grającego głową zawodnika;

> A o takim ataku marzy każdy

Chelsea gra jednym napastnikiem od zawsze i przyjście Torresa by tego nie zmieniło, Didier
potrafi się przepchać i posiada świetny strzał. Widać, że nie znasz się na grze Chelsea...

Gra ale moze od 2/3 lat; bo wcześniej było inaczej, wiem(choc Chelsea interesuje sie od 4 lat)


no tylko ze jeśli ma sie Drogbe i Torres-a to trudno sadzać na ławie któregos z nich; apropo Torres bardziej pasuje do stylu Chelsea(byłby dobrym połączeniem ze skrzydłowymi)

Dnia 31.08.2008 o 18:00, Findan napisał:

> Ps: W Anglii trzeba miec dobry: strzał szybkość technike zwinnosć boiskową inteligencje

> - to dla jednego tpyu napastnika
> lub: być silnym rosłym; grającym dobrze głowa z mocnym strzałem- to drugi
typ
> napstnika

Dlatego idealnie pasuje do Liverpoolu :)

Dnia 31.08.2008 o 18:00, Findan napisał:

PS. Kontuzja Torresa to nadwyrężenie ścięgna, prawdopodobnie podkolanowego, więc nic
mu nie będzie


Dziex; a ska wiesz; ja teraz oglądam mecz i siedze na forum, i nigdzie nie sprawdzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nie dopisywać do tego tematu gdyż szadziłem iż jest on totalną pomyłką jednak jeżeli Moderatorzy zostawili ten temat to znaczy że uważają inaczej więc:

Fernado Torres jest niewątpliwie dobrym napastnikiem ale czy najlepszym?
Oczywiście NIE dlaczego? A no dlatego że nie ma najlepszego napastnika na ziemi gdyż wiele zależy od dyspozycji dnia czy sezonu każdy kto choć trochę kopie piłkę wie że są lepsze i gorsze dni.
Raz można zagrać rewelacyjnie a już za tydzień można zagrać zdecydowanie poniżej swoich oczekiwań.
Oczywiście jest grupa piłkarzy ponad czasowych którzy zawsze trzymają rewelacyjny poziom jednak można policzyć ich na palcach jednej ręki (Beckenbauer,Zidane,Makélélé,Henry) czy do tej grupy dołączy Torres tego na razie nie wie nikt i dopiero za kilka lat będziemy wiedzieć czy jest on piłkarzem kompletnym czy też tylko jednym z wielu kolejnych bardzo dobrych piłkarzy...

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam 14lat; i mozesz mi wierzyc lub nie; ale byłem na wakacjach w Anglii(min. Liverpool-u)
> i trafiłem na trening The Reds; i sie z nim spotkałem(były autografy itp.) Min. stą
> moja sympatia do niego i to ze mam podobny styl gry(oczywiscie nie gram jak on, ale
> moze kiedys(narazie gram w trampkarzach Wisełki.

Podobny styl? No na pewno.....

A co do Torresa to myślę że jest to gwiazda która szybko się wypali, podobnie jak C.Ronaldo.


> -Sam pokonywał 2 razy Barce; strzelając w jednym meczu 1 gola(decydującego) a w drugim
> Hat-Tricka

Chyba zapomniałeś o bramkarzu i pozostałych 9 piłkarzach, sam znaczy 1. A że strzelił gole, no cóż jest napastnikiem, taka ego fucha, ale bramkarz wybronił strzały, obrońcy zatrzymali przeciwników, a pomocnicy rozegrali akcję po których padły gole.

> -potem przeszedł do Najlepszego klubu w Anglii w historii(LIVERPOOL FC),

Jedngo z Najlepszyc klubów z Anglii, Kuszczak poszedł do ManU , a Ddek do Liverpoolu, co nieznaczy że są najlepszymi bramkarzami.

> i stał sie jego najdrozszym zakupem w historii

pieniądz nie zawsze znaczy o wartości

> -bohater Hiszpanii. zdobył dla niej ME2008

i znów błąd, nie on, tylko cała drużyna, a on faktycznie mial w tym swój duży udział


> On i Krystyna są najlepsi znajdż mi lepszych

oj chłopie jest wielu lepszych piłkarzy, każdy jest lepszy w czym innym, jeden umie triki drugi stałe fragmenty, trzeci jest szybki, czwarty strzela świetnie z dystansu, zależy co porównujesz, jeśli np. chodzi o strzały z daleka to spokojnie przegrywa z Rooneyem, Gerrardem czy Lampartem.


A teraz podam porównanie, obrońca z Polonii Bytom, Marcin Komorowski, strzelił wczoraj 3 bramki, z czego pierwsza była śliczna. Mimo fan Lechii muszę przyznać że naprawdę piękny był ten srzał. Czy w takim razie mogę go nazwać najlepszym piłkarzem (albo tylko obrońcą) w Polsce? Nie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 17:59, FernandoTorres napisał:

Punkt 1 weż ja przeleć, jak chcesz (to tylko rada, nie szyderstwo)


Ty się tak nie odzywaj do starszych bo może się to źle skończyć. I za krótki w uszach jesteś ażeby wiedzieć co to znaczy przelecieć(tak to jest jak szczypior zasłyszy coś od dorosłych).


Wołam do moderatorów żeby konkretnie za tą obrazę mnie i koleżanki bezzwłocznie potraktować banem dziecko pod nickiem Fernando Torres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Można to rozumiec ze wszyscy są równi; zgadzam sie z ta całą uwaga; szczególnie donrze napisałeś jeśli chodzi o forme w danym dniu

A jeśli wszyscy są równi; czyli exueo na 1 miejscu, w śród nich Torres;
A wiadomo ze pierwszy to najlepszy w danej chwili; więc co jak co TORRES jest najlepszy

Bardzo mądry wpis

tylko nie wiem co robi w tej grupie Henry, ale mniejsza z tym (chodzi o ponadczasowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 17:59, FernandoTorres napisał:

Punkt 1 weż ja przeleć, jak chcesz (to tylko rada, nie szyderstwo)


Wez troche szacunku dla Uzytkowniczek naszego forum! Myslisz, ze dziewczyny sa po tylko po to, zeby je "przeleciec"? Odpowiem - bardzo sie mylisz. Chamstwa na tym forum nie znosimy - do widzenia - BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 18:15, Wojman napisał:

> Punkt 1 weż ja przeleć, jak chcesz (to tylko rada, nie szyderstwo)

Wez troche szacunku dla Uzytkowniczek naszego forum! Myslisz, ze dziwczyny sa po tylko
po to, zeby je "przeleciec"? Odpowiem - bardzo sie mylisz. Chamstwa na tym forum nie
znosimy - do widzenia - BAN.


Dziękuję bardzo modowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 18:03, FernandoTorres napisał:

no tylko ze jeśli ma sie Drogbe i Torres-a to trudno sadzać na ławie któregos z nich;
apropo Torres bardziej pasuje do stylu Chelsea(byłby dobrym połączeniem ze skrzydłowymi)


Chelsea ma multum pomocników: Lamparda, Essiena, Deco, Ballacka, Maloudę, Mikela, Cole''a zawsze grają 5 z nich. Torres nie grałby w wyjściowej 11, bo musieliby grać 4 (Drogba jest zbyt ważny, by go zdjąć), a to spowodowałoby wymuszenie zmiany taktyki, a przede wszystkim osłabienie środka pola. Jak już mówiłem Torres nie sprawdziłby się w Chelsea.

Dnia 31.08.2008 o 18:03, FernandoTorres napisał:

Dziex; a ska wiesz; ja teraz oglądam mecz i siedze na forum, i nigdzie nie sprawdzałem


Na jakiejś stronie Liverpoolu, gdzie była relacja z meczu było napisane :)

EDIT: Dzięki Wojman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 18:15, Wojman napisał:

> Punkt 1 weż ja przeleć, jak chcesz (to tylko rada, nie szyderstwo)

Wez troche szacunku dla Uzytkowniczek naszego forum! Myslisz, ze dziwczyny sa po tylko
po to, zeby je "przeleciec"? Odpowiem - bardzo sie mylisz. Chamstwa na tym forum nie
znosimy - do widzenia - BAN.

Dziękuje, że przeczytaliście moją skargę na niego i szybko zareagowaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować