Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - beta dla wszystkich

273 postów w tym temacie

1. Noc ściągania i od rana mam :)
2. Wszystko gra pięknie na max detalach (Athlon 64 3000+; 1GB RAM; GF 6600GT)
3. Pierwszy raz w życiu w to gram i KOMPLETNIE NIE WIEM O CO TU CHODZI :D, dlatego ...
4. ... Przydałby się tryb singa to by się człowiek zapoznał i podszkolił a tam ludzie robią mi z tyłka jesień średniowiecza
5. Czy ktoś w to gra? I pomógłby amatorowi zapoznać się z taktyką itd, plizzzz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 10:17, Chester001 napisał:

radziłbym wiper zagrac w Heroes 3 potem się przesiąść na 5 bo wtedy byś zaułwarzył wszsytkie
niedociągnięcia piąteczki...


Jakie niedociągnięcia? 5 jest kontynuacją 3 i tylko wzoruje się na niej, nie chodzi o to żeby dać to samo z nową grafiką, potworkami itp. To nie dodatek, tylko kontynuacja. Uważam, że 5 będzie naprawdę świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no taa ale lpeiej by było gdyby w 80% bazowała na H3 .. jeśli chodzi o niedociagnięcia to nie che mi sie tutaj ich wszsytkich wypisywać zobacz sobie post o becie H5 tam wszystko piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos gdzies wyzej cytowal chyba serwis gry.onet.pl (choc nie moge znalesc tego posta ani tej wiadomosci na onecie wiec moze mi sie zdawalo :) ze ubi sie strasznie przejelo tymi narzekaniami i zdecydowalo o przesunieciu premiery. Tu pytanie to panow z CDP - wiecie moze cos bardziej konkretnego na ten temat i jak to bedzie rzutowac na polska pemiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kąd wziąc kod do bety? bo jak wchodze w moim koncie do beta keys archive to nie ma zadnego kodu podanego :(( Czy ktoś moze wie co w tej sprawie zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 12:24, B4N4N3K napisał:

Ale ja sie rejestrowałem 26 lub 27 Stycznia wiec Kod powinienem dostać :|

no japiernicze człowieku!! kodu do ajsnej ciasnej SIE NIE DOSTAJE on jest o prostu na kolejnej stronie zaraz jak wypełnisz ten malutki formularz...i wcisniesz chce kod czy coś takiego.. chyab nie czytałeś uważnie...alko pominełeś a po za tym o ile pamietam to tez kod jest wysylany na maila razem ze skazówkami .. pewnie nie patrzyłeś w folderze spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Szkielety maja krew, jak dla mnie dziwne okienko budowy w zamku, no i ten szelest z głosnikow...jak narazie jedyne bugi jakie dostszeglem po dwóch partiach- wydaje mnie sie ze gierka bedzie co najwyzej pod koniec albo w połowie kwietnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 12:35, B4N4N3K napisał:

Patrzyłem tylko nic nie ma!!!


A co do tego kodu-to mialem tak sytlacje...wpisalem kod ktory podali mi na stronce jednak po sciagnieciu i zainstalowaniu gierki pokazywalo sie ze nie dzialal wiec nacisnelem ustawienie automatyczne i wszystko pieknie dzialalo..Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie tyle wam się tłumaczy a Wy nic ;/ wiecie co to jest "beta"?? testowaliście kiedyś inne gry?? i co nie było ani jednego błędu no nie?? a do marca to będą płyty tłoczyć no nie?? :D zawsze tak jest że jest kupa błędów w betach, Oni robią surową grę i dają ludziom żeby powiedzieli co zmienić i zaraportować bugi
przecież 10,000 testerów to nie 100 czy 200 :D a oprócz graczy na pewno mają i profesjonalistów... Gra będzie z PEWNOŚCIĄ dopracowana do perfekcji a jak nie to przesuną premierę o 2 tygodnie i już :D Myślicie że taki gigant nic z tym nie zrobi? im nie zalezy na podbicie rynku komerchą, a chcą być zapamiętani przez graczy na długo = olbrzymi zysk :PP ale się rozpisałem :D ja testuję od wczoraj i rzeczywiście od trochę błędów jest, ale takie błędy są prawie że kosmetyczne zajmą programistom bardzo niewiele czasu, a potem już tylko nad stabilnością popracuję i bedzie dzieło ;] albo i arcydzieło :D pzdr. dla gram.pl team''u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować