Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

Gdzie spędzacie ferie? I co na nich robicie??? Od kiedy macie ferie?Ja mam od tej soboty! I to tego skrócone lekcje w tym tygodniu

267 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2006 o 16:04, ciaputek napisał:

Jak w tym roku miałaś 3 fazę ferii to za rok będziesz miała pierwszą,czyli od połowy stycznia
do końca stycznia

i to jest najgorsze. Później inni będą mieli ferię a ja będę chodzić do szkoły. A ty kiedy miałaeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 16:08, olcia13 napisał:

> Jak w tym roku miałaś 3 fazę ferii to za rok będziesz miała pierwszą,czyli od połowy stycznia

> do końca stycznia
i to jest najgorsze. Później inni będą mieli ferię a ja będę chodzić do szkoły. A ty kiedy
miałaeś?


Ja miałem 2 fazę.Za rok będę miał 3 :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 16:08, ciaputek napisał:

> > Jak w tym roku miałaś 3 fazę ferii to za rok będziesz miała pierwszą,czyli od połowy
stycznia
>
> > do końca stycznia
> i to jest najgorsze. Później inni będą mieli ferię a ja będę chodzić do szkoły. A ty kiedy

> miałaeś?

Ja miałem 2 fazę.Za rok będę miał 3 :))))))

Cieszysz się? ja też bym się cieszyła. Sam fakt, że wszystkim innym się skończyły ferie, a ja i kilka innych województw mamy. Warto czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem z podkarpacia,więc jestem w ostatniej grupie.Niestety...Ale może przynajmniej jakiś śnieżek posypie to sobie z koleżkami na kulig pojedziemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ferie od 12 lutego. :P Już niedługo zamawiam sobie NWN i będę grał z kolegami online. :) Śniegu chyba nie będzie, to chociaż będę miał czas na pogranie sobie ze znajomymi. :D A tak to do kolegi na PESa. :) Ekipe się zbierze, gorącą czekoladę zrobi( xD ) i pogramy sobie. Nadchodzą fajne ferie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ferie od 12 do 25 lutego. A jak je spędzę. Pewnie w domu. Może się zabiorę za prezentację maturalną... Ale znając życie nei będzie mi się chciało. Książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od 26 stycznia do 12 lutego. Jak je spedze. Moze pojade na narty z ojcem (zalezy od jego stanu zdrowia) i do mego ojczystego Wrocławia na meeting spotkan z babciami i dziadkami i 6-kuzynem ktory od miesiace dzwoni i sie pyta "a przywieziesz mi play station??" Poza tym pogram w zalegle gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować