Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MSI VR630 z matrycą 16 cali

7 postów w tym temacie

Cena całkiem, całkiem. Podzespoły też - jak na laptopa - niezłe. Jako że w najbliższym czasie planuję zakup notebooka, odnotuję sobie ten model. W końcu w swoim przedziale cenowym jest całkiem atrakcyjny, więc jeśli nic lepszego nie znajdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę - 16 cali, a waga mniejsza o pół kilo od mojej 15 calowej kobyłki :D Ale tak wolę mojego świecącego na pomarańczowo Lenovo IdeaPad - chociaż zarzekałem się na wszystkie świętości, że chińskiego komputera nigdy nie kupię.
Wracając do meritum - MSI coraz śmielej zaczyna sobie poczynać na rynku laptopowym, oby tak dalej.

Harpen - mógłbyś wspomnieć o ciekawym wzorze na obudowie oraz o dodatkowym bloku klawiszy numerycznych - w końcu to nie jest standard. Po drugie - pisanie o cenie w Euro raczej niewiele informacji przekazuje nam Polakom, może poza faktem o ile droższe u nas jest wszystko, co związane z komputerami, od rynku na przykład niemieckiego :( To podobna sprawa jak przy podawaniu obniżek cen procesorów - ceny w dolarach/euro i to jeszcze dla odbiorców hurtowych. No było nie było - co drugi Polak tak kupuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego MSI. Ma takie podzespoły : matryca 16 cali, procesor AMD Athlon X2, karta graficzna GeForce 9100M, 4 GB Ram. Tragedią jest bateria. Trzyma tylko 1:40 h. Zainstalowałem Win XP Home i niema możliwości oszczędzania baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować