Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest nowy patch do WoW-a

14 postów w tym temacie

Fajnie fajnie:) Szkoda tylko, że na stronce z plikami jeszcze ekipa cdp/gram.pl nie wrzuciła patcha:D Mam ten ból, że torrenty mam po blokowane i nie da rady ściągnąć:D Z ftp by śmignęło migiem:) Tak, że czekam na wstawienie mili państwo:) W końcu inne patche są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat "Dla najbardziej zagorzałych fanów Azeroth firma CD Projekt przygotowała Edycję Kolekcjonerską gry." Nie firma CD Projekt przygotowała, tylko firma Blizzard Entertainment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 12:02, nezzen napisał:

Cytat "Dla najbardziej zagorzałych fanów Azeroth firma CD Projekt przygotowała Edycję
Kolekcjonerską gry." Nie firma CD Projekt przygotowała, tylko firma Blizzard Entertainment.


Święta racja, niech sobie w końcu każdy wbije do głowy, że CD Projekt jest dystrybutorem tej gry (jedynie pośrednikiem w sprzedaży) w Polsce i nie ma praw żadnych w ingerencje edycji kolekcjonerskiej i edycji podstawowej rozszerzenia Blizzarda ! Więc po co tego typu spam pojawia się w newsach ? Pytanie do ich autorów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

------> Sth`Devilish
Zmienili wszystko i dzięki temu znowu jest fajną klasą.
Swojego paladyna porzuciłem wiele miesięcy temu na 61 lvl bo już nie mogłem zdzierżyć jego kiepskich możliwości bitewnych (kiepskiego DPS''a), teraz znowu zacząłem grać i jest świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 16:11, rybson912 napisał:

Patch jest świetny... czy ktoś wie czy wotlk bedzie dawał miech gratis grania?


Nie. Chyba, że kupisz za granicą, wtedy w sumie wyjdzie ci jakieś 50 zł taniej niż np na gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 17:11, kujot2 napisał:

patch dał duzego pawera każdej klasie przez to gra jest za prosta walki z posami w kara
nie przekraczaja 5 min



lol? A przed przekraczały ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować