Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LittleBigPlanet zbiera dziesiątki

22 postów w tym temacie

Zaiste dziwne - jedynie jeden polski sklep jak na razie oferuje pre-order LBP (pomijając kilka sprowadzających grę 10 dni przed PL premierą z USA z przebiciem + 50zł). A zostały dwa tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:17, Immnortal napisał:

Ja się tylko zastanawiam czy taka produkcja zawita na PC być może będzie tak jak z GTA
IV


To nie Microsoft, żeby exclusive''y pojawiały się po jakimś czasie w wersji na PC :P Co prawda Media Molecule nie jest jeszcze własnością Sony, ale IMO na jakąkolwiek inną wersję nie ma szans, współpraca firm jest zbyt bliska.

No chyba, że na PSP ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na się nie dziwię. Produkcja przednia. Jednak już teraz można o jednym gadać.

M$ wyłoży znowu siano i możliwe że LBP będzie na X360. Chyba że do studio które robiło LPB jest pod ścisłym nadzorem Sony tak jak z Wipeout HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:30, Meykan napisał:

No na się nie dziwię. Produkcja przednia. Jednak już teraz można o jednym gadać.

M$ wyłoży znowu siano i możliwe że LBP będzie na X360. Chyba że do studio które robiło
LPB jest pod ścisłym nadzorem Sony tak jak z Wipeout HD.


A myślisz, że Sony nie ma siana? Nie ma mowy o innej platformie. Zaufaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

meykan tak wierzysz w ten M$ że ja pierdziu to że ma kase nie znaczy żę se powiedzą "jedziem do sonego wykupic LBP" pomysl sobie M$ kupuje LBP a Sony GoW-a i jak sadzisz kto bardziej skorzysta ??? bo ja sadze ze na 100% bo ludzie biora xboxa w 50% dla GoWa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tytul first-party, nie ma mowy o wersji na inna konsole/PC. I nie bedzie mozna go kupic na PSN, bo ma podobno okolo 40gb (filmiki wprowadzajace do gry i nauka edytora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sigh, pierwsza gra od dawna, którą chce kupić w Polsce, bo chce mieć w day 1, a nie mogę bo nigdzie nie sprzedają xD kpina!

W samej Angli sklepy walczą bonusami, a u nas nic, zero....no coż ale przynajmniej wszędzie gearsy można kupić...

Wygląda na to, że game.co.uk będzie miało następne zamówienie ~_~,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PS3 i gry nie kupię, hehehe. Cenię kreatywność, ale wolę zostawić sobie kasę na Killzone 2. Tym bardziej, że mam, w co grać, nie przeszedłem jeszcze Resistacne, Heavenly Sword (nadrabiam stare zaległości) i Vegas 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować