Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2007 o 18:08, oski007 napisał:

> Jak by nie przeżył to to by nie był serial:P
No ale pżezrył :)


i pożyję jeszcze długo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 19:49, wadik12 napisał:

> > Jak by nie przeżył to to by nie był serial:P
> No ale pżezrył :)

i pożyję jeszcze długo :))

tak jeszcze max 22 odcinki trzeciej serii xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2007 o 19:57, bartek_kawa napisał:

tak jeszcze max 22 odcinki trzeciej serii xP


i oby jeszcze raz tyle :D i jeszcze raz i.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 19:59, wadik12 napisał:


> tak jeszcze max 22 odcinki trzeciej serii xP

i oby jeszcze raz tyle :D i jeszcze raz i.....



Bez przesady.....to już by się tasiemiec nie dobry serial zrobił. Moda na sukces taka........trzeci sezon powinien być ostatnim. Więcej nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl co mówisz.Moda na Sukces-3000 odcinków Prison Break 44 odcinki-to nie jest nawet 2% to o jakiej B&B mówisz.Moim zdaniem spokojnie mogą ciekawie jeszcze pociągnąć 2 sezony,bo narazie pomysłów im nie brakowało.Wszędzie przytacza każdy B&B bo ma dużo odc,a więkrzośc dobrych seriali ma po 5-10 sezonów i nikomu się nie nudzi.Przykładem może być chociażby The Sopranos,Friends,24,The Shield Law And Order czy CSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy 3 sezon w polsce będzie bo w amerce 28 sięrpnia kocham normalnie tem film ciekawe co się stanie z michaelem w 3 seri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:26, gram se napisał:

ciekawe kiedy 3 sezon w polsce będzie bo w amerce 28 sięrpnia kocham normalnie tem film ciekawe
co się stanie z michaelem w 3 seri


Masz na myśli sezon trzeci w Polsce, ale z dubbingiem, czy z napisami (pobrany z internetu) ?

Jeśli masz na myśli z dubbingiem, to spooro poczekasz, ponieważ Polsat jest na poziomie 14 odcinka pierwszego sezonu, więc... :P Lecz jeśli chodzi o to kiedy będziesz mógł pobrac z sieci odcinek 3x01 to myślę, że około 1, góra dwóch dni po jego premierze w USA.

Pzdr, JackXP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:26, gram se napisał:

ciekawe kiedy 3 sezon w polsce będzie bo w amerce 28 sięrpnia kocham normalnie tem film ciekawe
co się stanie z michaelem w 3 seri


Policz sobie każdy odcinek który pozostał 1 sezonu w pl,nie pamietam ile ich jeszcze bedzie chyba 7 dodaj powiedzmy 2 miesiace +22 mce +5 mcy i to daje około 29 miesiecy co daje 2,5 roku.Oczywiście mój wynik może być niedokładny jednak myśle że polsat zrobi z 2 mce przerwy po 1 sezonie a po drugim około tyle ile w usa czyli 5. Ale nie wiadomo jednak napewno 3 sezon w Polsacie pojawi się dopiero za około 2 lata pod warunkiem że wykupią go (2 sezon już kupili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy będziesz musiał długo poczekać. :]


Ciekawi mnie jaka będzie długa przerwa między I a II sezonem w Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 22:45, wadik12 napisał:

Innymi słowy będziesz musiał długo poczekać. :]


Ciekawi mnie jaka będzie długa przerwa między I a II sezonem w Polsce ?


w czerwcu kończy się 1 sezon a w wrześniu zaczyna się drugi czyli 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 22:51, gram se napisał:

> Innymi słowy będziesz musiał długo poczekać. :]
>
>
> Ciekawi mnie jaka będzie długa przerwa między I a II sezonem w Polsce ?

w czerwcu kończy się 1 sezon a w wrześniu zaczyna się drugi czyli 2 miesiące



Wybacz za pytanie... Czy to jakaś potwierdzona informacja? Bo jeśli tak, to całkiem szybko Polsat załatwi sprawe z drugim sezonem...

Ale co tam wsumie... ja oglądam ponownie wszystkie odcinki z... mamuśką - za bardzo przeżywa, ale może jakoś damy rade obejrzeć wszystkie odc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 01:34, ImRo Nixon napisał:

Ale co tam wsumie... ja oglądam ponownie wszystkie odcinki z... mamuśką - za bardzo przeżywa,
ale może jakoś damy rade obejrzeć wszystkie odc. :P

A ja z tatą, jesteśmy już przy 2 sezonie ale i tak zawsze w niedziele siędze przed telewizorem z włączonym polsatem i oglądam 1 serie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam tylko to co leci w telewizji :P bym mógł od kumpli pożyczyć do połowy 2 serji ale jakoś nie mam ochoty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Nie oglądałem w ogóle tego serialu w Polsacie i chciałem sobie ściągnąć kilka pierwszych odcinków (z forum o Piractwie wiem że to legalne). Ściągnąłem pierwszy i nie wiem czy to taka wersja czy tak jest w filmie - co jakąś chwilę tempo odtwarzania tak jakby przyspiesza - film w formacie RMVB nagrywany chyba w Polsacie (bo znaczek jest) - możecie odpowiedzieć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 14:54, kolektor napisał:

Mam pytanie. Nie oglądałem w ogóle tego serialu w Polsacie i chciałem sobie ściągnąć kilka
pierwszych odcinków (z forum o Piractwie wiem że to legalne). Ściągnąłem pierwszy i nie wiem
czy to taka wersja czy tak jest w filmie - co jakąś chwilę tempo odtwarzania tak jakby przyspiesza
- film w formacie RMVB nagrywany chyba w Polsacie (bo znaczek jest) - możecie odpowiedzieć
???


zNUCKowana wersja czyli zwyczajnie zesputa,film wygląda normalnie w rzeczywistości.Pobierz z innego źródła,żeby rozwiać twoje wątpliwości dodam że jest to w pełni legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 17:40, Manieklbl napisał:

zNUCKowana wersja czyli zwyczajnie zesputa,film wygląda normalnie w rzeczywistości.Pobierz
z innego źródła,żeby rozwiać twoje wątpliwości dodam że jest to w pełni legalne.


Dzięki. Pobiorę z innego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować