• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Cien_Ranthara

Service Pack 3 dla XP - problem z instalacją

Pytanie

W załączonym obrazku widać błąd. Specjalnie przeinstalowałem system i próbuję zainstalować SP3 na czystym XP a tu takie coś. Tymczasem wszędzie w internecie (nawet na stronie Microsoftu) jest napisane, że SP3 zawiera wszystkie poprawki z SP1 i SP2 i może być bez problemu instalowany na czystej windzie. Co się dzieje?

Windows jest legalny (wersja pudełkowa, nie OEM).

20080901122731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

zainstaluj sp1 albo sp2 i dopiero pozniej sp3 ew przygotuj sobie polytke ze zintegrowanym sp3 i z takiej przeprowadz instalacje systemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Najpierw zainstaluj SP2, a dopiero później można instalować SP3. A co do SP3 to on niczego nie daje mi tylko komp przez to zwolnił. Możesz zainstalować, ale i tak zaraz odinstalujesz. Pozdro ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.09.2008 o 12:59, jakubg7 napisał:

Najpierw zainstaluj SP2, a dopiero później można instalować SP3. A co do SP3 to on niczego
nie daje mi tylko komp przez to zwolnił. Możesz zainstalować, ale i tak zaraz odinstalujesz.
Pozdro ;P.


Jak chcesz odinstalować SP3? Bo to przecież tylko zbiór wszystkich hot-fixów powstałych od czasu premiery SP2....Ciężko je usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czyli to co tu pisze jest kłamstwem, czy jak? SP3 ściągałem z tej stronki. Ale na inne tez podają, że SP3 mozna instalować na czystym systemie.
http://www.programosy.pl/program,windows-xp-service-pack-3.html

Mam pod ręką SP2 ale nie chcę sobie syfić systemu jego instalacją tylko po to, żeby zainstalować SP3. Ma się zainstalować na czysto!

A SP instaluję, bo wymaga go Daemon Tools, który w tej chwili próbowałem zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.09.2008 o 13:03, ziptofaf napisał:

Jak chcesz odinstalować SP3? Bo to przecież tylko zbiór wszystkich hot-fixów powstałych
od czasu premiery SP2....Ciężko je usunąć.

Ja wszedłem w panel sterowania-> dodaj lub usuń programy i miałem coś w stylu Service Pack 3 for Windows XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam inny problem mianowicie pack sie instaluje i w pewnym momencie pasek instalacji staje na uruchamianiu procesow po instalacji i nie rusza czekalem 2 h i ani drgnal pomozcie pls!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować