Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

Gdzie spędzacie ferie? I co na nich robicie??? Od kiedy macie ferie?Ja mam od tej soboty! I to tego skrócone lekcje w tym tygodniu

267 postów w tym temacie

Nie mówię, że tylko przed kompem. No ale trzeba Cie będzie trochę pownerwiać wtedy i skutecznie będę czynić swoją powinność:P Osoby spod znaku Sama Fishera zaczynają w tej chwili okres irytowania innych. Miej sie na baczności kolego:P
I już nigdy nie dodasz mnie do ulubionych forumowiczów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ferie od 11 lutego,ale praktycznie trzy tygodnie, bo po feriach idę 2 dni do szkoły (nawet nie pójdę) i mam rekolekcje, a że jestem deistą to będę miał przedłużone ferie bo do kościoła to za najlepszego kompa nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 15:01, reykan napisał:

Nie mówię, że tylko przed kompem. No ale trzeba Cie będzie trochę pownerwiać wtedy i skutecznie
będę czynić swoją powinność:P Osoby spod znaku Sama Fishera zaczynają w tej chwili okres irytowania
innych. Miej sie na baczności kolego:P
I już nigdy nie dodasz mnie do ulubionych forumowiczów:D

dobra dobra;p ja nie wiem czy nie przedluze sobie wakacji;p bo moge sobie na to pozwolic;p i wtedy bedzie buuzzzz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam ferie od 11. ;)
Co będę robił to jeszcze nie wiem... Najprawdopodobniej w domu, przed kompem, może trochę popracuję dla starszego, żeby kasę zarobić na"drobne" wydatki. ;) W każdym razie póki co nic mi nie wiadomo o żadnym wyjeżdżaniu gdziekolwiek, a sam też się do tego nie palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 15:05, reykan napisał:

Hmm... Ty to umiesz szachować ludzi, nie ma co:P To ile byś miał tych ferii, jakieś dwa miesiące?

kto wie czy nie do marca;p albo do matury;p hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ferie dopiero za miesiąc ;/... i spedzam je u kumpla :D.... jest składka na żarcie i prąd (będzie nas ok 5 osób:)) i każdy przychodzi ze swoim kompem i będziemy grac w co tylko sie da :D... głównie w WoW-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... <szybko jakaś riposta>. A kto Ci pozwala tu tyle spamować?:P Już wyraziłeś swoje zdanie, a teraz nękasz mnie psychicznie, że mnie będziesz gnębił swoim szczęściem i przez to nie skupię się na nauce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:57, Samildanach napisał:

> Ja jeszcze do szkoły następny tydzień i ferie. Wyjeżdżam na narty koło zakopanego.
o prosze a gdzie bedziesz konkretnie? ja w sobote juz bede w zakopcu:) kto wie czy gdzies na
stoku cie nie przejade;p

Nie martw się nie najedziesz :-D. Ja będę jeżdził w Bukowinie i też tam mieszkał, a wyjeżdżam w sobotę. Do zakopanego jadę tylko jednego dnia se pochodzić, ale jeżdzić nie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 15:08, reykan napisał:

Eee... <szybko jakaś riposta>. A kto Ci pozwala tu tyle spamować?:P Już wyraziłeś swoje
zdanie, a teraz nękasz mnie psychicznie, że mnie będziesz gnębił swoim szczęściem i przez to
nie skupię się na nauce:P

hahahaha:) zatkalo? a ja serio mowilem;p nie wiem kiedy wyjade z zakopca;p chyba jak mi sie maniana skonczy;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2008 o 15:08, 1096 napisał:

Nie martw się nie najedziesz :-D. Ja będę jeżdził w Bukowinie i też tam mieszkał, a wyjeżdżam
w sobotę. Do zakopanego jadę tylko jednego dnia se pochodzić, ale jeżdzić nie :-).

a ja jeszcze nie wiem gdzie bede;p ja tylko nocuje w zakopcu;p i bede sie szwendal po okolicach;p wiec lepiej sie ubezpiecz dobrze ci radze;p nie wiem gdze ta bukowina tatrzanska ale nie daleko wiec zachowaj szczegolna ostroznosc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złośliwy jesteś:P A siedź tam sobie i do końca roku, tylko takie zielone w skórzanym opakowaniu to się z czasem kończy:D I co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 15:11, reykan napisał:

Złośliwy jesteś:P A siedź tam sobie i do końca roku, tylko takie zielone w skórzanym opakowaniu
to się z czasem kończy:D I co ty na to?

nie wiem o co ci chodzi;p ja flote nosze w kieszeni;p a jak sie skonczy to wykona sie telefon i pojawia sie nowe cyferki na koncie;p lub pojdzie sie do bukmachera obstawi i pienioszki w gotowce pojawia sie na dloni;p i co ty na to?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj jak ja wam zazdroszczę :(. Ja mam ferie pod koniec stycznia, na początku lutego :/. Moja szkoła jak zwykle inna. A jeśli chodzi gdzie będę. Mhm... zapewne będę siedział w domu i odbijał godziny stracone w szkole xD. A jeśli nie będę gdzieś śmigał na nartach, desce, łyżwach,sankach lub czymś co jeździ po śniegu. Możliwe że się zdarzy że będę jeździł sobie rowerem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ferie zaczynam od 28 stycznia i pewnie wiekszośc czasu bede siedział w domu ale też zamierzamy z kolegami chodzić na narty a mamy bardzo dużą górke koło domu wiec szybko sie zjeżdża bedziemy sie spotykać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ferie dopiero 9 lutego... super >.> Z jednej strony się cieszę, bo dopiero w połowie / pod koniec stycznia nowego kompa dostane, i na ferie będzie idealny, ale z 2giej przydałby mi się już teraz wypoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować