Zaloguj się, aby obserwować  
szypek26

STALKER: Cień Czarnobyla/Czyste Niebo - temat ogólny

359 postów w tym temacie

Wyszukiwarka nie znalazła tematu o Stalkerze (pomijając pojedyncze zapytania, czy na sprzęcie X odpali, albo "co to za błąd") - więc zakładam temat ogólny.
Mam pierwsze pytanie - w Cieniu Czarnobyla, na Arenie w Barze - ile jest "poziomów"... doszedłem do walki z dwoma typami z OMONu i się zaciąłem... Ile walk jeszcze mnie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuźwa... pisałem tą wersję z kropkami i nic nie wyskoczyło ciekawego... dobra, narobiłem bałaganu. przepraszam ;|

edit: nie patrzę na przypięte tematy. nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych graczy. Mam mały problem i morze ktoś z was będzie umiał go rozwiązać. A więc mój problem dotyczy gry Stalker Cień Czarnobyla, a mianowicie... latarki nigdzie nie mogę jej znaleźć:( nawet kostiumy jej nie posiadają (niektóre) nie chce mi się chodzić po podziemiach nie wiedząc co gdzie leży bo jest tam zupełnie ciemno. Więc jeśli ktoś będzie umiał rozwikłać ten problem lub będzie wiedział skąd wziąść latarkę będe bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kolejne pytanie, właśnie skończyłem cień czarnobyla lekko zdziwiony bo słyszałem że samemu się wybiera rzyczenie a tu automatycznie bohater mówi ,, chce być bogaty" co muszę zrobić by sam wybrać życzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
1) Chcę, by ZONA zniknęła
Musisz miec mniej niż 50 000 rubli i powyżej + 1000 punktów reputacji
2)Chcę, byc bogaty
Musisz miec przy sobie powyżej 50 000 rubli
3)Chcę, rządzic światem
Musisz zabic przywódców Duty i Freedom
4)Ludzkośc jest zepsuta i musi byc pod kontrolą
Musisz miec reputacje poniżej 1000 punktów
5) Chcę byc nieśmiertelny
Występuje wyłącznie wtedy, gdy nie spełniasz żadnego z powyższych warunków.
KONIEC SPOJLERA
Czyli jak widzisz zakończenia nie można wybrac ale można miec na nie wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 15:35, mr chief napisał:

mam kolejne pytanie, właśnie skończyłem cień Czarnobyla lekko zdziwiony bo słyszałem
że samemu się wybiera życzenie a tu automatycznie bohater mówi ,, chce być bogaty" co
muszę zrobić by sam wybrać życzenie?

Jest jeszcze jedno zakończenie gdy wykona się misje z przewodnikiem i weźmie detektor zrobiony przez Kła.
w elektrowni otwiera się nim drzwi i dociera do sedna projektu Świadomość Z.

Dzięki temu zakończeniu tak naprawdę przechodzi się gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!A ja mam pytanie odnośnie łatek do S.T.A.L.K.E.R czyste niebo.Wczoraj zakupiłem tę grę i czytam że trzeba ściągać jakieś łatki ,których już kilka jest i tu moje pytanie:czy trzeba ściągnąć wszystkie czy tylko tę najnowszą i jak je zainstalować(gdzie?).Będe bardzo wdzięczny za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w sprawie łatek do gry S.T.A.L.K.E.R Czyste Niebo!
Wiem z odpowiedzi Crew 900,że trzeba ściągnąć najnowszą 1.5.07- OK,ale czytam, że każda z wcześniejszych coś tam zmienia i ulepsza,czyli jeżeli ich nie pobiore to te problemy zostaną nie rozwiązane,czy może ta ostatnia wersja 1.5.07 rozwiązuje i wcześniejsze Niedociągnięcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy gram w Cień Czarnobyla, jestem w hotelu w poradniku pisze,że mam wejść do pokoju 26 i zabrać detektor ale za cholerę nie mogę tam wejść. możecie napisać czy jest to w ogóle możliwe i w jaki sposób tam wejść. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Cień Czarnobyla i w Podziemiach Agropromu (o ile dobrze napisałem) w dość długim tunelu spotkałem jakiegoś dziwnego mutanta, który uderza mnie jakąś falą. Mam takie zbliżenie na niego i z powrotem jestem tam gdzie byłem tylko jest przez chwile taki zamazany obraz. Da się go jakoś zabić albo ominąć, albo jest coś ciekawego za nim i jak się ten "stworek" nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować