Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

X3: Terran Conflict tydzień później

12 postów w tym temacie

Omg TopWare ... jak ja tej nazwy dawno nie słyszałem xD ... Oni jeszcze istnieją :o
Jeśli tak to niech się wezmą za robienie nowego Knights and Merchants !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 14:47, k13 napisał:

Omg TopWare ... jak ja tej nazwy dawno nie słyszałem xD ... Oni jeszcze istnieją :o
Jeśli tak to niech się wezmą za robienie nowego Knights and Merchants !

A ja do dzisiaj czekam na devastatora ;] - ciekawe czy Topware jeszcze pamięta ten niedoszły tytuł? A może coś mnie cichcem ominęło? A tak poza tym to TW ma się dobrze. Czasami grywam sobie jeszcze w E2160 (X3 też próbowałem ale mnie za bardzo przytłoczył swym ogromem, chyba brakowało mi przejrzystego interfejsu i odłożyłem na razie na przyszłość ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Topware? To tak jak te szczelne pojemniki na żywność ;D. A tak na serio, rany, pamiętam ich Polanie II, jeden z moich pierwszych RTS''ów i te mleko, krowy, pastuszkowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 14:47, k13 napisał:

Omg TopWare ... jak ja tej nazwy dawno nie słyszałem xD ... Oni jeszcze istnieją :o
Jeśli tak to niech się wezmą za robienie nowego Knights and Merchants !


Knights and Merchants (ile ja bym dał za dwójkę!) zrobiło niemiecka Joymania, do nich ślij petycje

a w X3 to sobie zagram jak zakupię lepszy komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:41, 12k12 napisał:

> Omg TopWare ... jak ja tej nazwy dawno nie słyszałem xD ... Oni jeszcze istnieją
:o
> Jeśli tak to niech się wezmą za robienie nowego Knights and Merchants !

Knights and Merchants (ile ja bym dał za dwójkę!) zrobiło niemiecka Joymania, do nich
ślij petycje

a w X3 to sobie zagram jak zakupię lepszy komputer


A no faktycznie ... widzę że zrobili też Cultures które jakby na to nie patrzeć, też było całkiem fajne (choć bardziej przypominało sattlers''ów niż KAM''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terranie ?! A od kiedy to X3 ma aż tylko wspólnego ze StarCraft-em II ? xD A tak poważnie to wydaje mi się że X3 to już jest bardzo stara gra , trochę nie za późno na rozszerzenie. Chociaż ten tytuł jakiś tam swoich fanów na pewno ma , więc zapewne zadowoleni będą z tej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terranie to nie tylko pojęcie ze starcrafta a tym bardziej ze starcrafta 2 bo: po 1 Terranie byli juz w SC1, po 2 nazwa "terranie" zaczerpnieta jest ze slowa "terra" (ziemia) i "nie" jako ludnosc ziemska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować