Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DNF wyłącznie na Xboksie 360?!

49 postów w tym temacie

Oj, ta sytuacja robi się już co raz zabawniejsza ;-)

Najpierw wszyscy czekają, aż pojawi się jakikolwiek film z gry - w końcu się pokazuje, ale ile na to trzeba było czekać czasu, a teraz na dodatek wychodzi na to, że Duke Nukem Forever w ogóle może nie wyjść na PC ;-) W zasadzie to nie byłoby to dla mnie zaskoczeniem, bo exclusivy na daną platformę zawsze były i tak już pozostanie, choć ta tendencja się zmienia, albowiem produkcja gier wymaga o wiele większego nakładu finansowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw nas straszą a później będzie temat "Komentarz: Premiera DNF na PC znana!" Ktoś tak przypuszcza i wymyśla sobie, że będzie tylko na X360.Oczywiście nie jest to nasz newsman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie boją się presji fanów i ich opinii, może to oznaczać, że gra jest niestety słaba. Na X''ie Duke raczej nie jest owiany taką "legendą" jak na PC więc i teoretycznie sukces raczej większy.
Fani DNF kpią z niego bo i po części mają rację, cały ten motyw to jedna wielka parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, gra może i długo oczekiwana, ale jestem pewny, że tego wielkiego hype budowanego przez ponad 10 lat na pewno nie zaspokoi. Już lepiej czekać na nowe Little Pony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF !? Już myślałem , że nic mnie nie zaskoczy , ale jednak pomyliłem się. Duke Nukem Forever powstawał (i nadal powstaje) w nieskończoność , przez te wszystkie lata , tylko po to żeby nigdy nie pojawić się na PeCecie. Nie to nie może być prawda , 3D Realms by się tak zbłaźniło w oczach graczy , że szkoda gadać. Śmiechu warte , żeby gra robiona przez tyle lat pojawiła się tylko na jednej platformie , mam nadzieję , że ludzie z 3D Realms nie są aż na tyle głupi... ale wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować