Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tekken 6 bogatszy, ale spóźniony?

23 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 10:22, Pile napisał:

Ciekawe czy będzie na xboxa 360. Spoko by było chociaż na brak bijatyk nie mogę narzekać
:]


No racja, mamy tego Virtua Fighter''a, DoA, SC 4 ale jednak Tekken''a darzę niezwykłym sentymentem, byłoby miło :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to byłoby fajnie by w końcu ta gra wyszła na Komputery Pc , ale na to niestety są bardzo małe szanse , wielka szkoda , na Pc jest mało tego typu gier ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heaton>>>>>> polecam kupic PS2 teraz jest warte grosze i bedziesz mogl pograc w wiele gierek niedostepnych na PC (platformery, bijatyki itd). Jesli nie chcesz / mozesz wydawac kasy to sciagnij sobie emulator PSXa i Tekkena 3 (to co, ze grafika sie zestarzala, skoro gameplay nie?). Grafika oczywiscie, nie bedzie najladniejsza, jednak dzisiejsze emulatory upscaluja gry do wybranej rozdzielczosci (u mnie np. do 1920:1200), wiec ta grafika nie kluje az tak w oczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Tekken 6 ukaże się jednak w tym roku.

Czekam na ten tytuł z niecierpliwością, a gdyby jego premiera była przewidziana pod koniec roku, to zapewne dostałbym go na gwiazdkę. Od razu przypomina mi się gwiazdka z 1999 roku - wtedy pod choinkę dostałem Tekkena 3, jedną z moich ulubionych gier. Co tu dużo pisać - całe dnie spędzałem przed konsolką, katując wszystkie tryby i odkrywając nowe postacie. Tak dużej dawki grywalności dawno nie dostarczył mi żaden tytuł. W tą pozycję można było grać bez przerwy, nigdy się nie nudziła. A gdy dochodziła do tego potyczka z żywym przeciwnikiem było jeszcze lepiej! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby kiedyś tam był news o tym że namco nie rozwiązało kwestii "na jakie platformy on trafi" ale nie wierzę żeby sony dało go sobie odebrać... to byłoby dla nich jak samobójstwo... na PS3 zostało by już chyba tylko FF Versus i GT co wg. mnie jest zdecydowanie za małą ilością powodów* by zakupić PS3... (te gry mnie najbardziej interesują ale może ktoś coś jeszcze doda)
* - cóż... niektórzy potrafią kupić konsolę dla 1 gry... ale ja do nich nie należę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranma11 ---> zapomniałeś jeszcze o MGS-ie + w przyszłym roku wychodzi wielce oczekiwany Heavy Rain, ale rzeczywiście - odebranie Tekkena konsolom Sony (na wyłączność rzecz jasna) byłoby niepowetowaną stratą. Tekken = PayStation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał11 grosze?! 500zł za za konsolę sprzed 8 lat? Gdzie za obecną generację trzeba dać 750zł? Final też był kojarzony z PS, a będzie wersja na XO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 11:21, pepsi' napisał:

Ranma11 ---> zapomniałeś jeszcze o MGS-ie + w przyszłym roku wychodzi wielce oczekiwany
Heavy Rain, ale rzeczywiście - odebranie Tekkena konsolom Sony (na wyłączność rzecz jasna)
byłoby niepowetowaną stratą. Tekken = PayStation.


Tekken = PayStation? ;> Ogólnie, to wydaje mi się, że Namco raczej wyda Tekkena tylko i wyłącznie na PlayStation :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co ludzie widza w tekkenie - probowalem grac w 3 i w 5 - i dalej nie rozumiem. moze jestem spaczony przez bijatyki 2d, ale tekken wydaje mi sie za wolny i combosy sa za malo efektowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 12:40, Darkblades1 napisał:

ja nie wiem co ludzie widza w tekkenie - probowalem grac w 3 i w 5 - i dalej nie rozumiem.
moze jestem spaczony przez bijatyki 2d, ale tekken wydaje mi sie za wolny i combosy sa
za malo efektowne.

Musisz trafić na odpowiednią postać. Na początku też nie bardzo mi się podobało ( bo ciągle dostawałem tęgi łomot). Ale metodą prób i błędów dobrałem sobie odpowiednich zawodników i po odrobinie treningu wyczyniam Leim i Niną takie rzeczy, że mózg staje w poprzek :] A teraz popadłem w istną Tekkenomanię, przynajmniej kilka walk dziennie muszę stoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranma11 - tylko, ze PS3 ma jakies ekskluziwy, a klocek ma juz tylko Gears Of War 2 (ktory imo bedzie gorszy od Killzone2, moze po prostu nie podoba mi sie ten hype i widok zza plecow) no i moze Fable 2. Reszta gier bedzie na obie konsole wiec ja wole miec konsole z wieksza iloscia exclusive''ow, i jakos nie bardzo mnie boli fakt, ze na wiekszosci starszych gierek rozdzielczosc jest nizsza, co widza chyba tylko ci co licza piksele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 14:31, Valium napisał:

Ranma11 - tylko, ze PS3 ma jakies ekskluziwy, a klocek ma juz tylko Gears Of War 2 (ktory
imo bedzie gorszy od Killzone2, moze po prostu nie podoba mi sie ten hype i widok zza
plecow) no i moze Fable 2. Reszta gier bedzie na obie konsole wiec ja wole miec konsole
z wieksza iloscia exclusive''ow, i jakos nie bardzo mnie boli fakt, ze na wiekszosci
starszych gierek rozdzielczosc jest nizsza, co widza chyba tylko ci co licza piksele.

Ma tylko Girsy 2 bo innych jeszcze nie zapowiedziano? No nie wiem, a Halo Wars, a Banjo Kazooie: Nuts & Bolts? Pamiętam jak na rynek wchodziło PS3 to wszyscy mówili : na ten dzień lepszy jest Xbox ale zobaczymy za rok jak PS3 się rozkręci. I co? Po roku gadka brzmi: na ten dzień lepszy jest Xbox ale zobaczymy za rok. Prawda jest taka, że na PS3 mamy małą ilość bardzo dobrych gier, natomiast na konsolce Billa jest to już dość duża liczba, a wychodzić będzie jeszcze więcej dobrych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 14:31, Valium napisał:

Ranma11 - tylko, ze PS3 ma jakies ekskluziwy, a klocek ma juz tylko Gears Of War 2 (ktory
imo bedzie gorszy od Killzone2, moze po prostu nie podoba mi sie ten hype i widok zza
plecow) no i moze Fable 2. Reszta gier bedzie na obie konsole wiec ja wole miec konsole
z wieksza iloscia exclusive''ow, i jakos nie bardzo mnie boli fakt, ze na wiekszosci
starszych gierek rozdzielczosc jest nizsza, co widza chyba tylko ci co licza piksele.


Zgadzam się w zupełności, PS3 zaczyna się rozkręcać a i w niedalekiej przyszłośći Blu-ray będzie odgrywał coraz większe znaczenie

Podsumowując:
PS3 - Coraz więcej exclusivów
X360 - Coraz więcej portów na PC'ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować