Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 2 - z 720p i bez 60 fps-ów

73 postów w tym temacie

Ta gra to sandbox, a nie liniowka jak DMC4 wiec takie porownanie jest bez sensu. Jesli gra jest ladna, a taka mi pokazuja screeny i bedzie fajny gameplay/fabule itd. to tylko fanbojow bedzie obchodzic czy 720 czy 1080 linii bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 15:59, Sipso2008 napisał:

GeForce 8800 GT
4 GB RAM
Intel Core2 Quad 2.5 GhZ

Pójdzie na srednich z DX9? Bo nie mam zamiaru patrzeć na dżem zamiast ognia...


Jak ja nie cierpie tego typu pytań! Nie ma nawet dema Farcry''a 2 (i ponoć nie będzie), więc jak mamy ci powiedzieć czy ci pojdzie?
A tak bez wkurzania się, to jeśli wymagania będą podobne do tych z Crysis''a, to powinno ci chodzić w miare płynnie na wysokich detalach (ok 20 klatek na sekunde).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 9800 gtx, procka intela core 2 duo 8200 i 2 gb ramu i liczę że będzie chodziło na high w 1280 x 1024....... jeżeli kod będzie dobrze zoptymalizowany to nie powinno być problemu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PS3, pójdzie mi? :P. Ludzie, co za pytania, niema tutaj twórców tej gry, więc? Ja osobiście nie czekam na tą grę (no może tylko przez ciekawość). Nielubie gier typu "piaskownica" (oprócz GTA ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:07, Enteriusz napisał:

> GeForce 8800 GT
> 4 GB RAM
> Intel Core2 Quad 2.5 GhZ
>
> Pójdzie na srednich z DX9? Bo nie mam zamiaru patrzeć na dżem zamiast ognia...

Jak ja nie cierpie tego typu pytań! Nie ma nawet dema Farcry''a 2 (i ponoć nie będzie),
więc jak mamy ci powiedzieć czy ci pojdzie?
A tak bez wkurzania się, to jeśli wymagania będą podobne do tych z Crysis''a, to powinno
ci chodzić w miare płynnie na wysokich detalach (ok 20 klatek na sekunde (a nawet na bardzo wysokich - w crysisie przy odrobinie mieszania w pliku konfiguracyjnym można to osiagnąć na DX9

[w Crysis Warhead dali taka możliwość bez ingerencji w pliki konf. - ale wydajność Warheada na b. wysokich ustawieniach jest sporo niższa niż w podstawce])).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, niezły koment Enteriusz :D Co do 720p - grafika i tak będzie piękna, a co do 60 fps, mam nadzieję, że będzie powyżej 30, bo przy 30 widać już drobne przycięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:24, Sipso2008 napisał:

W Warhead w rozdziałce 12xx x 7xx mam 40-50 fps na full z dx10. To tu gdzies podobnie..

To podaj konfiguracje, bo aż mi się wierzyć nie chce. Włacz antyaliasing na 8Q lub 16Q (spora różnica w jakości grafiki pomiędzy 8X lub 16X) i zobacz co się wtedy będzie działo:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować