Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Galaxies będzie "żyło" po premierze SW: TOR

25 postów w tym temacie

>ale to samo jest w płatnych mmo , przecież bogatego smarka stać na abonament

Tylko żeby do czegoś ten "bogaty smark" doszedł musi jednak zrobić to ciężka pracą.

Dnia 11.01.2010 o 14:22, hammerfall87 napisał:

wystarczy kupić konto np na allegro albo od kogoś znajomego i mamy smarkacza w epickim
sprzęcie :takie czary mary


Nieporównywalny jest taki proceder do regularnego item malla do którego jest dostęp 24/7.
Ubber konto tez trzeba pierw w abonamentówce wyfarmic co zajmuje czas i proste nie jest, takich kont miesięcznie niech się sprzedaje nawet sztuk 2 powiedzmy to rocznie da nam maks 24 osoby, otwarty item mall natomiast takich noobasów wyprodukuje 24 osoby - ale dziennie.

I dalej chcesz porównywać mikropłatności i abonament ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 14:39, Pietro87 napisał:

>ale to samo jest w płatnych mmo , przecież bogatego smarka stać na abonament

Tylko żeby do czegoś ten "bogaty smark" doszedł musi jednak zrobić to ciężka pracą.

Jest jeszcze sposób by zapłacić komuś by zrobił ci postać też bardzo popularny trik

Dnia 11.01.2010 o 14:39, Pietro87 napisał:

> wystarczy kupić konto np na allegro albo od kogoś znajomego i mamy smarkacza
w epickim
> sprzęcie :takie czary mary

Nieporównywalny jest taki proceder do regularnego item malla do którego jest dostęp 24/7.
Ubber konto tez trzeba pierw w abonamentówce wyfarmic co zajmuje czas i proste nie jest,
takich kont miesięcznie niech się sprzedaje nawet sztuk 2 powiedzmy to rocznie da nam
maks 24 osoby, otwarty item mall natomiast takich noobasów wyprodukuje 24 osoby - ale
dziennie.

ale jednak ,sam przyznajesz ,że można tak zrobić ciężko czy nie efekt taki sam czyli mamy noobka z pękatym portfelem ,który za nic ma fajny sprzęt

Dnia 11.01.2010 o 14:39, Pietro87 napisał:

I dalej chcesz porównywać mikropłatności i abonament ?

Nic nie porównywałem ,tylko stwierdziłem ,że chlewik mniejszy ale jednak jest też w płatnym mmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2010 o 14:50, hammerfall87 napisał:

Nic nie porównywałem ,tylko stwierdziłem ,że chlewik mniejszy ale jednak jest też w płatnym
mmo


No wiadomo że nie da się tego w 100% uniknąć. Ale nie oszukujmy się większość graczy z bardziej hmm nazwijmy to "profesjonalnym" podejściem do mmo [czyli żeby mnie nikt źle nie zrozumiał - nie jakiś pro-elo-koxów-debili tylko graczy dla których w mmo głównie liczy się np rywalizacja poszczególnych gildii + grind + wpływ na ekonomię serwera] ominie szerokim łukiem mmo z mikropłatnościami.
Sam ominę tora mimo tego że czekam na niego jeśli okaże się że jest oparty na item mallu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 14:58, Pietro87 napisał:


> Nic nie porównywałem ,tylko stwierdziłem ,że chlewik mniejszy ale jednak jest też
w płatnym
> mmo

No wiadomo że nie da się tego w 100% uniknąć. Ale nie oszukujmy się większość graczy
z bardziej hmm nazwijmy to "profesjonalnym" podejściem do mmo [czyli żeby mnie nikt źle
nie zrozumiał - nie jakiś pro-elo-koxów-debili tylko graczy dla których w mmo głównie
liczy się np rywalizacja poszczególnych gildii + grind + wpływ na ekonomię serwera] ominie
szerokim łukiem mmo z mikropłatnościami.
Sam ominę tora mimo tego że czekam na niego jeśli okaże się że jest oparty na item mallu.


no bo takie gry są najlepsze i dopracowane .,ale to zależy od mentalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu już nawet nie chodzi o różnice jakości - znam wiele gier f2p które sa bardzo dobrymi tytułami ale obecność item malla totalnie zaburza ich balans i kompletnie odbiera chęć uczestniczenia w samej rozgrywce.
Bo po co mam się męczyć tydzień żeby np wydropić jakiś unikatowy item jak ktoś w item mallu kupi takich przedmiotów np 10-15 sztuk i rzuca je na rynek w śmiesznych cenach byle sobie trochę dorobić - totalnie zburzony zostaje balans rozgrywki.

do tego dochodzą chamskie zagrywki ze strony administracji - celowo w patchach zaniża się często drop rates lub całkiem się pewne dropy z samej gry usuwa a wciska się je do malla żeby nabić sobie kabzę - i znów automatycznie robi się aż niedobrze na chciwość twórców i odechciewa się grac [bo po co, lepiej sobie strzelić nadgodziny w pracy i wszystko kupić]

Zmierzamy nieuchronnie w kierunku gier które będą niedługo przechodzić się same [vide debilna bayonetta i opcja gry 1 guzikiem na tzw auto-play mode... w ogóle zastanawiam się czemu capcom nie pozwał segi o plagiat z tym gniotem, ale sza koniec OT]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować