• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Grzesiek20

nerwicy przez was dostanę

Pytanie

Chciałem sobie znowu zagrać w company of heroes lecz najpierw muszę ściągnąć sobie z 500 mb patchy. I tu jest problem jak mam to zrobić skoro transfer wynosi 7 kb/s ?!! z moim połączeniem jest wszystko ok, naprawde szlak mnie trafia, powinniście chyba zapewnić graczom możliwość pobrania patcha, bo z skąd niby mam pobrać patcha do polskiej wersji gry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.08.2008 o 13:07, Grzesiek20 napisał:

Chciałem sobie znowu zagrać w company of heroes lecz najpierw muszę ściągnąć sobie z
500 mb patchy. I tu jest problem jak mam to zrobić skoro transfer wynosi 7 kb/s ?!!
z moim połączeniem jest wszystko ok, naprawde szlak mnie trafia, powinniście chyba zapewnić
graczom możliwość pobrania patcha, bo z skąd niby mam pobrać patcha do polskiej wersji
gry!!

Zostaw PCta na noc, ew dwie i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.08.2008 o 13:07, Grzesiek20 napisał:

Chciałem sobie znowu zagrać w company of heroes lecz najpierw muszę ściągnąć sobie z
500 mb patchy. I tu jest problem jak mam to zrobić skoro transfer wynosi 7 kb/s ?!!
z moim połączeniem jest wszystko ok, naprawde szlak mnie trafia, powinniście chyba zapewnić
graczom możliwość pobrania patcha, bo z skąd niby mam pobrać patcha do polskiej wersji
gry!!

a nie łatwiej pobrać z jakiegoś innego serwera? google cię pogryzą, czy co? (fakt, że serwery gram.pl są do kitu, ale są też inne źródła)

edit: tu masz masę patchy, może znajdziesz coś dla siebie http://cohpatch.relic.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dzięki za linka szyper, a na googolach szukałem ale wpisałem polska nazwe gry bo nie sądziłem że zagraniczne serwisy udostępnią patcha do polskiej wersji, dzięki wielkie. A gram.pl powinno wydaćtroch więcej pieniędzy na swoją stronke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.08.2008 o 14:43, Grzesiek20 napisał:

dzięki za linka szyper, a na googolach szukałem ale wpisałem polska nazwe gry bo nie
sądziłem że zagraniczne serwisy udostępnią patcha do polskiej wersji, dzięki wielkie.
A gram.pl powinno wydaćtroch więcej pieniędzy na swoją stronke.

czy ty masz jakieś problemy z czytaniem? nie szyper, tylko szypek, nie googole, tylko google...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować