Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LOTRO dostanie wortal społecznościowy

12 postów w tym temacie

Super ;D
Pomysł napeno wypali, wkońcu takie portale...czy wortale dobrze sie przyjmują na świecie. WoW ani Warhammer takich serwisów raczej niemają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D&D online jeszcze żyje? O_o Szok.
Jeszcze większy szok że Asheron''s call nadal na chodzie! Dwójkę zamknięto parę lat temu.
LotR? Brak pvp, więc niby nie dla mnie, ale pomimo tego czuję chęć pokosztowania klimatu Śródziemia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lotro jeszcze z rok pociągnie, do przyszlej gwiazdki. Szkoda ze tak skiepscili Sródziemie. Najbardziej mnie zlosci jak ktos bierze wielką kase i robi gniota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 08:56, temist napisał:

Lotro jeszcze z rok pociągnie, do przyszlej gwiazdki. Szkoda ze tak skiepscili Sródziemie.
Najbardziej mnie zlosci jak ktos bierze wielką kase i robi gniota.

Spokojnie, zrobić swoje zrobili bez pvp (pewnie największy minus gry), sam nie grałem ale komentarzy negatywnych na temat gry jest sporo. Może i wzięli kupę pieniędzy, ale ich brak, a raczej stan konta na minusie niedługo odczują... Za duża konkurencja już na rynku i żeby zabłysnąć trzeba naprawdę coś solidnego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem Lotro i nie ukrywam że ta gra jest dla osób wyłącznie ceniących sobie PvE. PvP też jest ale nie tak rozbudowane jak w innych Moo. A ten wortal społecznościowy będzie napewno miłym dodatkiem dla graczy Lotro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PatryKcja -> Ten LOTRO już dawno wyszedł i ma abonament ;]

A co do tematu: Cenię tę grę znacznie bardziej niż Bug of Conan. Targetem LOTRO są ludzie ceniący PVE, WAR-a lubujący się w PVP, WoW''a wszyscy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@temist

>>Lotro jeszcze z rok pociągnie, do przyszlej gwiazdki.
Skąd masz takie informacje? Analizujesz rynek i prognozujesz czy tak tylko sobie "z głowy" piszesz? Gram ponad rok i nie mogę powiedzieć żeby mi się znudziło. Takich jak ja spotykam tam zresztą więcej, a przecież dodatek jeszcze nie wyszedł.

>>Szkoda ze tak skiepscili Sródziemie.
Nie zgadzam się - bardzo dobrze, moim zdaniem, przenieśli tolkienowski świat do internetu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować