Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Doug Lombardi ujawnia wymagania sprzętowe Left 4 Dead

24 postów w tym temacie

Kocham Valve za świetną optymalizację ich silnika. Jakość grafiki jest IMO w zupełności wystarczająca (HL2 ciągle wygląda świetnie), a całość śmiga znakomicie na niemłodych już komputerach. To się chwali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tobą Lesz3yk to co robi Valve nazywa się profesjonalizmem potrafią wyciągnąć naprawdę piękną grafikę na słabych komputerach ale tak jak już wspomniałeś dzięki silnikowi i solidnej pracy programistów, niestety teraz to rzadkość, przeważnie spotyka się gry z dużo większymi wymaganiami i dużo gorszą grafiką i grywalnością. Więcej takich tytułów już zacieram rączki choć nie ukrywam złości do polskich wydawców bo już powinny być zamówienia pre-orderowe i ciekawe czy w ogóle będą jakiekolwiek. Ah znów trzeba będzie zamawiać przez steama lub u zagranicznych przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff... Kamień spadł mi z serca. ;)
Co do preorderów gry, nie bójcie się - dam głowę, że u nas Left 4 Dead wyda, tak jak inne gry od Valve, EA Games. A premiera nie ma być dopiero w pierwszej połowie listopada? To jeszcze szmat czasu - nie dziwię się więc, że jeszcze nie ma preorderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoł, odetchnąłem z ulgą - Valve to naprawdę mistrzowie, świetna grafika = niskie wymagania. Żyć, nie umierać, nawet mi pójdzie na kompluterze. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, właśnie dla takich gier żyję. Twórcy Half-life po raz kolejny pokazali, że wielkie produkcje nie wymagają wiele, mam nadzieję że gra okaże się hitem. Chciałbym by teraz każda gra miałe te wymagania bo nie są one ani duże i nie wprawiają w mdłości. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo valve się stara, a inni patrzą jak najszybciej wydać grę, w sumie im się nie dziwię, bo sprzęt jest tańszy od dobrego programowania i widać tą tendencję (wysokie wymagania) nie tylko w grach, a ogólnie wszystkich programach użytkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest beznadziejna, zadnej kooperacji, tylko nawalanie w zombie razem, jak w Serious Sam, to juz lepiej sciagnac darmowego moda ktory oferuje dokladnie to samo, nawet barykadowanie drzwi (np. Zombie Panic)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valium---->koleś nie pisz jak nie wiesz tam jest koperacja dla 4 osób i multi jak sie nie myle to 13 na 13 valve już poinformował że trwają prace nad dodatkiem nowe mapy, bronie i misje do singla do koperacj aha gre nie możesz przejśc samu bo tylko z innym graczami przejdziesz ją całą i tak jak w TF2 dodatek będzie darmowy valve trzeba jeszcze przyznać jedno jeśli wypuść gre to nie zostawia ją tak jak przy COD dodaje nowe mapy bronie i osiągnięcia w TF2 gram od premiery THE ORANGE BOX a w call of duty 4 grałem jakiś 4 miechy dlatego że cod 4 przyciągną za dużo dzieci które nie potrafią znieśc tego że ktoś jest lepszy od nich i zaraz cie zacznają wyzwać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mi się podoba w Valve!

Zawsze ich silniki graficzne są bardzo ładne (popatrzcie na Half Life 2, który mimo upływu lat nadal wygląda naprawdę nieźle), a wymagają naprawdę sprzętu niskiej klasy, by odpalić daną produkcję. Left 4 Dead uruchomi się nawet na moim komputerze, który kupiłem 6 lat temu, a 3 lata temu wymieniana była w nim karta graficzna ;-) Nieźle, nieźle. Gdyby tak jednak inni producenci także robili, to byłoby super - niestety, to jest teraz prawdziwa rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na obecne czasy i sprzęt to wymagania wprost śmiesznie małe. Szkoda tylko, że nie wszystkim wydawcom chce się tak optymalizować swoje produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować