Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Doug Lombardi ujawnia wymagania sprzętowe Left 4 Dead

24 postów w tym temacie

Wymagania małe małe małe małe... Valve super super super... Panowie to już wiemy nie ma się co powtarzać:P
Bardziej bym się martwił o datę polskiej premiery. Moi kumple z klanu(Niemcy, Holendrzy itp.) ciupali w tf2 miesiąc przed polską premierą. Ja nie miałem i nadal nie mam możliwości kupienia przez Steam, więc jedyne co mi pozostaje to czekanie aż wydawcy się w końcu zlitują.
Ktoś tu obrzucał l4d Zombie Panic. Fakt gra może i jest inspirowana modem ale to będzie gra. Może w l4d wprowadzą ruchy głowy zupełnie inne bronie, inny system celowania, otwarte lokacje(bo w ZP takich brak) bardziej ścisłą kooperacje. Nie można Valve zarzucić że klonuje mod bo to byłoby śmieszne: firma z takim budżetem(przecież Steam to ich własność a prosperuje nieźle) i takim doświadczeniem nie popełni takiego błędu i nie wyda skalkowanego słabiaka. Od nich tak wiele się oczekuje, że tego typu błąd skazałby ich na developerski niebyt(np. 3DO) a statek nie poszedłby na dno tylko dzięki Parze, i oni dobrze o tym wiedzą. Możemy więc spodziewać się hitu na miarę tf2.
Poza tym niskie wymagania sprawią iż gra trafi do szerszej grupy odbiorców. Każdy kto ma Steama był proszony o udział w ankiecie. Tam podaje się szybkość łącza, sprzęt itp. Zalecane wymagania są dopasowane do możliwości sprzętowych największej liczby użytkowników Pary - kolejny przykład tego ze Valve bierze swoich klientów na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Left 4 Dead jak na razie nie zachwyca swoimi możliwościami graficznymi , ale i tak minimalne wymagania sprzętowe wydaja się bardzo niskie. Gra powinna mi bez najmniejszego problemu śmigać na maksymalnych ustawieniach graficznych , ale czy zdecyduje się kupić sobie ten tytuł , okaże się dopiero wtedy jak przeczytam pierwsze recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pójdzie mi;P
swoją drogą dziwny sposób robienia gry, z tak niskimi wymaganiami... ale może to dla tego, że już przyzwyczaiłem się do czytania recek gier które na pewno mi nie pójdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować