Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 09 - recenzja

41 postów w tym temacie

gram.pl

FIFA 09 była zapowiadana jako zupełna rewolucja, gra, która w końcu zdetronizuje Pro Evolution Soccer i wprowadzi zupełnie nowe standardy. Takich zapowiedzi słyszeliśmy już wiele i z reguły nic z nich nie wychodziło. Jak jest tym razem? Przeczytajcie sami.

Przeczytaj cały tekst "FIFA 09 - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W nadchodzącym meczu z PES 2006 nie dajemy jej zbyt dużo szans. Zwłaszcza, że wystarczyłoby aby tytuł KONAMI utrzymał się na poziomie swego poprzednika a już wyjdzie z niego zwycięski"

wydaje mi sie że powinno być PES 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra recenzja. Zgadzam się co do bramkarskich kiksów. Jak komputer ma rzut wolny z ok 25m lub mniej to w 90% jest to bramka. Nowa FIFA jest według mnie na 1 tydzień..bo właśnie 16 października jest premiera PES 2009 a ten zapowiada się na prawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam FIFĘ 09 na PS3, sporo grałem w PES-a 2008 i stwierdzam z całą stanowczością, że FIFA jest ZDECYDOWANIE lepsza. Mam wrażenie, że recenzję pisał fanboy PES-a jeden z tych, którzy nie przyjmują do wiadomości, że konkurencja może być lepsza. Krótko i na temat, PES 2009 będzie musiał się baaaardzo postarać, żeby w tym roku być lepszym od produktu EA. Nie wykluczam takiej możliwości, ale tekst, że wystarczy, że będzie tak dobry jak wcześniejsze części to wielka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 20:42, Pablor napisał:

Mam FIFĘ 09 na PS3, sporo grałem w PES-a 2008 i stwierdzam z całą stanowczością, że FIFA
jest ZDECYDOWANIE lepsza. Mam wrażenie, że recenzję pisał fanboy PES-a jeden z tych,
którzy nie przyjmują do wiadomości, że konkurencja może być lepsza. Krótko i na temat,
PES 2009 będzie musiał się baaaardzo postarać, żeby w tym roku być lepszym od produktu
EA. Nie wykluczam takiej możliwości, ale tekst, że wystarczy, że będzie tak dobry jak
wcześniejsze części to wielka przesada.



Na konsolach Fifa jest lepsza a PES na Komputerach moje jest takie zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz enty powiem, iż na konsolach FIFA 09 jest królem, co do tego nie mam wątpliwości, na PC nie grałem, aczkolwiek czytając ten tekst czułem się jakbym czytał wypowiedź wieloletniego gracza (fana) serii PES. Poza tym czekam na recenzje z boiska konsolowego.

Powiedzmy szczerze, FIFA jest od zawsze robiona na PC dla mas. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta recenzja jest jak najbardziej prawdziwa. Demo FIFY 09 spodobało mi się więc sobie kupiłem orginał. Pograłem 2 Godz. i stwierdziłem że niepotrzebnie tą FIFE kupywałem !!! Te same animacje, wszystkie obrony bramkarza,wszystkie strzały na bramkę ciągle się powtarzały. Żadnej dynamiki (wszystko się ślimaczy) po prostu NUDA !!! Od zawsze uważałem że PES na PC góruje i tak jest nadal w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa na PC jest zupełnie inna grą niż na 360. Grałem i na PC i na Xbox''sie i szczerze mówię, że wersja PC jest beznadziejna zero radości z gry natomiast gra na konsoli to zupełnie odmienne wrażenie. Co do recenzji to widać, że autor faworyzuję Pro Evo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 20:49, Łeber napisał:

Po raz enty powiem, iż na konsolach FIFA 09 jest królem, co do tego nie mam wątpliwości,
na PC nie grałem, aczkolwiek czytając ten tekst czułem się jakbym czytał wypowiedź wieloletniego
gracza (fana) serii PES. Poza tym czekam na recenzje z boiska konsolowego.

Powiedzmy szczerze, FIFA jest od zawsze robiona na PC dla mas. ;]


HEHEHE... wybacz ale przez Ciebie wylałem sporo piwa, bo akurat czytałem Twojego posta ^^^^. Żadna fifa niestety nie dorasta nawet najstarszej części pesa (poza starymi dobrymi fifkami, ale to bardziej zręcznościowe ale grywlne części). Niestety niedługo napewno się to zmieni, ale nie dlatego że fifa staje się coraz lepsza, ale dlatego że z roku na rok konami wydaje coraz gorszą grę która idzie w kierunku fify. W najnowszym demku fify mozna usnąć z nudów, niestety grając w pesa też powoli zieje nudą. W demku PESa reakcje zawodników nie nadążają za akcjami na boisku, przez co gra jest strasznie frustrująca. Ale w porównaniu do nowej fify, gdzie między podaniami mozna sobie iść kawę zrobić, to i tak rewelacja...
Dodam tylko że jestem fanem dobrej piłki i mam gdzieś czy to będzie fifa czy pes, dlatego najnowszych odsłon nie kupuję bo są coraz gorsze......... Jeszcze jedno gram na PS3 nie na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w fife na pc i na PS3, i są to dwie różne gry na PS3 fifa jest naprawdę świetną grą mogącą konkurować z PES-em (to już kwestia gustu kto co wybierze) ale na pc tej konkurencji już brak a szkoda liczyłem na więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo pes 2009 i powiem wam że zostaje przy 2008. Zapowiadana rewolucja to zwolnienie tempa gry, pogorszenie strzałow, gorszy drybling i mnóstwo bugów których nie naprawiono w poprzednich wersjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES 08 był wielkim nie wypałem więc nie oszukujmy się, że ta fifa jest lepsza o wiele, PES 09 jest tak jak 08 tylko, że lepszym wydaniu i oprawie graficznej to wszystko, żadnych zmian no może liga mistrzów wreście jakaś licencja wielki plus lepiej od fify, ale Legends jest ściągniety z fify więc to PES ściąga z Fify :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to teraz czekam na recenzję PRAWDZIWEJ wersji FIFY, czyli tej na konsole current-gen. To, co zaserwowano PeCetowcom (co wydaje mi się kompletną głupotą) to popłuczyny. Bardzo dziwnie postępują Kanadyjczycy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować