Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable: Zapomniane Opowieści w ofercie wydawniczej CD Projektu!

51 postów w tym temacie

Hmm, tylko 12 godzin?? Nie powiem bym sie cieszyl :/. Niektore fpsy zapewniaja wiecej niz Fable :/. No, ale i tak pewnie predzej czy pozniej ta gra trafi w moje lapska - w koncu cRPG bardzo lubie :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale podobno jest krótka, a erpegi nie mogą być krótkie... Ehh :(

Wcale że nie... np Morrowinda można przejść w niecałe 15 minut... ja osobiście dodatek SoU do Newerwinter Nights przeszedłem w jakieś 5 h pewnego jesiennego popołudnia, a na opakowaniu pisało że 20 godzin zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w sklepie MediaMarkt zauważyłem "Fable" na PC w cenie 149 PLN wydane przez firmę PROMISE (o ile dobrze zapamiętałem). Wygląda na to, że po "Piratach" kolejny głośny tytuł konkurencja sprzątneła Cdprojektowi z przed nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... Fable (nie gralem) z opinii wynika, ze to gra krotka i jest to actionRPG a nie prawdziwe cRPG... raczej nie dorasta takiemu hitowi jakim bedzie Oblivion, widzialem filmy... nawet mozliwe, ze moja ukochana seria, Gothic 3 nie dorowna temu tytulowi... ale i tak chce sobie w cos pograc, no i wydac na cos wPLN ;) ale slyszalem, ze Fable juz zostalo wydane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować