Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC dla Race Driver: GRID jesienią

10 postów w tym temacie

Szkoda, że o PC cisza. Ale dziwi fakt, że dostępną będątylko w trybie Race Day, mogłyby być i w karierze. Mam nadzieję, że jednak i na mojego blaszaka w końcu będę mógł ściągnąć trochę nowych kółek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może też na Pc będzie cosik takiego, bo jednak jak wydali na xa, ps3, i pc powinni jednakowo wszystkich traktować, albo nie wydawać gry na piece i już, i wtedy wiadomo że trza Xa kupić lub PS3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze gry z serii TOCA są super. Ja cały czas mam wersję numer trzy i ciągle w nią gierzę... A jeśli chodzi o GRID, na pewno kiedyś kupię. A jesli chodzi o dodatki, to mam nadzieję, że i na PC będą dostepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.. juz od dluzszego czasu masa DLC do gier na x360 nie pojawia sie na PC .. z łaski tylko dostajemy gołą konwersję .. niedobrze.. wychodzi na to ze rynek PC zaczyna byc traktowany jako zbyt skomplikowany i wydaje sie proste casualowe gierki na konsole zapominając o hardcore''owych graczach nastawionych na bardziej skomplikowane produkcje i dodatki.. oczywiscie - jest masa przykladow ( strategie itp) gdzie nie ma to odzwierciedlenia, ale to dopiero początek.. i to niezbyt dobry.. albo w tą albo w tą. skoro juz dostajemy grę z x360 to miejmy tez i dodatki.. trochę nie fair :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie cześci . Najlepsza jednak jest race driver 3 przynajmniej jest kupa torów i samochodów. Zawiodłem się na gridzie mam nadzieję ze inne części będą lepsze niż grid który oprócz efektów graficznych i może innego modelu jazdy niczego ciekawego nie dodawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na razie nie znamy szczegółów na temat ceny tego DLC. Nie wiemy również, czy dodatkowa zawartość pojawi się dla wersji PC." kurcze a to najważniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze że Codemasters zdecydował się na wypuszczenie dodatku do swojej najnowszej gry wyścigowej Race Driver: GRID w postaci dodatkowych samochodów. Dla fanów tego tytułu to z pewnością jest bardzo dobra wiadomość. Tylko czemu znowu nic nie wiadomo o wersji PeCetowej , tego rodzaju dodatku... ;/ Ogromny minus dla Codemasters za olewanie , sporej części graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować