Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona - wywiady z twórcami

25 postów w tym temacie

sory lordmartin lecz niestety nie wiem tego :( sam pytanko dojść dziwne bo w zasadzie powinno być one zadane po premierze ale może ktoś będzie wiedział mianowicie w ER będą 2 dodatkowe fabuły niestety nie znam teraz dokładnych ich nazw postaram się później doczepić ale moje pytanie czy będzie taka opcja ze zagram w nieprawidłową fabułę np. zagram w dodatkową fabułę w której akcja toczy się po wydarzeniach z podstawowej wersji a następnie w dodatek który dzieje się przed wydarzeniami z podstawowej wersji czy może to wszystko jeść ładnie scalone i niema prawa pomyłki pytam się o to bo naprawdę gra zapowiada się co najmniej fajnie a nie chcę jej sobie zepsuć tak wiec mam nadzieje ze ktoś bardziej zorientowany niż ja będzie wiedział z góry THX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem pytanie... Cena Neutralności dzieje się przed wydarzeniami z gry a w ten drugi mod nikt jeszcze nie grał... Ale są to osobne przygody i nie mają związku z fabułą gry...

@lordmartin
[bura na czytanie ze zrozumieniem]
tak, będzie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o interfejs i wybieranie przygody w menu, to raczej nie masz prawa się pomylić. Dodatkowe przygody wybiera się w sposób przejrzysty i bez możliwości pomyłki z przygodą podstawową.

Ode mnie zaś... Wielce cieszy mnie poprawienie panelu ekwipunku - noszenie wszystkich składników z każdym rodzajem dominaty, no i do tego bazy alchemiczne(alkohole, prochy, tłuszcze) bywało uciążliwe, chociaż zobaczymy, jak funkcjonalny będzie nowy ekwipunek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp. na moje pytanko które dojść ostro zakręciłem ale ale teraz jestem spokojny :) wolałem sie upewnić bo niestety miałem już 1x taki przypadek bodajże spell forse ( czy jakoś tak ) gdzie tez pierszo zagrałem w trzeci dodatek potem drugi a na końcu w podstawową wersje pomieszana fabuła... szkoda gry po prostu :( no ale drugi raz nie popełnię tego błędu jeszcze raz THX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować