Zaloguj się, aby obserwować  
Norti

Rasizmowi stop!!!

265 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2009 o 19:48, Izrafel92 napisał:

Zeby nie bylo. Nie mam sie za jakiegos super tolerancyjnego czlowieka. Nie lubie gejow
np. Zgancie mnie, oplujcie, wszystko. Ja sam nie wiem, dlaczego tak mam. Po prostu ...


Prawdopodobnie ich nie znasz, a większość ludzi (pewnie i ja także) to czego nie zna po prostu nie lubi. Oczywiście nie twierdze ze musisz ich lubić. :P
Jeżeli chodzi o mnie to nie lubię emo (tak tych w paski:P), bo po prostu kilkorga ich znam i biorę cała tą podpodkulturę , i porównuje ich do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, faktycznie nie znam zadnego xd. Mimo to jakos odstrecza mnie to, ze tak obnosza sie z tym swoim zboczeniem (tak to nazywam). Przecza sami sobie powtarzajac wciaz, jakie to normalne calowac faceta a jednoczesnie tak sie z tym afiszuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 20:01, Izrafel92 napisał:

Mozliwe, faktycznie nie znam zadnego xd. Mimo to jakos odstrecza mnie to, ze tak obnosza
sie z tym swoim zboczeniem (tak to nazywam). Przecza sami sobie powtarzajac wciaz, jakie
to normalne calowac faceta a jednoczesnie tak sie z tym afiszuja.


Co prawda to prawda. Pokazują to innym jak oni się lubią itd. Pewnie dlatego też ludzie ich za bardzo nie lubią (nie mówię tu o wszystkich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 20:07, Izrafel92 napisał:

No dokladnie ;) Heteroseksualni nie organizuja przeciez parad xD

Bo heteroseksualni mogą brać śluby. Homoseksualiści nie (przynajmniej nie w Polsce), chyba że z płcią przeciwną (co byłoby oszukaniem siebie samego). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować