• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamilos_D

Odtwarzanie filmów

Pytanie

chciałem ściągnąć nowe kodeki. kiedy je ściągnąłem wszystkie stare się które były z legalnym oprogramowanie automatycznie usuneły sie. a te nowe kodeki były jakies złe więc ściagnałem nowe xvid i idvix ale jak chce odtworzyc niektóre filmy wyskakuje taki komunikat (jest na screenie). czyli usuneły sie kodeki co były do windows media player od razu po kupnie systemu. co mam zrobić żeby je odzyskać. prosze o pomoc. bede wdzieczny. z góry dzieki

20080914221843

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.09.2008 o 22:20, Kamilos D. napisał:

chciałem ściągnąć nowe kodeki


Pisz skadnie, na przyszlosc, bo ciezko cie zrozumiec.
Sciagnij kodeki:
- FFDShow (najnowsza wersja oczywiscie)
- RealAlternative (jak chcesz odtwarzac filmy w rvmb)
- QuickTimeAlternative (jak chcesz odtwarzac filmy QuickTime)

A potem jeszcze odtwarzacz VLCplayer. Nie jest zbyt wygodny, ale przydaje sie jako zapasowy odtwarzacz, bo otwiera niemal wszystko (niezaleznie od wgranych wczesniej kodekow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jeśli dobrze zrozumiałem twój post, to musisz albo zgodzić się na tą propozycję albo też zaktualizować WMP. Jeśli faktycznie udało ci się usunąć jego kodeki, to znaczy że albo korzystałeś w tym celu z specjalnego oprogramowania albo też masz mocno uszkodzony system (bo windows powinien to uniemożliwić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.09.2008 o 01:45, Xantus napisał:

> chciałem ściągnąć nowe kodeki

Pisz skadnie, na przyszlosc, bo ciezko cie zrozumiec.
Sciagnij kodeki:
- FFDShow (najnowsza wersja oczywiscie)
- RealAlternative (jak chcesz odtwarzac filmy w rvmb)
- QuickTimeAlternative (jak chcesz odtwarzac filmy QuickTime)

A potem jeszcze odtwarzacz VLCplayer. Nie jest zbyt wygodny, ale przydaje sie jako zapasowy
odtwarzacz, bo otwiera niemal wszystko (niezaleznie od wgranych wczesniej kodekow)



ściagne te kodeki co mówił Xantus i zobacze jak bedzie. Aha a co ściągnąc zeby mi nie wyskakiwało ten brak kodeka ,,windows media coś tam Codecs"??? bo w niektórych filmach mi to wyskakuje i sam dźwiek leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.09.2008 o 07:26, sig. napisał:

jeśli dobrze zrozumiałem twój post, to musisz albo zgodzić się na tą propozycję albo
też zaktualizować WMP. Jeśli faktycznie udało ci się usunąć jego kodeki, to znaczy że
albo korzystałeś w tym celu z specjalnego oprogramowania albo też masz mocno uszkodzony
system (bo windows powinien to uniemożliwić).


a jak zaktualizować windowsa media player?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować