• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Mateuszencjowaty

Guitar Hero III:Legends Of Rock-PROBLEM

Pytanie

Cześć wszystkim.Mam problem z instalacją GH III.Otóż jak chcę instalować mówi mi,że nie może znaleźć GH.exe czy jakos tak na dysku ;/.Bo wcześniej usunąłem ręcznie pliki gry bo cos mi sie zwaliło i teraz kaszana.Już se mowie,że na wieczó se pogram ,a tu(co???)ZONK.Możecie mi coś doradzić.Nie wiem może trzeba jakie śrejestry powykasować.Jak to mawiają rosjanie (dzięki za góry)Thank You From The Mountain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Hej.
Problem polega na tym, iż usunąłeś ręcznie grę - system dalej wierzy, że gra jest zainstalowana, przez co przy próbie odinstalowania szuka pozostałych plików. Osobiście proponowałbym, o ile jest taka możliwość, wybranie opcji w instalatorze REPAIR (napraw). Jeżeli coś takiego jest możliwe, pomoże na pewno.
W razie dalszych problemów pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.09.2008 o 19:34, WorldWar3PL napisał:

Hej.
Problem polega na tym, iż usunąłeś ręcznie grę - system dalej wierzy, że gra jest zainstalowana,
przez co przy próbie odinstalowania szuka pozostałych plików. Osobiście proponowałbym,
o ile jest taka możliwość, wybranie opcji w instalatorze REPAIR (napraw). Jeżeli coś
takiego jest możliwe, pomoże na pewno.
W razie dalszych problemów pisz.



:( nic nie dało.Ciągle to samo a dałem repair ;[.Może coś z rejestrem trzeba pokombinować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.09.2008 o 20:11, mateuszencja napisał:

:( nic nie dało.Ciągle to samo a dałem repair ;[.Może coś z rejestrem trzeba pokombinować
??


Użyj programu CCleaner który pozwoli na usunięcie zbędnych wpisów z rejestru, wybierasz z menu narzędzia, potem odinstaluj programy z listy wybierasz odpowiedni i przycisk usuń wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.09.2008 o 20:41, Nufiko napisał:

> :( nic nie dało.Ciągle to samo a dałem repair ;[.Może coś z rejestrem trzeba pokombinować

> ??

Użyj programu CCleaner który pozwoli na usunięcie zbędnych wpisów z rejestru, wybierasz
z menu narzędzia, potem odinstaluj programy z listy wybierasz odpowiedni i przycisk usuń
wpis.



Czyli mam tylko wpisy Guitar Hero usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.09.2008 o 20:48, mateuszencja napisał:

Czyli mam tylko wpisy Guitar Hero usunąć?


Jeśli użyjesz tego programu co zaproponowałem to ty musisz tylko wybrać, wpisy odnośnie czego chces skasować a dalej to on sobie sam poradzi. Ale tak tylko wpisy odnośnie Guitar Hero. I na przyszłość usuwaj gry poprzez deinstalator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.09.2008 o 20:51, Nufiko napisał:

> Czyli mam tylko wpisy Guitar Hero usunąć?

Jeśli użyjesz tego programu co zaproponowałem to ty musisz tylko wybrać, wpisy odnośnie
czego chces skasować a dalej to on sobie sam poradzi. Ale tak tylko wpisy odnośnie Guitar
Hero. I na przyszłość usuwaj gry poprzez deinstalator.



dzięki działa ten Ccleaner i wlasnie usuwam pliki rejestru GH :).dzięki za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.09.2008 o 20:51, Nufiko napisał:

> Czyli mam tylko wpisy Guitar Hero usunąć?

Jeśli użyjesz tego programu co zaproponowałem to ty musisz tylko wybrać, wpisy odnośnie
czego chces skasować a dalej to on sobie sam poradzi. Ale tak tylko wpisy odnośnie Guitar
Hero. I na przyszłość usuwaj gry poprzez deinstalator.



Ej dobra odpalilem to wszystko pousuwalem te pliki rejestru GH i dalej to samo;/.Windows nie znajduje GH.exe .Może jeszcze coś trzeba zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.09.2008 o 20:59, mateuszencja napisał:

Ej dobra odpalilem to wszystko pousuwalem te pliki rejestru GH i dalej to samo;/.Windows
nie znajduje GH.exe .Może jeszcze coś trzeba zrobić??


A czy jak weźmiesz dodaj usuń programy w panelu sterowania to widnieje tam Guitar Hero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.09.2008 o 21:01, Nufiko napisał:

> Ej dobra odpalilem to wszystko pousuwalem te pliki rejestru GH i dalej to samo;/.Windows

> nie znajduje GH.exe .Może jeszcze coś trzeba zrobić??

A czy jak weźmiesz dodaj usuń programy w panelu sterowania to widnieje tam Guitar Hero?



Błąd krytyczny przy próbie deinstalacji poprzez dodaj/usuń programy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.09.2008 o 21:05, mateuszencja napisał:

Błąd krytyczny przy próbie deinstalacji poprzez dodaj/usuń programy


Znaczy jest to zrób jak mówiłem uruchom CCleaner i tam wybierasz Guitar Hero III i klikasz na przycisk z prawej "Usuń wpis", powinien on skasować wpis informujący system o tym, że gra jest zainstalowana. Jeśli nie sprawi to że zniknie z dodaj usuń programy to uruchom komputer ponownie to powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.09.2008 o 21:20, Nufiko napisał:

> Błąd krytyczny przy próbie deinstalacji poprzez dodaj/usuń programy

Znaczy jest to zrób jak mówiłem uruchom CCleaner i tam wybierasz Guitar Hero III i klikasz
na przycisk z prawej "Usuń wpis", powinien on skasować wpis informujący system o tym,
że gra jest zainstalowana. Jeśli nie sprawi to że zniknie z dodaj usuń programy to uruchom
komputer ponownie to powinno pomóc



Hmmmm fajnie wy bylo gdyby pomogło :( dalej to samo nie może odnaleźć GH.exe Pousuwałem wpisy rejestru zwiazane z GH i zresetowalem kompa.Jedynie to cyhba formata całego kompa mogę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.09.2008 o 21:34, mateuszencja napisał:

Hmmmm fajnie wy bylo gdyby pomogło :( dalej to samo nie może odnaleźć GH.exe Pousuwałem
wpisy rejestru zwiazane z GH i zresetowalem kompa.Jedynie to cyhba formata całego kompa
mogę zrobić


Ty to masz metody...Format z tak błahego powodu?
Start->Uruchom->Regedit->Edycja->Znajdź->Guitar Hero->Kasujesz wszystko, co się pojawi z Guitar Hero w nazwie (wciskaj F3, aby wyszukiwać kolejne wpisy o Guitar Hero).

PS Przed rozpoczęciem zabawy zrób sobie punkt przywracania systemu. Bo rejestr to nie zabawka i można coś schrzanić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.09.2008 o 22:06, ziptofaf napisał:

> Hmmmm fajnie wy bylo gdyby pomogło :( dalej to samo nie może odnaleźć GH.exe Pousuwałem

> wpisy rejestru zwiazane z GH i zresetowalem kompa.Jedynie to cyhba formata całego
kompa
> mogę zrobić

Ty to masz metody...Format z tak błahego powodu?
Start->Uruchom->Regedit->Edycja->Znajdź->Guitar Hero->Kasujesz wszystko,
co się pojawi z Guitar Hero w nazwie (wciskaj F3, aby wyszukiwać kolejne wpisy o Guitar
Hero).

PS Przed rozpoczęciem zabawy zrób sobie punkt przywracania systemu. Bo rejestr to nie
zabawka i można coś schrzanić.



Jakie powracanie systemu??.Jutro po szkole pousuwam te rejestry i zobacze czy wyjdzie.Dzięki za poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ej sory,że tak nabijam posty ale naprawdę nie chcę nic schrzanić.Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dokładnie jak usuwać te pliki i JAKIE pliki.Wiem,że Guitar Hero pliki ,ale żebym prezz przypadek nie usunął czegoś z Windowsa.Sory jeszcze raz za moją niekumatość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.09.2008 o 22:10, mateuszencja napisał:

Jakie powracanie systemu??.Jutro po szkole pousuwam te rejestry i zobacze czy wyjdzie.Dzięki
za poradę :)

Start->Pomoc->Cofnij zmiany dokonane na komputerze przez Przywracanie systemu->Utwórz punkt przywracania.

A wpisy usuwasz dzięki klawiszowi DELETE (jak je znaleźć wyjaśniłem w poprzednim poście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.09.2008 o 20:15, ziptofaf napisał:

> Jakie powracanie systemu??.Jutro po szkole pousuwam te rejestry i zobacze czy wyjdzie.Dzięki

> za poradę :)
Start->Pomoc->Cofnij zmiany dokonane na komputerze przez Przywracanie systemu->Utwórz
punkt przywracania.

A wpisy usuwasz dzięki klawiszowi DELETE (jak je znaleźć wyjaśniłem w poprzednim poście).



Usunąłem wszystkie wpisy rejestru ,ale ciągle to samo.:/ Nawet pisało ,że usunąłem GH.exe.Tylko nie usunąłem plików w rejestrze apropo gitary do Guitar Hero czyli GuitarHero.Controller czy jakoś tak.To też trzeba usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.09.2008 o 20:23, mateuszencja napisał:

Usunąłem wszystkie wpisy rejestru ,ale ciągle to samo.:/ Nawet pisało ,że usunąłem GH.exe.Tylko
nie usunąłem plików w rejestrze apropo gitary do Guitar Hero czyli GuitarHero.Controller
czy jakoś tak.To też trzeba usunąć?


Wiesz co - ściągnij sobie program Advanced Uninstaller (np. stąd
http://www.programosy.pl/program,advanced-uninstaller.html) i spróbuj nim usunąć Guitar Hero (lub wpisy po nim, powinna być taka opcja). Nie pytaj mnie jak, bo od dawna tego programu nie używałem, ale wiem, że się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.09.2008 o 20:27, ziptofaf napisał:

> Usunąłem wszystkie wpisy rejestru ,ale ciągle to samo.:/ Nawet pisało ,że usunąłem
GH.exe.Tylko
> nie usunąłem plików w rejestrze apropo gitary do Guitar Hero czyli GuitarHero.Controller

> czy jakoś tak.To też trzeba usunąć?

Wiesz co - ściągnij sobie program Advanced Uninstaller (np. stąd
http://www.programosy.pl/program,advanced-uninstaller.html) i spróbuj nim usunąć Guitar
Hero (lub wpisy po nim, powinna być taka opcja). Nie pytaj mnie jak, bo od dawna tego
programu nie używałem, ale wiem, że się da.



W tym programie nawet GH nie wykrywa :|.Jeszcze spróbuję zrobić to co gram.pl mówi w dziale pomocy.Mam nadzieję,że komp się potem włączy przynajmniej :D


Oj sory.To rozwiązanie na gram.pl dotyczy tylko Toca Race Driver 3 więc sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiecie co?Już nic nie pomaga.Programy do usuwania nie wykrywaja GH.Rejestry pousuwane i to samo dalej.CCleaner też nic nie dał.Zrobię formata i będzie dobrze :) ,bo i tak muszę zrobić,bo mam już trochę syfu na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować