Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielkie straty Xboksa 360

19 postów w tym temacie

Domek

Microsoft opublikował wyniki finansowe za drugi kwartał swojego roku fiskalnego, który zakończył się 31 grudnia 2005. Tak jak rekordowe były zyski całej firmy, tak rekordowe okazały się straty przyniesione przez jej oddział zajmujący się elektroniczną rozrywką...

Przeczytaj cały tekst "Wielkie straty Xboksa 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co teraz mówią spece z Microsoftu, którzy są odpowiedzialni za tak wczesne wydanie X''a 360 (bez wystarcząjącej ilości w magazynach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm przecież microsoft dopłaca do konsol, wiec im wieksza sprzedaż tym wieksze (a nie mniejsze) straty. zarabiać to zacznie jak statystyczny posiadacz konsoli bedzie miał na niłą parenaście tytułów (a na to jest jescze dużo za wcześnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 17:57, PirO 17 napisał:

A PS3 ma mieć mmorpgi? lub jakakolwiek z next-genów?


Tak. Na X360 np Final Fantasy XI, Nine Dragons, Marvel Hereoes Online (tytuł roboczy) , Champions of Atlantis (tytuł roboczy), Vanguard: Saga of Heroes, Huxley (MMOFPS!), Grand Raid Offroad (połączenie MMO i racera!), All Points Bulletin (tworzona przez twórcę serii GTA) + kilka innych, niezapowiedzianych, jest także w drodze.

Co do PS3 - tutaj ogólnie brak jakichkolwiek pewnych informacji, jednak można zakładać, że lista gier MMO nawet jeśli nieznacznie krótsza, to jednak pusta nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze nie Bill ale napewno prezes microsoftu, co do konsol jestem pewny ze revo i ps3 beda mialy dobre wsparcie z internetem, nintendo juz zbiera doswiadczenie dzieki ds''owi... w koncu internet doa sony i niny to to czego tak naprawde brakowalo do dopelnienia zabawy i przyjemnosci z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 18:32, olcia13 napisał:

Bill Ghets pewnie przeżywa smutne chwile...:)


Jeżeli mówisz o Bill''u Gates''ie to szczerze wątpie. Część tych strat napewno jest spowodowana tym, że MS dopłaca do każdej konsoli. Ogromne ilości $ poszły również na Marketing. Większość tych strat napewno jest wkalkulowana w start nowej konsoli i nie jest dla szefów firmy żadnym zaskoczeniem. Pozatym skoro zysk całej firmy wynosi 3,65 milarda $ to kto by się przejmował tymi brakującymi 293 milionami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol.. to 200 milionow to jak splunac dla M$.. dzieci gatesa z kieszonkowego to by pokryły :D [joke], ma on wogle jakie s potomstwo? :P Zadna sensacja, odbija do roku, potem zyskaja i zrobia Xboxa4 ;f, i tak sie bedzie to krecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 18:27, Destro napisał:

> A PS3 ma mieć mmorpgi? lub jakakolwiek z next-genów?

Tak. Na X360 np Final Fantasy XI, Nine Dragons, Marvel Hereoes Online (tytuł roboczy) , Champions
of Atlantis (tytuł roboczy), Vanguard: Saga of Heroes, Huxley (MMOFPS!), Grand Raid Offroad
(połączenie MMO i racera!), All Points Bulletin (tworzona przez twórcę serii GTA) + kilka innych,
niezapowiedzianych, jest także w drodze.

Co do PS3 - tutaj ogólnie brak jakichkolwiek pewnych informacji, jednak można zakładać, że
lista gier MMO nawet jeśli nieznacznie krótsza, to jednak pusta nie będzie.


heh, to mnie ucieszyłeś...

Niemniej z tego co słyszałem/widziałem FF (grać nie grałem - jedynie pc) Tto to chyba ni był mmo?

I czy jest szans na jakiegoś mmo beż opłat miesięcznych? (cuś jak KO - ale bym chciał free gierki na konsole XD)
Lu z jakimiś sensownymi? 20 pln/miesięcznie czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 19:17, PirO 17 napisał:

Niemniej z tego co słyszałem/widziałem FF (grać nie grałem - jedynie pc) Tto to chyba ni był
mmo?

może pomyliło Ci się z dziewczęcym ;)) sequelem Final Fantasy X nazwanym Final Fantasy X-2 (choć wiele osób traktuje to jako jedenastą część serii - stąd częste pomyłki z FFXI). FFXI to zdecydowanie MMO :)

Dnia 28.01.2006 o 19:17, PirO 17 napisał:

I czy jest szans na jakiegoś mmo beż opłat miesięcznych? (cuś jak KO - ale bym chciał free
gierki na konsole XD) Lu z jakimiś sensownymi? 20 pln/miesięcznie czy coś

jeśli chodzi o Xboxa, sprawa ma się tak: abonament XBox Live, czyli usługu gry po sieci we wszystkie gry X360 jest płatna właśnie ok 20zł miesięcznie. Jeśli chodzi o gry MMO to wszystko zależy tu od twórców. Albo abonamentu dodatkowego nie będzie (tak obstawiam większość przypadków gier MMO na X360) albo mogą pobierać niezależne opłaty (przy bardziej kasowych produkcjach pokroju gier NCSoft/WoW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 19:28, Destro napisał:

może pomyliło Ci się z dziewczęcym ;)) sequelem Final Fantasy X nazwanym Final Fantasy X-2
(choć wiele osób traktuje to jako jedenastą część serii - stąd częste pomyłki z FFXI). FFXI
to zdecydowanie MMO :)

Bardzo możliwe, właśnie widząc to w tv zastanawiałem się co się tak japońcom podoba ;)

Dnia 28.01.2006 o 19:28, Destro napisał:

> I czy jest szans na jakiegoś mmo beż opłat miesięcznych? (cuś jak KO - ale bym chciał
free
> gierki na konsole XD) Lu z jakimiś sensownymi? 20 pln/miesięcznie czy coś
jeśli chodzi o Xboxa, sprawa ma się tak: abonament XBox Live, czyli usługu gry po sieci we
wszystkie gry X360 jest płatna właśnie ok 20zł miesięcznie. Jeśli chodzi o gry MMO to wszystko
zależy tu od twórców. Albo abonamentu dodatkowego nie będzie (tak obstawiam większość przypadków
gier MMO na X360) albo mogą pobierać niezależne opłaty (przy bardziej kasowych produkcjach
pokroju gier NCSoft/WoW).

Weź ty mnie nie strasz, bo jeszcze będe miał ochote na X360 ;) Jedyna nadzieja w PS3... neimniej thx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować