Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Apokalipsa trwa! Ostra jazda po nagrody z FlatOutem!

14 postów w tym temacie

Na dobrą sprawę to ten NEWS o tym konkursie już kiedyś przewinął mi się przed oczami ... Czyżby zainteresowanie tym tytułem było tak znikome, że trzeba powtarzać informacje o konkursie, które rzekomo mają zachęcić ludzi do kupna gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce kupic tego chłamu, to informują o konkursie poraz 2? 3?... :D Jakby była kasa to specjalnie dla tego konkursu zainwestowal w grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 07:11, Chester001 napisał:

uwazam ze jakby gra była srzedawana po 39 zł zainteresowanie było by o wiele wiele większe.



po za tym to chamstwo !!!!! gra tyyyyle tygodni czy nawet miesiecy miała poślizg przez cdp a teraz konkurs w ktrym trzeba kupic gre aby wziaść w nim udział :/


ojeju sorki zamiast edytuj dodaj post :/ :P:P jeszcze śpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiekszość wielbicieli ma Flatout''a 2. Wiec kupowanie usprawnionej wersji za cenę premiery mija się z celem. Zgadzam się z tym, że cena "prawie" reedycji jest za wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak nie nazywajmy tego chłamem :)
Dla tych, którzy Flatouta 2 nie posiadają, jest to naprawdę doskonała propozycja - przynajmniej jak dla mnie jest najlepsza ścigałka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy planują sobie kupno gry FlatOut: Apokalipsa z pewnością konkurs ten to nie lada okazje żeby wygrać coś fajnego i przy tym nie napracować się zbytnio. Sam mam kilka świetnych pomysłów gdzie można by umieścić taką naklejkę , tylko że niestety nie mam kasy na tą grę. Mam nadzieję że będą organizowane jeszcze bardzo podobne konkursy dotyczące też innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 09:49, Laid back napisał:

Tak czy siak nie nazywajmy tego chłamem :)
Dla tych, którzy Flatouta 2 nie posiadają, jest to naprawdę doskonała propozycja - przynajmniej
jak dla mnie jest najlepsza ścigałka...



tak, szczegolnie ze roznice pomiedzy 2 a carnagem chyba przez lupe da sie dostrzec. i jeszcze do tego ta cena, ponad 80zl (lol). wiekszego syfu nie widziałem. jedno jest pewne: jak ktos wzial udzial w tym pozal sie boze konkursie to ma gwarantowana wygrana bo bedzie chyba jedynym ktory wzial w tym udzial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować